Şimdi Ara

San Antonio Spurs - Dallas Mavericks (Batı Konferansı Playoff 1.Tur Eşleşmesi) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
2
Favori
2.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki

San Antonio Spurs - Dallas Mavericks (Batı Konferansı Playoff 1.Tur Eşleşmesi)

(En Son Oy Tarihi: 16.6.2014)
Giriş
  • Vince-sanity 10 sene gençleşti, bizi eskilere götürdü, gözlerim doldu ulen, iyi ki varsın Vince-sanity!
  •  San Antonio Spurs - Dallas Mavericks (Batı Konferansı Playoff 1.Tur Eşleşmesi)
  • Böyle bir gecenin ardından carter konuya davet edilmeden olmaz

@carter
  •  San Antonio Spurs - Dallas Mavericks (Batı Konferansı Playoff 1.Tur Eşleşmesi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

San Antonio Spurs - Dallas Mavericks (Batı Konferansı Playoff 1.Tur Eşleşmesi)

Fena bitirdi maçı

Kaan kural basket olduğunda "Uuuuuu" diye bağırdı benimle birlikte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse iplememiş benim mesajıda ben forumda bu kadar NBA Sever olduğunu bilmezdim ya mutlu oldum tek değilmişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eleasar

Çok özlemişim valla Dallas maçlarını. Aşırı zevk aldım şu mücadeleden. ÇepniOğlu sağolsun.

Ayıpsın ne zaman istersen bi PM ötendeyim
  • Hatake Kakashi kullanıcısına yanıt
    Geldim beyler buradayım. Teveccühünüz, bu gece sizler için oynadım.
  • :)
  • Mark Cuban etik kuruluna sevkedilmeli.
  • Carter şutu sokunca direk aklıma 2001 playofflarında 76ers serisi geldi, helal olsun efsane maçtı
  • Ulan bu maçı da kaçırdık. Mia maçları hariç nerdeyse her maç son toplara kalıyor. 5-6 yıldan beri en iyi playoff

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇepniOğlu

Kimse iplememiş benim mesajıda ben forumda bu kadar NBA Sever olduğunu bilmezdim ya mutlu oldum tek değilmişim

Bu basketbol bolumunun olu hali. Eskiden burda ne muhabbetler donerdi. NBA Gunun Maclari konusu her gun 1-2 sayfa atlardi simdi 2 ayda 1 sayfa atliyor.

Playofflar desek ilgi yok denecek kadar az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChicagoBound

quote:

Kimse iplememiş benim mesajıda ben forumda bu kadar NBA Sever olduğunu bilmezdim ya mutlu oldum tek değilmişim

Bu basketbol bolumunun olu hali. Eskiden burda ne muhabbetler donerdi. NBA Gunun Maclari konusu her gun 1-2 sayfa atlardi simdi 2 ayda 1 sayfa atliyor.

Bu seri yine efsane geçiyor da muhabbetler dönüyor, herşeyi yaptık millet toplaşsın diye ama nafile bu sene bi cenabetlik var hadi hayırlısı

• Son şut planlanmış gibi.Hatta gibi değil tkrar izlediğimde Nowitzki odaklı baktım,kesinlikle çizilmiş oyun.

Bu arada bu maçı arşivlemek lazım.Smartspor yayını ile kayıt etmiş edecek olan bulunur inşallah ,araştırıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

quote:

Orijinalden alıntı: ChicagoBound

quote:

Bu seri yine efsane geçiyor da muhabbetler dönüyor, herşeyi yaptık millet toplaşsın diye ama nafile bu sene bi cenabetlik var hadi hayırlısı

Çevremdekiler bıktım nbaden en iyisi El diyolar genel algı böyle olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: spy007

Mark Cuban etik kuruluna sevkedilmeli.
    />

• Ne maç sonu olmuş ama. İlk yarıdan sonra yatan aklımı seveyim.
  • Hadi bakalım
  • Seri 2-1 oldu her şey güzel gelişiyor da dün gece ki maçta Monta Ellis çok büyük oynadı . Çok özel adamsın Ellis
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.