Şimdi Ara

San Antonio Spurs - Dallas Mavericks (Batı Konferansı Playoff 1.Tur Eşleşmesi) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
2
Favori
2.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki

San Antonio Spurs - Dallas Mavericks (Batı Konferansı Playoff 1.Tur Eşleşmesi)

(En Son Oy Tarihi: 16.6.2014)
Giriş
  • Dallas extra sayılar buldu periyot sonu fark kapandı. Dalembert fazla süre alamayacak durumdaysa işleri çok zor yalnız.
  • Nowitski felaket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CARTER son saniye üçlüğünden sonra farklı bir havaya girmiş.Adamın her attığı giriyor resmen
  • Maçın ibresi bir anda DALLAS'a döndü gibi sanki.

Bu sene ki play-off'da yaşanan sürpriz daha önce yaşanmışmıdır acaba.Underdog manyağı olacak millet
  • Carter'a her geçen saniye saygım artıyor.Yaşı ilerledikçe atletizm yeteneği körelsede şut yüzdesini çok geliştirdi.Yaşayan efsane
  • 2011'de marion, kidd, marion, nowitzki, peja, terry gibi isimler giderayak bir yüzük için iyi kasmışlardı.
    gitmeden carter için de bir yüzük ayarlayabilecekler mi acaba? ütopik ama bakalım.
    monta ellis ve calderon da yüzük alsın isterim aslında.
  • Carter taşıyor şuan Dallas'ı ama Ellis ve Nowitzki'nin de devreye girmesi gerek artık.
  • Son 3:40 dakika ve 9 farkla ondeyiz. Son ceyrekte Splitter costu. Hem iyi sayi buluyor hem de Parker ile iyi paslasiyorlar.
  • parker 3'lüğü atmayaydı iyiydi. koptu maç. son dakikaları daha heyecanlı izlemek iyi olabilirdi.
  • Splitter iyi katki verdi bu mac ve Spurs cok zorlanmadan kazandi.
  • Seri 3-2 Spurs üstüblüğünde devam edicek.Galiba 4-2 biter bu seri
  • Cnn mi veriyormuş maçı ya bilsem izlerdim ve 3-2 öne geçmişiz bir dahaki maçta biter umarım seri
  • Sıradaki maç cnntürk te mi dsmart ta mı bilginiz var mı?

• smart spor veriyor sıradaki maçı , ben cnn vermiyorsa rus sitelerinden takip ediyorum gayet güzel 480p maç izliyorum ama biraz bağlantının kaliteli olması lazım :) seriye gelince bu kadar yaş ortalaması yüksek 2 takımın böyle gidip gelen bir seriyi bitirince diğer turda zorlanacağını düşünüyorum, son olarak ta Carter raptor formamla oturup izliyorum maçları adam şarap gibi :) ah şu sakalatlıklar olmasa birde olgunluğa erken yaşta erişseydin sende yüzük sahibiydin :)
  • bütün seriler 3-3 oldu bu da öyle olacak
  • Son 2 maç biraz yorgunluk mu ne bilemicem ama sas daha iyiydi ama serinin geneline bakarsak biz hakediyoruz en azından 7.maça uzasın kim iyiyse o alsın son maç carter çok iyiydi nowitzki ise ikinci yarı harika oymadı ama nowitzkinin tüm maça yayması lazım bunu

• Bugün süper maç olacak.

• 7.maç mükemmel olacak.
  • Ulan ne maç oluyo öyle Hadi Dallas
  • Oh be Maç sonu efsane oldu yine .
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.