Şimdi Ara

Sansa Clip Ankara (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • takip numarası yok benim bildiğim first clasta :D onu kullanamazsın. Belki o gönderdiğine dair paypala kanıt olarak sunabilir sadece :)

Nerden aldın hocam bende alacam şurdan mı aldın ?

http://cgi.ebay.com/New-SanDisk-Sansa-4GB-4-GB-Clip-Plus-MP3-Player-Black-/290551146586?pt=Other_MP3_Players&hash=item43a632a85a
  • aldım , şimdi beklemesi kaldı . O değilde eğer kısa sürede sağlam bir şekilde gelirse bu işin piyasasına girerim arkadaş . Ankarada hiç bir teknoloji marketinde yok bu alet ve tutulan bişi. Donanimhaber üyelerine %20 indirim de kodukmu peynir ekmek gibi gider bu alet
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozmotr

aldım , şimdi beklemesi kaldı . O değilde eğer kısa sürede sağlam bir şekilde gelirse bu işin piyasasına girerim arkadaş . Ankarada hiç bir teknoloji marketinde yok bu alet ve tutulan bişi. Donanimhaber üyelerine %20 indirim de kodukmu peynir ekmek gibi gider bu alet

Ne kadara alıp, ne kadara satıp; bi de üstüne %20 indirim yapıp, onun da üstüne nasıl kar edeceksin çok merak ettim
  • quote:

takip numarası yok benim bildiğim first clasta :D onu kullanamazsın. Belki o gönderdiğine dair paypala kanıt olarak sunabilir sadece :)

http://cgi.ebay.com/New-SanDisk-Sansa-4GB-4-GB-Clip-Plus-MP3-Player-Black-/290551146586?pt=Other_MP3_Players&hash=item43a632a85a

evet ordan aldım. ama adam kargoladıktan sonra siparişimin altında Tracking number: L........ diye uzun bi şifre çıktı. türkçeye çevirince takip numarası yazıyo . wala ben anlam veremedm ne

• quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

quote:

takip numarası yok benim bildiğim first clasta :D onu kullanamazsın. Belki o gönderdiğine dair paypala kanıt olarak sunabilir sadece :)

evet ordan aldım. ama adam kargoladıktan sonra siparişimin altında Tracking number: L........ diye uzun bi şifre çıktı. türkçeye çevirince takip numarası yazıyo . wala ben anlam veremedm ne

Usps'e girip pakedin ülkeden çıkıp çıkmadığını görebilirsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: enginco06

quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

quote:

Usps'e girip pakedin ülkeden çıkıp çıkmadığını görebilirsin..

teşekkürler

• Class: First-Class Mail International
    Service(s): International Letter
    Status: Electronic Shipping Info Received

The U.S. Postal Service was electronically notified by the shipper on April 07, 2011 to expect your package for mailing. This does not indicate receipt by the USPS or the actual mailing date. Delivery status information will be provided if / when available. Information, if available, is updated periodically throughout the day. Please check again later.

şöle bi şey yazdı google dan çevirttim ama pek anlamadım .. ?
  • şuanda bilgi yokmuş sonra tekrar kontrol ediyor kısacası :D benimde anladığım o kadar.

Hacım adam 180 liraya koymuş ben 100 liraya getirtsem 180'e satış koysam burdakilere 150 ' ye yapsam. gitmezmi ? 50 tl kar . yada 150'ye koyup burdakilerine 130'a satsam olmazmı ?

30 lira kar 10 tane satsam öğrenci adamın sigara parası çıktı bile
  • quote:

şuanda bilgi yokmuş sonra tekrar kontrol ediyor kısacası :D benimde anladığım o kadar.

Hacım adam 180 liraya koymuş ben 100 liraya getirtsem 180'e satış koysam burdakilere 150 ' ye yapsam. gitmezmi ? 50 tl kar . yada 150'ye koyup burdakilerine 130'a satsam olmazmı ?

30 lira kar 10 tane satsam öğrenci adamın sigara parası çıktı bile

8gb'lık satacaksan olur tabi.. Ama alacağın adamla anlaşman lazım. Kutuların bedelini düşük göstermesi gerek yoksa her seferinde 2 tane getirirsin.. Bir de bir adrese devamlı gönderi olursa çekiyorlarmış kenara..

Ben de çok düşündüm getirip satmayı ancak en sonunda kulaklık işine girdim..

Ayrıca getirip satacak olursan kazanacağın paradan çok sevap kazanırsın..

• @enginco06 Ben buraya son noktayı koyarım da yapmıyorum hocam. Sen beni anlıyorsundur...
  • hayırdır hocam ? bizle alakalı bişey mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: browser90

@enginco06 Ben buraya son noktayı koyarım da yapmıyorum hocam. Sen beni anlıyorsundur...

Vallaa abi ben de düşünüyorum sabahtan beri anlamadım yeminlen..

• Neyse ben artık sansa gelince buraya tekrar yazarım geldimi nası geldi vs gibisinden :I) umarım gelir tabi =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmotr -- 8 Nisan 2011; 19:55:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seldom Seen Kid

http://cgi.ebay.com/SanDisk-Sansa-Clip-4GB-SILVER-MP3-Player-FM-Voice-/310277200530?pt=Other_MP3_Players&hash=item483df65a92#ht_5695wt_1391

en ucuzların bırı bu sanırım. guvenılır satıcı.

refurbished olmasa harbi ucuzmuş diyecektim ben 92 liraya aldım kargo dahil :) bunu alırdım görseydim.

tabi aldım diyorum daha gelmedi :D gelecek insh

• Senin aldığın clip+ özellik bakımından yüksek, bir de sıfır alet olduğu için aradaki farka değer.. Ben geçen hafta aldım bu elemandan toplam 60 TL tuttu, bakalım ne zamana gelecek. Bi türlü alışamadım şu clip+'a; o yüzden "clip forever"
  • Selam benim bildiğim tek + 'sı micro sd kart yuvası ? Acaba ses kalitesi vs gibi bir farkı varmı ? Valla ben 4 gb + aldım 92 mi ne tuttu. Hala bekliyoruz gelecek insh. Gelsede bi kavuşsak artık ya.
  • quote:

Selam benim bildiğim tek + 'sı micro sd kart yuvası ? Acaba ses kalitesi vs gibi bir farkı varmı ? Valla ben 4 gb + aldım 92 mi ne tuttu. Hala bekliyoruz gelecek insh. Gelsede bi kavuşsak artık ya.

sanirim klasör kullanimi olarak da fark varmis ama tam bir bilgim yok..
  • Panpalar geldi alet ufak hoş şirin amma velakin 3mb/s ile atıyor. İğrenç ses kalitesine yorum yapmıcam :=)

bu arada bu aletin maximum desteklediği sd card kapasitesi ne kadar ??

teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.