Şimdi Ara

Samsungların en kötü tarafı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
3.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bi dünya kontör gidiyo ya
  • Kesinlikle katiliyorum. benim telefonu eline alan menüye giricemdiye ortadaki ok a tıklıyo ve gitti bir kontur
  • arka kapak zor açılıo sert bastıron incecik telefon kırılır mılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamurat_670 -- 20 Temmuz 2007; 22:27:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: karamurat_670

arka kapak zor açılıo sert bastıron incecik telefon kırılır mılır

Hangi modeli zor açılıyor onuda belirt.

• arandığımızda titreşimle birlikte ses çalmaması (e900)
  • -düşük amperli pilden dolayı şarj az gitmesi..
    -istenen çok programın yüklenememesi..
    -ne müzikte ne resimde hiçbir zaman ön plana çıkan özelliğinin olmaması yani herşeyden orta karar olması..
    -alışıncaya kadar menülerin ters gelmesi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: veyselselcuk

quote:

Orjinalden alıntı: karamurat_670

arka kapak zor açılıo sert bastıron incecik telefon kırılır mılır

Hangi modeli zor açılıyor onuda belirt.

arkadaş e250 den bahsediyor onunda pratik yolu var bir elinle çizgiye bastır diğer elinle samsung yazısının biraz altına bastır sonra yukarı doğru ittir

• çekilen resimleri direk hafıza kartına kaydetmemesi önce telefon hafızasına alması aynı şekilde alınan dosyalarıda ha bire onları taşımakla uğraşmak can sıkıcı
  • e250 de öyle bir poblem yok hafıza dolunca ''hafıza dolu hafıza kartına kaydedilsinmi'' diye soruyor
  • - wma formatını tanımama
    - 300kb tan büyük gifleri açmama
  • quote:

Orjinalden alıntı: simavli3443

e250 de öyle bir poblem yok hafıza dolunca ''hafıza dolu hafıza kartına kaydedilsinmi'' diye soruyor

ama ben hafıza dolu olmadan hafıza kartına kaydetmek istiyorum
  • Şarj ve ısınma problemleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: flexy

İnternet tuşları
    bi dünya kontör gidiyo ya

+++
  • e200 için söylüyorum bas sesin az ve de sesi sona açtığımızdaki bozulmalar
  • her markanın kötü yanı vardır

am asamsung un en kötü yanı tartışmasız şarj ı diğerleri ayrıntı o niey yüklenmşyo bu menü ne böyle samsung un özel kullanıcıları var beğenen birde şu şarj olayını yapsalar gerisi önemli dğeil
  • evet şimdi samsungla sony ericson arasındaki farklara artıları ve eksileri SAMSUNG UZMANI OLARAK

mesala kameradan başlayayım k 790 kullandığım için şuan diğerlerinin pek kamerasını bilmiyorum ama k 790 hiç güneşe aldırmıyor ama samsung modellerinin hepsi gökyüzü fotolarında çoğunlukla parlama yapıyor gökyüzü hep genellikle beyaz

yazılımsal olarak k 790 kullanıcıyı daha çok düşünüyor nasılmı en basit öernek radyo dinliyorsun tam o sırada arama gelir açar konuşursun kapatırsın radyo devam eder k 790 da böyle ama samsung devam etmez bir çoğu soru sorar devam etsinmi çağrı atılır tekrar sorar devem etsinmi bu çok sinir birşey

javada sony çok kullanışlı nedenmi msn açıkken radyo dinliyorum mesaj yazıyorum herşeyi yapabiliyorum ama samsungta java açıkken başka hiç birşey yapma olasılıgın yok

mesaj yazmak k790 da çok basit t 9 çok akıllı samsungta t9 a kelime hecelemkten bıkmıştım k 790 nın en çok sevdiğim özelliğinden biride mesaj yazarkan yazcağını tahmin etmesi bu çok daha kolay gülen ağlayan suratlarında mesajda olduğu gibi çıkmasıda ayrıca çok güzel

flaş çok etkili cyber shot çok etkili samsung florasan led yakıyor onunla hiç birşeyi aydınlatamazsın

samsung modellerinin hepsinde olan sinir bozucu özellikte ilk çaldığında kısık çalması ve sesin az çıkması

radyoda kesinlikle sony daha iyi çekiyor kanal gittiğinde frekens azaldığında k 790 sesi kısıyor samsung ise cızırtı yapıyor oda insanın kafasını agrıtıyor

hafıza kartında resimler arasında samsungta dolaşmak bir işkence ama k 790 da böyle değil hafıza kartındamı yoksa tel hafızasındamısın anlamıyorsun

artısı kasa olarak samsung çok kaliteli k 790 dan korkuyorum çizilecek diye onun için seffaf kapta taşıyorum

k 790 nın eksisi video su ama çok önemli değil çünkü cepte ne çekersen çek bilgisayarda küçük ekranda izlenmesi hiç hoş değil en öenmli olan benim için foto çektiğin videoyu tel ekranında izlemek çok daha güzeL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 28 Temmuz 2007; 17:36:23 >

• Evet @farukkk arkadaşımız herşeyi açıklamış ki o bir Samsung fanatiği yanlış mıyım?

Diğer iki eksiside mp3 çalar çok kalitesiz ve batarya ömürleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 28 Temmuz 2007; 19:38:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugrvw

sürekli aynı tarzda telefon yapması

evet bunun yanında birde müzik dinlerken o sayfada kalma zorunluluğu var ama son modellerde bu sorun aşıldımı bilmiyorum
  • Geçen X700 model bir telefonla müzik dinliyordum SE'den sonra rezalet geldi,aynı 1YTL olan dandik radyoların kalitesi gibi.
  • şarj+menü+ses
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.