Şimdi Ara

Samsungların en kötü tarafı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
3.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 57
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • veyselselcuk (6 mesaj) farukkk (4 mesaj) simavli3443 (3 mesaj) Thranduil (3 mesaj) sonsuz (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> Samsungların en kötü tarafı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    514 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Genel olarak şarjları gibi görünüyor, yanılıyor muyum? Yorumlardan öyle anladım ki zırt diye gidiyor bunların şarjları.
    Yoksa güel aletlere benziyorlar da. (e730 alacam ikinci el de.)

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    hmm.. bence mesaj tonunun birçok modelde sınırlı olması.
    şarjlarıda büyük problem.
    |
    |
  • Yarbay
    3603 Mesaj
    samsungun en büyük problemi servistir.telefon bozulca yada kanunen bir hak aramaya kalktığınız zaman samsung sizi hiç takmıyor.yani tüketiciyi düşünmüyor illa mahkemeye vermek gerekiyor
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    5023 Mesaj
    Bence en büyük problem uygulama yüklemenin zorluğudur. Aslında alışan için proble değilse de ilk yüklemeler biraz zor gelebiliyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1971 Mesaj
    kesinlikle katılıyorum alet güzel ama fazla özgür diil o yüzden soğudum nokia 6300 alabilirim
    |
    |
  • Binbaşı
    1838 Mesaj
    bence menüsü!!
    |
    |
  • Teğmen
    119 Mesaj
    şarj ama çabuk bitmesi değil şarj aletinin nokia gibi kahvede internet cafede sağda solda bulmak zor. seyahate çıkıp şarj aletini unutursanız bulamazsiniz... özellikle D900 ün şarjı...
    |
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    Genelleme yapmışız Samsung demişiz. Ben D600 kullanicisiyim. 1GB kartimda var arada bir tanimamazlik yapiyo. Kartin markasi kingston. Kamera olarak bazen güzel bazen kötü ayara bağlı.

4096mb java yeri çok az :(
    Mesaja ses olarak mp3 koyamiyorsun :(
    sesi az. Ama bu sorun değil çünkü samsunglar patron telefonu hangi patronun isadaminin teli çalar ki?? hepsi titreşimde kullanir :)

Ama yazilimini değiştirirsen bu problemler ortadan kalkar. Flash kablosu TR de yok sanirim. ben bulsam hemen yazilimi değiştiricemde :)
    |
    |
  • Çavuş
    83 Mesaj
    Telefon 2. ele dustugu zaman inanilmaz fiyat kaybi yasiyor. Gerci bu durum Nokia'lar disinda butun telefonlarda mevcut.
    |
    |
  • Yarbay
    4549 Mesaj
    mesajlarda karakterlerin dev gibi olması
    |
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    Benim D600 de normal karakterler valla :)

Ya şu Flash kablosu olsa Türkiyede :(
    |
    |
  • Binbaşı
    1209 Mesaj
    sürekli aynı tarzda telefon yapması
    |
    |
  • Yüzbaşı
    339 Mesaj
    valla çook kötü yanı var. hangisinden başlasam ama genel olarak; şarj, oyun-program zor yüklenmesi.. bunun dışında tabi ki bikaç kötü yanı var ama bunlar genel olarak. ama parasına göre iyi telefonları da var. bi de bunların fiyatları çok çabuk düşüyo. arkadaşım 7-8 ay önce e900'ü 800 liraya almış. şimdi fiyatı 400 lira. ben e250'yi 4 ay önce 400'e aldım şu anda fiyatı 300 lira. e200'ün de açılış fiyatı yaklaşık 350 lira idi. o da en kısa sürede düşecektir. bana göre bu piyasada nokia'nın en büyük rakibi samsung. nokia'dan samsung'a çok hızlı bi dönüş var. telefon dediğin az çıkcak, çıktığında da tam vurcak...
    |
    |
  • Yarbay
    3308 Mesaj
    1.Şarjının az gitmesi
    2.Nokia ve se lere bakıldığında kısıtlı bir telefon olması ( uyg. yükleme vs. )
    3.Şarj, kulaklık vb. aksesuarlarının her yerde ve herkeste bulunmaması.

D900i adına söyliyim :
    Bildiğim kadarıyla mp3 ler zil sesi yapılamıyo ve ve içinden yüklü zil sesleri de oldukça kısıtlı.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    507 Mesaj
    1. şarj
    2. oyun yükleme
    3. genel bir formatı yok yani telefonda hiçbirşey bırakmadan silmek
    4. çekebildiği max çözünürlüğünün üstünde fotoyu göstermiyor
    5. hafıza kartı tanımma durumu
    6. bazı resim video ve mp3leri açmak istediğimde desteklenmeyen içerik mesajı vermesi cabası
    7. kulaklıkla cevap verememe o tuşu niçin yapmışlarsa
    8. mp3 dinlerken menude gezinememe
    9. radyo dinlerken kulaklıkla başka kanala geçememe mp3 dinlerken şarkı değiştirememe
    10. mesela müzik çaları sadece mp3leri liste olarak çalabiliyor ama amr leri listeye ekleyemiyorsun
    11. mesaj sesini kısıtlı tutması
    12. tema yükleyememe (aman aman kalsın tema yüklemeyide oyun yüklemeye benzetir sonra)
    .
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simavli3443 -- 20 Temmuz 2007; 19:48:18 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    514 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    herkese yorumları için teşekkür ederim. :)
    |
    |
  • Haber Editörü
    18748 Mesaj
    - Telefonlarda genel olarak düşük mAH değerlerine sahip bataryalar kullanılıyor.
    - Ses kalitesi bekleneni veremiyor. (Kulaklık)
    - Yazılım alt yapısı ve kamera donanımının geliştirilmesi gerekiyor.
    |
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    1600X1200 çÖZünürlükte adami 15sn bekletiyorum ya :)

Rezil oluyorum sonra :)

ahh samsung ahh yani D600 ahh ahh :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1359 Mesaj
    menüsü iğrenç ya
    |
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    Abi Flash menüsü güzel blok gösterim berbat
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.