Şimdi Ara

Sandığa oturmaya utanıyorum. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
11.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Freşş

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

annenin hayatı para olmuş. yazık.
    mutlu olmak yerine o para hesabında.
    600 tl yi nasıl hesaplamış acaba, rayiç filan mı var ?

bir adet gelenek görenek bunu benim annem çıkarmadı. Ayrıca damat bana para verdiğinde ilişkileri kötüye gitmeyecek yine mutlu olurlar merak etme. Konuyu nerenizle okuduğunuzu gerçekten merak ediyorum. 600 TL nin sebebini de yazmışım orada koskoca. Tekrar okumanızı tavsiye ederim.

gelenek diye mazeret mekanizması üretip kendi kendinizi kandırmayın.
    orada bir mutluluk var ve bunu bırakmış para hesabı yapıp, oğlunu da buna alet etmeye çalışan bir anne var.
    lanet olsun para denilen şeye.
    insanları ne hale sokuyor, yazık.

Yıllardır yapılan şeyi benim yapmam için mazeret üretmeme gerek yok göz var izan var. Kendimi kandırma gibi bi gereksinim de duymuyorum. Neye hırslandın istediğin parayı mı vermediler yoksa senden de fazla mı kopardılar. Mutluluk her zaman her yerde. 600 Lira öncesi ve sonrası diye ayrılmıyor.

Peki. Hayırlısı olsun, bol kazançlar.

• İşte bu yüzden en güzeli tek çocuk olmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kürt adetleri mi bunlar ? Ben daha ilk defa duyuyorumda burda yazılanları .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referandum ile ilgili olduğunu düşünmüştüm ama değilmiş. Adet adı altında dayatılan çok gereksiz davranışlarımız var. Umarım evleneceğim kişi ve ailesi bunları fazla önemsemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbatine

Kimseyi ilgilendirmezse niye forumda konu açıyorsun ? Konu açıyorsan olumsuz eleştirilere niye naz ediyorsun birader ? Saygımı bozmadığım halde istediğimi yazma özgürlüğüm var sen kim oluyorsunda rahatsız olduysan yorum yapma diyebiliyorsun ?

Bana göre saçma, yaşadığımız topluma göre saçma, kültürümüze göre saçma ve herşeyiyle saçma bir davranış itirazın mı var ? Böyle içi boş olayla dolu bir konu açarsan böyle eleştiriler alıpta küsüp ağlamayacaksın, baştan hazırlıklı olsaydın.

Bak çok kısa bi cevabım var konuyla alakalı olarak ne yapabilirim diye sormuşum siz olsanız ne yaparsınız gibi. Sen konuyu "arkadaşlar böyle bir olay var sizce saçma mı mantıklı mı?" gibi okudun herhalde. Sana göre saçma gelebilir neyine itiraz edeyim çok pardon da? Ama olayın saçmalığını mantıklılığını tartışmıyoruz anlatabildim mi?

• referandumda bizdemi sandıklara otursak acaba
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pead

21 yaşındayım 1 milyara ütü satıyorlar alyans tektaş kaç para biliyorum hepimizin bi derdi var işte

Ütüyü kız tarafı alıyor arkadasım yani en azından biz öyle yaptık ve dediğin gibi 1099 Tl gibi bi fiyatı vardı

7 milyarlık kına elbisesi var onuda kız alıyor de allahını seversen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

21 yaşındayım 1 milyara ütü satıyorlar alyans tektaş kaç para biliyorum hepimizin bi derdi var işte

Ütüyü kız tarafı alıyor arkadasım yani en azından biz öyle yaptık ve dediğin gibi 1099 Tl gibi bi fiyatı vardı

7 milyarlık kına elbisesi var onuda kız alıyor de allahını seversen

Geçmiş olsun :/
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.