Şimdi Ara

SANDISK SANSA JAM 8 GB // SON BİR ADET KALDI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.032
Cevap
41
Favori
92.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sevindi42
    Evet öyle bir planım var belki bir kaç haftaya sınırlı sayıda Remix getirebilirim.

quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb

forumda epey 4g sahibi olan var ,bende gecen hafta remix siparisi verdim gelsin bakalim vibeii ile fark varmi anliyalim zatenn 4g icinde remix sart mikrofon icin.
    remix getirmeyi düşünmüyormusun

ön siparisle calismani tavsiye ederim diger modellerden pahali oldugu icin riske girmemis olursun
  • PM atıyorum

quote:

Orijinalden alıntı: dreamcity

samsung 8500 wave ile kullanmak istiyorum uyumlu model hangisi yada gelicek modellerden de olabilir

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• şu yakında geleceklerin fotosunu gösterde ona göre bekleyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jellybone

vıbe 2 ıle vıbe arasında aman aman bır fark varmı mıkrofonu ve şekli hiç önemli değil sansa clıp yada nano ıle kullanıcagım
  • Evet Vibe ve Vibe II arasında eğer sadece Pop ve Rap tarzı dinlemiyorsanız kayda değer fark olduğunu söyleyebilirim. Çünkü Vibe II frekansları çok daha iyi aktarıyor ve Vibe'a nazaran sesi çok daha perdesiz

quote:

quote:

vıbe 2 ıle vıbe arasında aman aman bır fark varmı mıkrofonu ve şekli hiç önemli değil sansa clıp yada nano ıle kullanıcagım

• Istanbul ıcı elden alma ımkanımız varmı peki
  • Arkadaş yerinbe cevaplayayım, verme şansı yok. Sanırım Konya'da. Arkadaştan bir Vibe aldım ve kargoda şu anda ürün. Arkadaşa güven duyabilirsiniz. Benim de ilk internetten alış-verişim oldu ama arkadaş gerçekten çok ilgili.
  • havala günün ertesi sabahı ürün elime ulaştı, sağolsun arkadaş çok ilgili hiç bir sorun çıkmadı, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz...
  • quote:

quote:

ikisinede sahip biri olarak kesinlikle ilk tercih vibe ii
  • acaba ses seviyesi creative ep630 a gore dusukmudur.
  • Hemen hemen aynıdır. Zaten hiç birimiz son seste müzik dinlemediğimiz için ses seviyesi gayet yeterli gelecektir.

quote:

Orijinalden alıntı: cellat_erdem

acaba ses seviyesi creative ep630 a gore dusukmudur.

• edit: İptal.. Pm den yazdım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortress34 -- 28 Ekim 2010; 23:42:22 >
  • Cevaplandı

• pc de kullansak nasıl bi performans verir acaba? online oyun oynarken mikrofonu kullanabilirmiyiz?
  • Tam emin değilim Vibe II mikrofonu PC'de çalışıyor mu.

• pclerde kulaklik ve mikrofon girisleri ayridir v-modalarda ise herikisi tek jack uzerinden aktarilir.
  • Vibe II mikrofonu sadece iPhone, iPod ve Blackberry'ler ile uyumlu. Diğer telefon markaları için Faze gelince onu deneyeceğim. Faze'in yapısı Vibe II'den farklı. Jacki 3 bölümlü değil 2 bölümlü.

• hd2 ilede uyumlu vibeii
  • onlarda gelsinde yorumlara göre ne yapacağımıza karar veririz artık
  • İki sorum var:

1- Vibe II 'nin geliş tarihi belli mi?
    2- Telefonum eski bir model, HTC 4350. Bir kablo çevirici vasıtası ile bu kulaklığı kullanmam mümkün olur mu? Eğer değilse, yakın bir zamanda yine başka model bir HTC'ye geçeceğim; diğer HTC modelleri ile bu kulaklığın ilişkisi ne durumdadır veya bunların olduğu bir tablo var mıdır, diyerek iyice şansımı zorlayan sorular sormuş olayım

Teşekkürler, iyi satışlar.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.