Şimdi Ara

Sansa Clip Ankara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankarada sırasıyla media mark , darty , teknosa , bimeks , vatan computer , electro world ve best buy'a gittim.

Aradığım bir şey var.

Sansa CLİP.

bırak clip'ini sansa YOK hiç bi yerde. internette baktım gittigidiyorda ne yüdüğü belirsiz ilanlar var.

Kafayı yemek üzereyim. Türkiye'de nereden bulacam bunu ?

Ayrıca bu baktığım yerlerde akg k420'de baktım. bir tek media mark'te fahiş fiyata buldum(200tl). internettede bir yer 99 tl fiyat vermiş adamlara mail attım geri dönmediler bende güvenli bulmadım orayı..

kısacası . sansa clip ve k420 arıyorum 1 haftadır . Duyan gören bilen varsa lütfen sölesin.

• inanırmısın bende bugun aynı magazaları sansa clip için gezdim vede bırak sansa yı ortalkta düzgün kalitede mp3 bile yoktu. heryer goldmaster, piranha vs...
  • Azıcık araştırsaydın forumu, hadi onu geç sorsaydın da söylerdik biz sana hiç bi yerde olmadığını..

Türkiye'de dediğin gibi ya fahiş fiyata gg, genişmarket gibi sitelerden alacaksın ya da ebay.den getirtteceksin..
  • gg den almaya yelteniyorum ama malın yenilenmiş olmasından korkuyorum . genişmarketede bi mesaj yazdım 2 gün önce hala cevap vermediler o yüzden pek güvenemedim .
  • mp3 bölümünde genişmarket konusu da var ancak hangi başlık olduğunu hatırlamıyorum. O konuyu biraz araştır istersen alışveriş yapanların falan da yorumları vardı net bir fikrin oluşur. Clip konusunda da browser90 nickli arkadaş daha yeni clip+ aldı ebay.den, satıcının ismini de vermiş 73 liraya geliyormuş onu değerlendir derim..
  • genişmarketin yorumlarınıda okudum forumda ama tam bi netlige çıkmamış konuların sonu. biri diyo ben aldım memnunum , öbürü diyo sakın almayın felan . ebaydanda daha önce hiç alışveriş yapmadım ama tavsiyelerin için saol degerlendirecegim.

şu link nasıl sence? :http://urun.gittigidiyor.com/SanDisk-Sansa-Clip-8-GB-MP3-Player-Siyah_W0QQidZZ37460965

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifix06 -- 6 Nisan 2011; 22:03:23 >
  • ebay fiyatının 55-60$ olduğunu düşünürsek aşırı pahalı..
  • ebaylada pek ugrasmak istemiyorum açıkçası. yurt dışından geldigi için kaybolma felan diye bi şeyler okumuştum .

ggden eger bu ürünü alırsam yenilenmiş mal olup olmadıgını nerden anlıabilirim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifix06 -- 6 Nisan 2011; 22:24:40 >
  • İki katı fiyat vermek senin seçimin tabi.. Yenilenmiş ürünlere R çıkartması yapıştırıyolarmış ama çıkarılabilir bişey mi değil mi tam bilgim yok..

• @kozmotr

Hocam pm attım size gelen kutusunu kontrol ederseniz sevinirim.

Ebayde 30 $ a 2 gb clip vardı kargo dahil. Ama refurbished olması lazım onun da.
  • İlanlarda sağ tarafta "Ships to:" kısmı var orada Worldwide yazmasına dikkat et. Bir de orta kısımda "Shipping and Payments" sekmesine tıklayıp Türkiye'ye gönderiyor mu göndermiyor mu, posta ücreti ne kadar onları karşılaştırıp ona göre al..

http://cgi.ebay.com/New-SanDisk-Sansa-4GB-4-GB-Clip-Plus-MP3-Player-Black-/290551146586?pt=Other_MP3_Players&hash=item43a632a85a

Benim dediğim eleman buydu.. Bir de aleti 8gb almak zorunda değilsin microsd kart yuvası var..

• çok saol. şimdi üye oldum siteye. ucuz görünce 8 gb a yönelmişim direk bu ürünün refurbished çıkma olasılıgı var mıdır? (biliyorum çok soru sordum ama ilk kez alşveriş yapcam bu siteden )
  • kredi kartın paypal hesabın falan var dimi?? Satıcı güvenilir birisi refurbished sattıkları zaman özel olarak yazıyorlar zaten..
  • teşekkür ederim enginco, hakikaten çok yardımcı oldun. şimdi açıyorum paypal.
  • rica ederim kolay gelsin..
  • benim ingilizcem çat pat ve satıcıyla iletişim kuramıyorum dogal olarak , bu başımı agrıtırmı sipariş verdikten sonra ?

Birde kargoyu kargocunun kapıya bırak gidebilcegini felan okudum o yüzden kargo şirketini degiştirin yazıyordu . Bunları nasıl yapcaz?

Zar zor sipariş verdim ama takip numarası yok ve satıcıylada iletişime geçemiyorum şimdi işimiz allaha mı kaldı noldu Ayrıca ürünümü nerden takip edecegim onuda bilmiyorum . Bilgisi olan yardım ederse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifix06 -- 7 Nisan 2011; 10:22:19 >
  • Panpa sakin ol :) işin allaha kaldı evet fakat o kadar da değil. Takipsiz kargo'da takip no olmadığı için takip edemiyormusun. Ama satıcılar her zaman gönderir.

Ya ptt'de karışır. Ya onlarda karışır yada ptt görevlisi kargoyu cebe atar. Fakat bu ihtimal %20. Ama olsa bile paranı geri alırsın. Eğer 19 gün oldu ve hala gelmiyorsa. Paranı nasıl alacağını cok iyi anlatan site var internette türkce ebay. Hatta en son bankayı arayıp işlem numarasını verip bu urun bana gelmedi diye dilekçe verip paranı geri bile alıyorsun. İçin rahat olsun bende şimdi ebay'dan çakacam bir tane 4gb'lıktan ama anlamadığım bir şey var.

bu sansa clip +'sı noluyor bu + ?

Herkese teşekkürler bu arada . Gerçekten ilgili arkadaşlarsınız.

Keşke bende sorsaymışım daha önceden ankarayı hatim etmemiş olurduk

• Bu durumda en karlı pttci oluyo

+ sında bildigim kadarıyla micro hafıza kartı girşi oluyo , birde dosya yöneticisi daha iyi oluymormuş.

tamam, arkadş saolsun takip numarısada vermiş bana bu takip numarasını nasıl kallanabilirim. şunu kullanarak aldım :USPS First Class Mail International ... ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifix06 -- 7 Nisan 2011; 12:39:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: modifix06
    Bu durumda en karlı pttci oluyo

+ sında bildigim kadarıyla micro hafıza kartı girşi oluyo , birde dosya yöneticisi daha iyi oluymormuş.

tamam, arkadş saolsun takip numarısada vermiş bana bu takip numarasını nasıl kallanabilirim. şunu kullanarak aldım :USPS First Class Mail International ... ?

Takip numarasi degil o barkod numarasi. 7-10 gun arasinda gelmesi lazim postanin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.