Şimdi Ara

sanal modifiye (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
0
Favori
806.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl yapıyorsun. Tebrikler hepinize ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdarkekik

Bu aralar modifiye için 1.000ytl bütçe ayırdım.Acaba arabama neler yapabilirim jant hariç 1000ytl bu arada,jant içinde 500ytl ayırdım Resimler aşağıdadır...

[imae]http://img299.imageshack.us/img299/9202/yanbh4.jpg[/simage]

[imae]http://img230.imageshack.us/img230/9714/onln4.jpg[/simage]

[imag]http://img53.imageshack.us/img53/6665/arkark7.jpg[/simage]

Öncelikle siyah parçaları bi gövde rengine boyat sonra kalan parayla ses sistemi veya camlara film çektirebilirsin başka birşey aklıma gelmedi birde yay alabilirsin
  • bende yıllardır modifiye hastasıyım.. oynadığım nfs nin adı hesabı yok heb böle yeni tarzlar yaratmayı cok severim.. bana yardımcı olur msunuz kasımda askre gidicem hep evdeyim yapıcak bişi yok..

bende sizin gibi araçlar yapmak istiyorum ama elimde hiç bir program yok yani programı bile yok en profesyonel programı nerden bulabilrimi özellikli konuyu açan arkadaşımdan büyük yardım bekliyorum...

otomotiv mevzunuyum üni.. yani çok istekliyim içimden geliyor geçekten inanıyorum güzel şeyler yapabileceğime ama nasılll elimde hiç bi program yok yardım eder misnz :S:S:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: ImBest

bende yıllardır modifiye hastasıyım.. oynadığım nfs nin adı hesabı yok heb böle yeni tarzlar yaratmayı cok severim.. bana yardımcı olur msunuz kasımda askre gidicem hep evdeyim yapıcak bişi yok..

bende sizin gibi araçlar yapmak istiyorum ama elimde hiç bir program yok yani programı bile yok en profesyonel programı nerden bulabilrimi özellikli konuyu açan arkadaşımdan büyük yardım bekliyorum...

otomotiv mevzunuyum üni.. yani çok istekliyim içimden geliyor geçekten inanıyorum güzel şeyler yapabileceğime ama nasılll elimde hiç bi program yok yardım eder misnz :S:S:S

kardeş en kral program photoshop cs3 öneririm
    imzamdan arşivime bakabilirsin
  • alçaltmayı bile yapamıyorum artık ya ne kadar ara verdiysek herşeyi unutmuşum.hey gidi günler hey geçen sene nasıl bi topikti burası
  • quote:

alçaltmayı bile yapamıyorum artık ya ne kadar ara verdiysek herşeyi unutmuşum.hey gidi günler hey geçen sene nasıl bi topikti burası

yaşlandınmı ne

•  sanal modifiye

sanal modifiye

Umarım Beğenirsiniz Arkadaşlar Hatalarım War Uzun Süredir Ps Yapmıodum Tekrar Başlıyım Dedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WodkaLemon -- 19 Eylül 2008; 17:52:51 >
  • ferrari california ortadan motorlu olsa nasıl olurdu?
     sanal modifiye
     sanal modifiye

• quote:

Orjinalden alıntı: WodkaLemon

sanal modifiye

sanal modifiye

Umarım Beğenirsiniz Arkadaşlar Hatalarım War Uzun Süredir Ps Yapmıodum Tekrar Başlıyım Dedim :)

vooovv

uzun zaman oldu sanaltuning yapmayalı..

o rengi nasıl oluşturdun anlatırsan sevinirim.. mükemmel olmuş rengi

• arkadaşlar elinize sağlık gerçekten güzel çalışmalar var başlıkta... benim honda jazzım var. spor yay taktırmayı düşünüyorum. ancak orjinal jant lastik varken alçaltsam komik durur mu diye merak ediyorum. çünkü üstündeki lastikler bitmeden jant+lastik olayına girmek istemiyorum. sizden ricam aracın alçalmış halini yapabilir misiniz? teşekkürler...
    [img=http://img20.imageshack.us/img20/6996/img0807pr1.th.jpg][img=http://img20.imageshack.us/images/thpix.gif]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightmare34 -- 26 Eylül 2008; 21:19:32 >

• arkadaşlar baya uzun zaman oldu sanal modifiyeyle uğraşmayalı bakalım beğenecek misiniz (:
    ilk yeni accord'u ben yapayım dedim (:

sanal modifiye

sanal modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue61 -- 28 Eylül 2008; 15:46:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: virtue61

arkadaşlar baya uzun zaman oldu sanal modifiyeyle uğraşmayalı bakalım beğenecek misiniz (:

sanal modifiye

sanal modifiye

jantlar biraz daha koyu olsaydı kusursuz olacakmış.. onun haricinde mükemmel

• saol dost (:
    quote:

Orjinalden alıntı: -BoZ-

quote:

Orjinalden alıntı: virtue61

arkadaşlar baya uzun zaman oldu sanal modifiyeyle uğraşmayalı bakalım beğenecek misiniz (:

jantlar biraz daha koyu olsaydı kusursuz olacakmış.. onun haricinde mükemmel
  • Yorumları eksik etmeyin
     sanal modifiye
  • quote:

Orjinalden alıntı: evolution100

quote:

Orjinalden alıntı: stramare

Gülmekten yıkıldım doğrusu.
    quote:

Orjinalden alıntı: mecaoz1

buda benden dogan L paıntte yaptım ama kusra bakmayın
     sanal modifiye

ARABANIN ÜSTÜNDEKİ YARATIK DA NE ÖYLE TIRTIL MIDIR NEDİR..MUAHAHAHHAAH

most wantedden almis resimleri

• yeni kasa leon
     sanal modifiye

sanal modifiye

• arkadaşlar yaptığım tuning için ızgara lazım ama bulamadım bir türlü buraya koyailirmisiniz
  • yaptım bende bu ikinci ama tampona yeni ızgara işini beceremedim böle biraktım
    ayrıca photoshop değil gimp ile yaptım
     sanal modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnn -- 19 Kasım 2008; 16:41:18 >
  • 8 ay aradan sonra bu da benden
    Yapılan işlemler:
    1.Ön panjur logo iptali
    2.Camlar film
    3.Jant büyütüldü
    4.Lastikler geişletildi.
    5.Sağ kapı açıktı, kapatıldı
    6.Sis far eklendi
    7.ön cam üstüne anten eklendi
    8.Silecekler 1 e indi, ortaya alındı
    9.Koltuk döşeme kırmızı yapıldı
    10.Araç yere düşürüldü
    11.Yan çamurluklar eklendi/şişirildi
    12.Boya rutuşları yapıldı
    13.Ön farlara angel far eklendi
    14.ve son olarak aracın arkasında büyük direk kaldırıldı.

sanal modifiye

sanal modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkan -- 14 Aralık 2008; 14:09:11 >

•  sanal modifiye

İlk Sanal Tunnig Paylaşımım Yorumlarınızı Bekliyorum..
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.