Şimdi Ara

Sandisk teknik servisi nerede?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bimden aldığım sandisk 16gb flash disk 1 ayda durduk yere bozuldu, bilgisayar görmüyor, faturasıda duruyor.
    Ben bunu konyada garanti için nereye götüreceğim veya konyada yok ise nereye garantiye verebilirim. İnternetten aradım ancak bulamadım.
    şimdiden cevaplayanlara teşekkürler....

• Koca forumda bilen yokmu arkadaşlar???
  • banada lazım, bilen yokmu acaba ????
  • aldıgınız yere götürün onlar halleder
  • sandiskin sitesinde türkiye teknik destek numarası bunu vermişler (90) 2124141729 ama adres yok telefonla arayıp bir sorun hocam bende konyalıyım konyada servis yok sandiskle ilgili bi telefon servisleri var kvk var bi de emniyet müdürlügünün karşısında samsung servisi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byhackermstf -- 16 Temmuz 2013; 11:35:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilakdere

banada lazım, bilen yokmu acaba ????

Cevaplayan arkadaşlara teşekkürler...

Hocam ben bimin müşteri hizmetlerini aradım. Bana tekrar bime götürmemi istediler, bime götürdüm ve ordan garantiye gönderdiler, ardından garantide yapamamış ve bim bana para iadesi yaptı. Sizde bi arayın isterseniz bim müşteri hizmetlerini...
  • cevahir teknosadan sandisk 64 gb almıştım şu an biçimlendirme yapmıyor bugün ümraniye teknosaya götürdüm servise göndereceklermiş...
  • Buyurun arkadaşlar. Tek yapmanız gereken formu doldurmak. Gerisi için size dönüş yapacaklar

https://kb-tr.sandisk.com/app/rmaform
  • takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.