Şimdi Ara

Sanal Alemde Birleşebiliriz,Evet Neden Olmasın ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bayanlar,bildiğiniz üzere fransa sözde ermeni soykırımı safsatasını kabul etti.Yaşadığımız şu zamanda facebook,twitter vs. sitelerdeki kenetlenmeler çok çabuk olarak haber bültenlerinde yer alıyor.
    Din ve parti olaylarını bir kenara bırakarak (Türkiye için)elimizde olan bu imkanı kullanalım pskolojik savaşta atak yapalım artık.Fransız mallarını boykot edelim felan bunları olması zor ihtimaller ama sanal alemde çoğalmamız tek ses olmamız hiç de zor değil.

Ben diyorum ki,Facebook ve twitter başta olmak üzere sosyal paylaşım sitelerinde,gerekirse yeni kurulacak sitelerde belgeler,videolar,karikatürler,makaleler vs. yayınlayalım tepkimizi ortaya koyalım.Bu konularda hassa bir milletiz zaten,sayımız hızla çoğalır ve bu tepkimiz elbet medya da kendine yer edinir.

Özet:Artık harekete geçme zamanı,sustukça yalanları ile saldırıyorlar.Pskolojik savaşta sanal alem kozunu ortaya koyalım artık.
  • katılıyorum dostum. bu amaçla bir sayfa kurdum herkese açık. lütfen orada birleşelim ve gücümüzü ortaya koyalım. aklınıza gelen her şeyi paylaşabilirsiniz.
    bu şerefsizlere karşı birlik olmak neymiş gösterelim.

Buradan:
    https://www.facebook.com/pages/Fransız-Mallarına-Boykot/141001702677927
  • Boykota başladım.

http://forum.donanimhaber.com/m_55846026/mpage_2/key_/tm.htm

bu konuda hangi markaların fransız olduğu yazıyordu.zaten hiçbirini kullanmıyorum.
  • Boykot bir nebze ama benim bahsettiklerim biraz daha farklı
  •  Sanal Alemde Birleşebiliriz,Evet Neden Olmasın ?
  • Bravo onbrk iyi ki bı resim bulmussun her yere koy
  • botnet
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Yazdıklarımdan bunu çıkardın ya bravo

Laf olunca konuşuyorsunuz hadi icraat yapalım en azından sanaldan deyince de burun kıvırıyorsunuz.Afedersiniz ama ne tür bir düşünce bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

quote:

Laf olunca konuşuyorsunuz hadi icraat yapalım en azından sanaldan deyince de burun kıvırıyorsunuz.Afedersiniz ama ne tür bir düşünce bu ?

Vatanini sevmiyor çünkü
    Yada birlikteliğin ne güçlü birsey olduğunu...
    Bir is yapabilecek biri de değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KüçükPrens

Bu konuda facebooktaki fransız medya paylaşım sitelerine mesaj atabiliriz mesela bu yerinde bir tepki olabilir. Nedir örneğin toplanırız hep beraber aynı metini kendi duvarlarına yazarız. Facebookta tv5Monde var benim takip ettiğim, oralar olabilir. Ben fransızca biliyorum dilerseniz metin yazabiliriz. Onun haricinde herkes kendi çapında fransız mallarını boykot edebilir elbette. Mesela carrefoura gitmeyi verin. Küçük şeyler bunlar diyip geçmeyin çünkü elimizden daha büyüğü gelmediğine göre en azından bir birey olarak sorumluluklarımızı yerine getirmiş oluruz. Gaziantepte yaşayan bir Erzurumlu olarak, ben dedelerimin nasıl katledildiğini ve Gaziantep'te minicik çocukların Fransız askerleri tarafından nasıl süngülenerek öldürüldüğünü dinleyerek büyüdüm. Benim bu çocuklara ve dedelerime karşı sorumluluğum var, aynı şekilde sizlerinde var. O yüzden bize göre küçük de olsa yapabileceğimiz en büyük şeyi yapmalıyız diye düşünüyorum.

Dostum süper fikir. Bence söyle bir yazı olabilir:
    Kendi kanlı tarihini bilmeyen, sömurdugu ülkelerin, öldürdüğü insanların sayısı bilinmeyen, başka devletlerin yalanlarına inanıp bunu yasa haline gelen bir milletten, başka ne bekleyebilirsiniz ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

quote:

quote:

Vatanini sevmiyor çünkü

Sen Facebook'da vatanı sevmeye devam et.

Birliktelik internet 2 gün boyunca profiline Türk bayrağı koymak ya da Sarkozy'yi eleştirmek değildir.

Bu durumda benim ne iş yapmamı bekliyorsun ? Ya da sen ne iş yapmayı düşünüyorsun böyle sorayım.Fransız arabası mı almayacaksın ? Yoksa parfümünü mü ?
  • Twitterda ortak etiketle tepki gösterilebilir.
  • quote:

quote:

Dünyayı pc başında kurtaramassın şampiyon, en fazla haberlere 20-30 sn konu olur internette yapılan tepki, ama hic bişeyi değiştirmez.Şimdi sakin ol ve elindeki bordo klavyeyi yavaşca yere bırak, bordo klavyeli seni.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Vatanini sevmiyor çünkü

Birliktelik internet 2 gün boyunca profiline Türk bayrağı koymak ya da Sarkozy'yi eleştirmek değildir.

Bu durumda benim ne iş yapmamı bekliyorsun ? Ya da sen ne iş yapmayı düşünüyorsun böyle sorayım.Fransız arabası mı almayacaksın ? Yoksa parfümünü mü ?

Evet aynen öyle yapacagım. Ve insanların da yapmasını bekleyeceğim. Çünkü bu sekilde vicdanım rahat olacak. Senin gibi birsey olmamış gibi davranmayacagim. Sen böyle devam et.

• Fransız gazetelerine facebookta ki haber ajanslarının sayfalarına toplu bir yazı yazabiliriz.Belki hiçbirşeye yaramıcak ama susmaktan iyidir sanırım ?
  • Valla onu bunu bilmem sorun çözülene kadar elçiyi cek ticareti de tamamen askıya al bak nasıl tıpıs tıpıs özür diliyorlar

Hükümette o toto yoksa boşa boykotun anlamı yok
  • ben varım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Vatanini sevmiyor çünkü

Evet aynen öyle yapacagım. Ve insanların da yapmasını bekleyeceğim. Çünkü bu sekilde vicdanım rahat olacak. Senin gibi birsey olmamış gibi davranmayacagim. Sen böyle devam et.

İyi, fb de tepki ver geceleri yastığa vicdanın rahat bir şekilde yat o zaman.

Devrim arabalarıyla uzaktan alakası yok bu durumun.Madem o tür bir tepki planlıyorsun o zaman gidersin Bursadaki Kocaeli'deki Renoult, Pejo fabrikalarını, Lacoste tekstil fabrikalarını kapatırsın.
  • Ben kuzey Afrika ornegi vermedim bu dunyanın her yerinde böyle

Sen "memleketi sen mı kurtarcan" mantığı ile gidiyorsun. Ayrıca yaptığın şey bir seyler yapmaya çalışan insanları engellemek. Ben vatanı kurtarmaya çalışmıyorum, ben insanların bizim hakkımızda yalan yasalar yapan bir ülkenin ürettiği mallari kullanmaması için elimden geleni yapıyorum. Keske daha fazlası gelse. Ama olan bu. Sense hiçbir şey yapmadığın gibi yapanları da engellemek istiyorsun. Ve nedenini bilmiyorum gercekten merak da ediyorum
  • Destek veririm.

Ancak yanlış yerde tartışıyorsunuz. Daha öncesinde "Engelli vatandaşlarımıza sahip çıkalım, Öğretmenlerimize sahip çıkalım" gibisinden sosyal sorumluluk projeleri sunmuştum burada ve sonuç siizn karşılaştığınızdan daha beter olmuştu emin olun. Dalga geçilmesi bir yana, yüzüne bakılmamıştı bile.

DH üye profili; Sözde var, icraatta yok.

İnsanlıkları ölmüş, hak nedir bilmeyen alt tabaka insan topluluğu buradakilerin çoğu. Fazla takılmayın yani size eşlik edecekleri alın yanınıza gerisine bakmayın.

Kim için koşturucaz bu kadar? Bunlar için mi? Boşversene
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.