Şimdi Ara

sanal modifiye (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.131
Cevap
0
Favori
806.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bide ben yapabilsem şöyle çalışmaları süper olr
  • audıye bayıldım zten tam anlamıyla bır audı hastasıyım modıfıyelı olunca ayrı bır gusl oluyor bu arac
  • Deli bişey olmus
    quote:

Orjinalden alıntı: MuttFTS.

Ben de bitane yapmıştım bi süre önce onu ekliyim.. Canım sıkılmıştı o zman.. Bidaha da uğraşmadım başka araba ile..

sanal modifiye

• quote:

Orjinalden alıntı: Ř€ẄoL£Я

yeni tasarımım 2.tasarımım oluyor bu sanal tuningde kardeş senin jant işide olmaz açı yanlış arabayı yandan jantı dik çekmişsin

sanal modifiye

kardeşm braz daha uğraşsan güzel olur. bnce 4 tane değiştirmen gereken yer var:
    1. O açılır kapı yaptığın sağ kapıdaki hoporlerlerin yeri yanlş onlar altta olsa daha güzel dururmuş
    2. Jantlardaki beyazlık yani ya oraya hazır bi jant koyarsan arkası beyaz olmayan ya da kendin yaparsan daha ii olur.
    3. Arka sol tekerin arabanın üst tarafına değmiş ve çok belirgin bi şekilde kalmış orası. e haliyle gerçekçiliği düşürmüş.
    4. Spoiler çok eğri kalmış.

Onun dışında pek de bişey yok gibi. eline sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onr99 -- 10 Ağustos 2008; 2:54:15 >

• gençler güzel çalışmalar yapmışsınız.. davamını dilerim.

not: eskilerden pek kimse kalmamış :S
  • ewt arkadaşlar uzun zamandır sanal tuning yapmıyorum. bu topicde hit baya düşmüş geçen yıla göre. neyse iki çalışmamı yayınlıyorum.
    yorumları alalım
     sanal modifiye
     sanal modifiye

• Kendi aracım üzerinde denedim umarım iyi olmuştur

sanal modifiye
  • quote:

Orjinalden alıntı: TatanQa

Kendi aracım üzerinde denedim umarım iyi olmuştur

güzel olmuş arkadaşım ellerine sağlık
  • P$H
     sanal modifiye

P$H
  • *mustanoglu
    jantlarda pixelleşme var daha güzel çözünürlüğü iyi bi jant kullanbilirdin. gerisi güzel e.s.
  • quote:

Orjinalden alıntı: buraktay

quote:

Orjinalden alıntı: TatanQa

Kendi aracım üzerinde denedim umarım iyi olmuştur

güzel olmuş arkadaşım ellerine sağlık

teşekkürler
  •  sanal modifiye

sanal modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seF[o] -- 21 Ağustos 2008; 3:57:38 >
  • Acaba nası üye olabilirim? kendimi geliştirmek istiyorum

• benide aranıza alın almazsanız al ilk çalışmamhttp://img208.imageshack.us/img208/1823/benimvn5.jpg

• Ah bir photoshop kullanmayı öğrenebilsem...Arkadaşlar photoshop harcinde bu tür kullanımı zor olmayan programlar var mı sanal tuning için???
  • arkadaşım fotoşopta çok kolay sadece mantığını kap yeterbunun için sanal modifiye eğitimleri var araştırırsan bulursun
  • Ah bir photoshop kullanmayı öğrenebilsem...Arkadaşlar photoshop harcinde bu tür kullanımı zor olmayan programlar var mı sanal tuning için???

Tuning Car Studio var benim kullandığım gönderiyim dicem ama msn olmadan yapamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [[Evolat'oN]] -- 15 Eylül 2010; 17:53:15 >
  • slm :) halen ölmedim burdayım.

nohackmove the wanted buraktay SaikaZede selamlar kardeşlerim hey gidi günler hey :)
    şimdi bir gram ilham bile kalmadı be bakıyorumda şöyle işten güçten iyice soğuduk.

arşivim sağ alt köşede.
  • Bu aralar modifiye için 1.000ytl bütçe ayırdım.Acaba arabama neler yapabilirim jant hariç 1000ytl bu arada,jant içinde 500ytl ayırdım Resimler aşağıdadır...

sanal modifiye

sanal modifiye

sanal modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdarkekik -- 28 Ağustos 2008; 21:23:50 >

• uğraştım ama beyenmedim :( çok amatör oldu bea

sanal modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkan -- 5 Eylül 2008; 3:53:32 >
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.