Şimdi Ara

SANDISK SANSA JAM 8 GB // SON BİR ADET KALDI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
41
Favori
92.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ikı sorum var sımdı vibe 2 dusunuyorum ıkı soru var aklıma takılan

1 nokıa 5800 la ve sansa fuze ıle deneyen varmı bu bahsı gecen mono ses durumu oluyormu bu ıkı cıhazda

2 vıbe 2 gırısı jack ı gercı ılk sayfada arkadas v seklinde demıs ben duz olsun ıstıyorum galıba eskı vıbe lerde oyleymıs bu cekıc seklınde yanı V jack ı cabuk bozulur gıbı gelıyor benım mantıgıma gore nasıldır yanılıyormuyum ?
  • sansayi bilmiyorum ama nokia 5800 ile kullanacaksan ya jaki degistireceksin yada kulakligin üzerindeki mikrofon tusuna sürekli basili tutacaksin 3. alternatif yok 5800 icin.düz jaklar sorunlu cabuk bozuldugu icin v-modanin önceki modellerinde bu yeni jaklere dönmüsler saglamlik olarak normal ama dikkatli kullanmak gerekiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: baxı

Ikı sorum var sımdı vibe 2 dusunuyorum ıkı soru var aklıma takılan

1 nokıa 5800 la ve sansa fuze ıle deneyen varmı bu bahsı gecen mono ses durumu oluyormu bu ıkı cıhazda

2 vıbe 2 gırısı jack ı gercı ılk sayfada arkadas v seklinde demıs ben duz olsun ıstıyorum galıba eskı vıbe lerde oyleymıs bu cekıc seklınde yanı V jack ı cabuk bozulur gıbı gelıyor benım mantıgıma gore nasıldır yanılıyormuyum ?
  • Yok kardeşim ben yokken arkadaşlara yardıma yetişiyorsun, çok sağol

quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb

@sevindi42
    Kardesim umarim kusura bakmiyorsundur?

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: sevindi42

Yok kardeşim ben yokken arkadaşlara yardıma yetişiyorsun, çok sağol

quote:

@sevindi42

Ürünüm nerede pmlerime cevap vermiyorsun nasıl iştir bu?
  • PM attım

• peki dostum cevap gelmeyince korktum kusura bakma
  • Eyvallah...
    quote:

Orijinalden alıntı: sevindi42

Yok kardeşim ben yokken arkadaşlara yardıma yetişiyorsun, çok sağol

quote:

@sevindi42

• pm
  • DOSTUM BENDE BİR VİBE ALACAĞIM... ANCAK SORULARIM VAR

1)VİBE İLE VİBE 2 ARASINDA SADECE MİKROFON FARKI MI VAR? YOKSA SES KALİTESİ FİLAN DA FARK EDİYOR MU??

2)BEN İPOD SHUFFLE(ÇAKMAK GİBİ OLAN ÜZERİNDE TUŞU OLMAYAN) DA VE NOKİA 5800 DA KULLANACAĞIM... VİBE ALACAĞIM İÇİN SORUN OLMAZ HERHALDE MİKROFONU OLMADIĞI İÇİN...

3)BEN ANKARADA OTURUYORUM SANIRIM SİZDE ANKARADA OTURUYORSUNUZ... ANKARADA ELDEN TESLİM GİBİ BİR ŞANSIMIZ VAR MI? NAKİT ÖDEYEBİLİRİM PARAYI... YADA SİZE PTT YOLU İLE 40 TL GÖNDERİP SONRA SİZ Mİ ÜRÜNÜ GÖNDERİRSİNİZ?
  • kimse uğramıyor sanırım buraya
  • PM'leri cevapladım

• bende vibe ii aldim daha once orijinal sennheiser kullaniyordum. ve o kulakliga 200 tl verdigim icin kendimi feci derecede salak hissediyorum. bu kulaklik cok dengeli tizz
    ler tirmalamiyo , bass lar derinden ve cok basarili . kablo kalitesine deginmiyorum bile cok iyi gercekten iphone ile de cok uyumlu oldular. cx400 de ise bu dediklerimin tam
    tersini dusunun beyni kemiren igrenc tizler pat pat vuran baslar kulagimdan cikan kulaklik uzun agir kablo ve asiri derecede kirlenip bozulmasi .. cx300 ile bu kulakligi kiyaslayan arkadaslar da hataya dusmesin eminim vibe ii cok cok daha iyidir.
  • Yeni kulaklıklar geldi mi size pm atmışrım
  • Yeni stoklar 1-2 güne elimde olacak. Ürünler elime ulaştığı zaman tüm isteyen arkadaşlara PM atacağım

• Sevindi42 konu üstte kalsın dıye mesaj atıp sılıyorsun bır ıkı defa daha oldu gırıyorum bır gelısma varmı dıye 18 ekım goruyorum
  • Donanımhaber'deki ikinci el bölümü işleyişinin nasıl olduğunu bir öğren gel istersen

quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

Sevindi42 konu üstte kalsın dıye mesaj atıp sılıyorsun bır ıkı defa daha oldu gırıyorum bır gelısma varmı dıye 18 ekım goruyorum

• PM attım.
  • Cevaplandı

• forumda epey 4g sahibi olan var ,bende gecen hafta remix siparisi verdim gelsin bakalim vibeii ile fark varmi anliyalim zatenn 4g icinde remix sart mikrofon icin.
    remix getirmeyi düşünmüyormusun
  • Evet öyle bir planım var belki bir kaç haftaya sınırlı sayıda Remix getirebilirim.

quote:

forumda epey 4g sahibi olan var ,bende gecen hafta remix siparisi verdim gelsin bakalim vibeii ile fark varmi anliyalim zatenn 4g icinde remix sart mikrofon icin.
    remix getirmeyi düşünmüyormusun

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.