Şimdi Ara

Sandy Bridge Kullanlar Kulübü (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.830
Cevap
5
Favori
74.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

oc yapınca bilgisayar diken üstünde gibi hissediyorum. fan hızı boşta iken bile artıyor. o yüzden deneme amaçlı yapıp iptal ettim oc yi ben. güç olarak da işlemci maaşallah benim oynadığım oyunlara yeterli olduğu için genelde.

ileride gerekir mi bilmiyorum artık, gerekmeden satıp günceller miyim sistemi. erteliyorum sürekli sistem güncellemeyi. şimdilik ssd ve ekran kartı güncelleyerek devam ediyorum.

sizde de fan sesi yüksek değil mi hocam oc yapınca ?

ben stok soğutucu ile hiç kullanmadım hocam o çok gürültülü ve sıcaktı
    contac 29 ile kullanıyorum idare ediyor. kulaklık taktığım için fan sesleri pek rahatsız etmiyor. ama film izlerken falan duyuluyor. gerçi kasada 3, ekran kartında 1 ve cpu da 1 fan var. hangisi bu sesin kaynağı ya da toplamı mı bilmiyorum

• GUERRA kullanıcısına yanıt
    ben de stock soğutucu kullanmadım, xigmatek var sizin soğutucu ile aynı tip baya büyük, normalde sessiz ama oc yapınca sesli oluyor fanı.
  • i5 2500k ile hala yola devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 29 Eylül 2017; 17:39:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2500k satıp 2600k alsam sizce çok bir şey fark eder mi?
  • Bu kulüp kapandimı benide yazın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 14 Mart 2018; 22:22:48 >
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Kapanmak değil de artık konuşacak bir şeyi kalmadı diyelim.

7 yaşına girdi işlemcilerimiz. Halen gücü birçok işlem için yeterli olsa da bilgisayar sektörü için 7 yaşında demek eski demek.

• 2500k'yı bir süre daha Değiştirmicektim fakat 4k monitör aldığım için ihtiyaç duydum o yüzden 8700k'ya geçtim normal kullanımda çok bir performans farkı yok ama Cannonlake çıkınca artık gönül rahatlığı ile terfi edilebilir.
  • İ7 2600K kullanıyorum halen canavar.
  • 4-8 olması çok büyük avantaj hala iş görüyor. Gtx 1080 ti ile mis gibi kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.