Şimdi Ara

Sancaktepe nasıl bir yer?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
0
Favori
7.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taşınmayı düşünüyoruz. Üsküdar bulgurluda oturuyoruz, ev bahçe katı olduğu için kiramiz uygundu ama ev sahibi satacakmis. Bütçemize en uygun evler burda var gibi yeni binaların ara katları bile ucuz. Ucuz olduğu için kafamızda çok soru işareti olustu, güvenilir midir, çok fazla sapık zihniyetli insan olur mu diye. Yaşayanlar yardımcı olabilir mi?

• knk sancaktepenin hangi tarafları çok iyi bilirim oraları söyle hemen gömeyim

• sarıgaziden bahsediyorsan adım bile atma

• Mevlana mahallesi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: patheticmuggle

Mevlana mahallesi :(

owww safa tepesinin oralar, çok kötü yer hele üsküdardan geçeceksiniz hiiiiiiççç memnun etmez.

• Temin üst tarafları diye belirtiyorlar ilanlarda. Oralar da mı çok kötü? Siz bana direkt kısmen daha iyi olduğunu düşündüğünüz yerleri söyleseniz daha kolay olacak galiba
  • quote:

Temin üst tarafları diye belirtiyorlar ilanlarda. Oralar da mı çok kötü? Siz bana direkt kısmen daha iyi olduğunu düşündüğünüz yerleri söyleseniz daha kolay olacak galiba

Ya aslında şöyle diyeyim, oraların ortamı çok kötüdür. genelde orada yaşayanlar hanzodur. Sokaklarında serseriler doludur, her gün apartman kavgaları olur. Basit bir tartışmada bile bıçak çıkartan olur. bir de dindar bir yerdir, bira alanı görene şerefsiz muamelesi çekerler. Tavsiyem ümraniye hem daha iyidir sancaktepeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5620970B4 -- 23 Ağustos 2021; 0:24:26 >
  • Teşekkürler, başka semtlerden bakacağım mecbur
  • Çekmeköy taraflarına bakın hocam. Orasıda İstanbulun parlayan yeni yıldızlarından gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenelKültürAbidesi

Çekmeköy taraflarına bakın hocam. Orasıda İstanbulun parlayan yeni yıldızlarından gibi

o yıldızı ben pek göremedim hocam :D

• Hocam burası Sancaktepe Osmangazi mahallesi evimin önü bakın ve bir daha düşünün

Sancaktepe nasıl bir yer?
  • GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt
    Ordan da bir kaç yer beğendik ama sancaktepedeki evler güzel olunca ilgimizi çekmişti :D İstanbulda orta halliysen ya düzgün bir semtte kötü bir evde ya da kötü bir semtte güzel bir evde oturacaksın. Alafranga tuvaleti olmayan eve 1,700 istiyorlar :d
  • patheticmuggle kullanıcısına yanıt
    Üsküdardan sonra teksas gibi gelecektir. Sv sahibiniz evi satsada sizin kira kontratınız bir süre daha devam eder diye düşünüyorum bir avukatla görüşmeden hayatınızı karartmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 22 Ağustos 2021; 23:54:43 >
  • Mekatroniks kullanıcısına yanıt
    Kontrat bitti zaten hocam 2 ay ek süre verdi. Eylül sonuna kadar çıkmamız lazım
  • patheticmuggle kullanıcısına yanıt
    Kontrat nasıl bitti ? 10 senedir mi oturuyorsunuz evde ?
  • Hocam ben Avrupa’nın neredeyse birçok yerini gezdim ama Anadolu’da kadıköyden ötesine geçmedim. O yüzden bilmiyorum pek oraları
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenelKültürAbidesi

Hocam ben Avrupa’nın neredeyse birçok yerini gezdim ama Anadolu’da kadıköyden ötesine geçmedim. O yüzden bilmiyorum pek oraları

üstteki bir arkadaş foto atmış öyle işte, çoğu yer harabe gibi.

• Mekatroniks kullanıcısına yanıt
    Kontrat dediginiz şey sözleşme değil mi? Çok uzun süreler için imzalanması şart mı yani? 9 sene dolmak üzere bu arada. Ev sahibiyle bir sıkıntı yaşamadığımız için çıkma ihtiyacı duymadık hiç
  • Cekmeköyde de mi durum aynı şekilde?
  • quote:

Cekmeköyde de mi durum aynı şekilde?

çekmeköyün kısmen elit bir bölümü (çekmeköy belediyesi civarları falan) var oradan ev alınabilir lakin çekmeköy ilçe olarak büyük bir yer yani net bir şey söyleyemem, benim yaşadığım yer çok kötü (çekmeköy) ama bahsettiğim kısımda full almancı yabancılar falan kalıyor mesela.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.