Şimdi Ara

San Antonio Spurs - Dallas Mavericks (Batı Konferansı Playoff 1.Tur Eşleşmesi) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
2
Favori
2.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

San Antonio Spurs - Dallas Mavericks (Batı Konferansı Playoff 1.Tur Eşleşmesi)

(En Son Oy Tarihi: 16.6.2014)
Giriş
  • Beyler şöyle CNN Türk de yayınlanan maçlar diye bir konu açsanız nasıl olur acaba. Maç kaçırmaktan bıktım yeminle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

quote:

Orijinalden alıntı: ChicagoBound

quote:

Orijinalden alıntı: ÇepniOğlu

Kimse iplememiş benim mesajıda ben forumda bu kadar NBA Sever olduğunu bilmezdim ya mutlu oldum tek değilmişim

Bu basketbol bolumunun olu hali. Eskiden burda ne muhabbetler donerdi. NBA Gunun Maclari konusu her gun 1-2 sayfa atlardi simdi 2 ayda 1 sayfa atliyor.

Playofflar desek ilgi yok denecek kadar az.

Bu seri yine efsane geçiyor da muhabbetler dönüyor, herşeyi yaptık millet toplaşsın diye ama nafile bu sene bi cenabetlik var hadi hayırlısı

Çevremdekiler bıktım nbaden en iyisi El diyolar genel algı böyle olabilir

Ben de öyle düşünenlerdenim. NBA'i normal sezonda toplasan 4-5 maç anca izlerim. Gerçekten sıkıcı geliyor çünkü. Tamam skor çok oluyor. Smaç falan güzel oluyor ama ciddiyet olmuyor maçta. EL'de ise hemen her maçın bir hikayesi bir savaşı oluyor. Ha NBA play-off'ları başlayınca işler değişir ayrı mesele.

• Flood gibi olacak özür dilerim. Şu açıdan da süper görünüyor vallahi son saniye basketi geceki. Bir de Manu formadan çekip faul mü yapmış pozisyon maçında bana mı öyle geliyor acaba

• Müdavimler çekildi tabi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

quote:

Orijinalden alıntı: ChicagoBound

quote:

Orijinalden alıntı: ÇepniOğlu

Kimse iplememiş benim mesajıda ben forumda bu kadar NBA Sever olduğunu bilmezdim ya mutlu oldum tek değilmişim

Bu basketbol bolumunun olu hali. Eskiden burda ne muhabbetler donerdi. NBA Gunun Maclari konusu her gun 1-2 sayfa atlardi simdi 2 ayda 1 sayfa atliyor.

Playofflar desek ilgi yok denecek kadar az.

Bu seri yine efsane geçiyor da muhabbetler dönüyor, herşeyi yaptık millet toplaşsın diye ama nafile bu sene bi cenabetlik var hadi hayırlısı

dedim abi bu grup açın altında toplaşalım böyle orda burda aranıyoruz sohbet için iddaa oynayanlar bile kritik yapıyolar toplanıp

• Arkadaşlar serinin sıradaki maçı bu gece 4.30'da
  • DALLAS bu maçı da alırsa yok artık derim
  • Popovic yine aynı rotasyonları yapacak sanırım "içime doğdu " işimize gelir :) Hücum boş dönüyoruz ama savunma yine sağlam başladı
  • Monta ellis net 2 sayıyı kaçırdı ama Tim Duncan açık bi şekilde foul yapıyor ama onu hakemin çalması yürek isterdi.

Maçı 93-89 Spurs kazandı. Seri 2-2 oldu.
  • Ellis son saniyedeki turnikeyi atsa mac uzatmalara gidebilirdi. Neyse klasik olarak 5. maci alan kazanir diyorum.
  • Millet uyanın maç 1 saat sonra 02:00'da CNN Türk'te.
  • Felaket yoruldum bugün işte, beklesem mi yatıp uyusam mı kararsız kaldım.
  • Play-off ları CnnTurk mü yayınlıyor? Sadece bu maç mı yoksa hepsi mi?
  • MARION her geçen gün HOWARD'a bağlıyor
  • NOWITZKI çok zorlama şutlar atıyor...

15-8 mola.Böyle devam ederse SAS'ın zorlanmadan kazanacağı bir maç olur.
  • PARKER gününde.Maçı erken bitirecek gibi SAN ANTONIO
  • dallas çabuk geri döndü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.çeyreğin 10 dakikasında SAN ANTONIO oynadı ama 2 dakika da farkı kapattı DALLAS
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.