Şimdi Ara

sanal modifiye (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
0
Favori
806.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     sanal modifiye
     sanal modifiye

• yorum

şaka bi yana resim hep kırık kırık görünüyor biraz daha büyük olsaydı bişeyler söylerdim ama kırıklardan hatalarını falan göremiyorum onun için bişey diyemiyeceğim ama uğraşmışın eline sağlık

Orjinalden alıntı: The Wanted

yorumlar lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: almestn

yorum

şaka bi yana resim hep kırık kırık görünüyor biraz daha büyük olsaydı bişeyler söylerdim ama kırıklardan hatalarını falan göremiyorum onun için bişey diyemiyeceğim ama uğraşmışın eline sağlık

TIKILAT RESİME BÜYÜSÜN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DISTURBED -- 1 Temmuz 2008; 15:25:06 >

• tıkılatmayla olmuyor iki resimede aynı anda bakarken daha iyi görebiliriz yani böyle büyütmeli değilde normal koysaydın daha iyi olurdu ama çalışman güsel beğendim bir tek ön çamurluk biraz acayibime gitti o kadar devam devam
  • bu b sınıflarına ve jiplere takılan port bagajlar modifiyeden sayılıyor mu
  • arkadaşlar benm focusa honda v-tec jantı nasıl durur diye düşündüm aklıma siz geldiniz.yardıma ihtiyacım var.ben resimleri koyiim siz birleştiriverin.pls...

sanal modifiye

sanal modifiye

•  sanal modifiye

5-10 Dk da bu çıktı umarım yardımcı olmuşumdur sana...

sanal modifiye

Bunu yapalı çok oldu buraya koydummu hatırlamıyorum...

• Bunlarda benden
    Audi_Q7
     sanal modifiye

Ferrari_F430
     sanal modifiye

Opel_Vectra
     sanal modifiye

Yorumlarınızı Bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrK90 -- 5 Temmuz 2008; 10:18:32 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ylmzgrpnr

sanal modifiye

5-10 Dk da bu çıktı umarım yardımcı olmuşumdur sana...

sanal modifiye

Bunu yapalı çok oldu buraya koydummu hatırlamıyorum...

baba büyüksün.valla benm çok hoşuma gitti ne dersiniz.yapan arkadaşm ylmzgrpnr a çok teşekkür ederim

• Renault clio 6 nasıl olmuş arkadaşlar 20 dk yaptım

sanal modifiye

sanal modifiye

•  sanal modifiye

• PUG:D

sanal modifiye
  • arkadaşlar çok çok acil şu resimdeki jantı almayı düşünüyorum.çok acil bi şekilde arabamın üstüne monte edebilirmisiniz?

sanal modifiye

sanal modifiye

• yeni tasarımım 2.tasarımım oluyor bu sanal tuningde kardeş senin jant işide olmaz açı yanlış arabayı yandan jantı dik çekmişsin

sanal modifiye
  • Birader jantların keşke aralarını kesip fren diski falan yerleştirseydin yahu. Daha güzel olurdu. Beyaz olması gerçekçiliği azaltmış
  • merhaba,
    Yeni Ranger forumuna girerken konu ilgimi çekti, hoşuma da gitti...ben de aracımın üzerine nacizane birşeyler karaladım, ekledim paintte...işyerinde ancak bu kadar oluyor, çok zaman yok...:)

sanal modifiye

sanal modifiye

• Vectra ve Skoda Modifiyesidir.. Umarım hoşunuza qider yorumları beklıyorum=)

sanal modifiye

sanal modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pJhier -- 23 Temmuz 2008; 15:22:46 >
  • güzel calısmalar
  • cok güzel çalışmalar çıkmış
  • Çalışmalar süper olmuş, tebrikler
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.