Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (1566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.928
Cevap
51
Favori
1.920.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15641565156615671568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sanırım bu bada 2.0 da calısıyo
    sistem hatası veriyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortamcıl

quote:

Orijinalden alıntı: ocomert

yerel tvleri (Sbp Tv'den hariç(Çunki birkac yerel tv var)) izleyecebileceğim bir program bilen ark.var mı?

badavizyon var samsung appste

hocam bende bada 1.2 var
    sistem hatası veriyo
    bada 2.0 nasıl yuklenir bilmiyorum
    su anda apss e bağlandığımda 2.0 yukleme guncellemeside karsıma cıkmıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktor-xx

Değerli forum üyeleri 2.0 son sürüm kullanıyorum
    Exchange ActiveSync hesabı kuruyorum ilk bir iki gün mailleri alıyorum ama sonra mailler gelmez oluyor, bağlantı kuruluyor mailler alındı diyor ama gerçekte mailler gelmiyor. Hotmail ve gmail herikisindede aynı bir önceki vodafone 2.0 betasındada aynı durum oluyordu. Aynı problemi yaşayan varmı varsa çözümü nedir?
    Saygılar

Bendeki sorunu yaşayan yokmu?
  • Hafta sonu benımde bu telefon ile olan maceram son buluyor arkadaşlar okadar bada 2 bekledik olmadı gelmedi

gerçi ben son beta bada 2 XXLA1 den memnunum ama olsun geçtim şimdi Android'e hafta sonu galaxy s2 imi alıyorum

Sizlere iyi forumlar bana yardımcı olan tüm arkadaşlarıma teşekkürler hakkınızı helal edin kalın saglıcakla.

• Arkadaşlar neler oluyor. Satmayın bari eşe dosta hediye edin. Bu aletin ederi 350-400 değil kesinlikle.
  • Ben yazdım sahibinden e ya satıcam yada denk bi cihazla takas edicem uzatmaları oynuyorum yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1907 -- 1 Mart 2012; 18:43:12 >
  • arkadaşlar öncelikle bazı yanlış anlamalar başlamış...
    şurda forumu konuları hiç bilmeyen birisi okusa diycekki bada bitmiş gitmiş kaçın...

bada 2.0 resmi olarak çıktı. ve kies üzerinden değilde ML programı ile avrupa sürümlerini kurabiliyorsunuz.
    Türkçe yi seçiyorsunuz. sorunsuz. harf menü herşey türkçe...
    ben bizzat kullanıyorum. son derece de memnunum.
    önceki betaları da biliyorum bu sürüm gayet stabil sorunsuz bir sürüm. beta zamanları gibi hiç değil.
    social hub harika. facebook, twitter, mail, sms, hepsi aynı ekrandan akıyor.

kamera tuşu ekrana alınmış. dokunmatik olmuş. kamera tuşu tutukluk yapanların derdide böylece çözüldü.
    hızında ve şarjında hiç bi sorun yok.

uygulama oyun derseniz eskiden nasılsa şimdi daha iyi. bada 2.0 ı ön plana çıkarmak için birçok uygulamaya bedava kampanya yapılıyor.
    asphalt bedava, ten ten bedava.

ben bir sorun göremiyorum.

bunu alın üstünede bir PS3 alın!!!
    vermeyin bir tele 1800-2000 TL yazık derim...

• bu arada internet browserı dolphin de gayet hızlanmış. hem 1.2 hemde betalara göre.
    aşağıda bazı testler yaptım.
    forumdan 1.2 kullanan ve iphone 4s'i olan bir arkadaş aşağıdaki testleri yapıp burada yayınlayabilir mi?
    sonuçları çok merak ediyorum !!!!???

bu siteden flash fps testi yaptım 30 fps çıkıyor. gayet yüksek bir hızdır.
    http://www.shinedraw.com/mathematics/flash-vs-silverlight-fps-meter-stress-test/

Flash versiyonu: 10.1.48 (artık 11 ler çıktı bu eski kalmış, ok :)
    whatismyflash.com

HTML5 testi yaptım 251 + 9 bonus aldı. (PCler 350 civarı alıyor)
    http://html5test.com/

• nerde o eski waveciler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortamcıl

nerde o eski waveciler

Buradayım.
    wave'imle mutlu mesut yaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laserss

bu arada internet browserı dolphin de gayet hızlanmış. hem 1.2 hemde betalara göre.
    forumdan 1.2 kullanan ve iphone 4s'i olan bir arkadaş aşağıdaki testleri yapıp burada yayınlayabilir mi?

http://www.shinedraw.com/mathematics/flash-vs-silverlight-fps-meter-stress-test/

whatismyflash.com

Ben Galaxy S2 den score vereyim.

Flash fps testi 60fps

Flash versiyonu 11.1.115

Html5 testi
    Stock browserı 330 + 3 Bonus
    Skyfire 347 +3 Bonus
    Opera 354 +11 Bonus
    Chrome 404 + 12 Bonus

Kolay Gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

bu arada internet browserı dolphin de gayet hızlanmış. hem 1.2 hemde betalara göre.

whatismyflash.com

Flash fps testi 60fps

Flash versiyonu 11.1.115

Html5 testi
    Skyfire 347 +3 Bonus
    Opera 354 +11 Bonus
    Chrome 404 + 12 Bonus

Kolay Gelsin

wave'imizin özellikleri çok da matah değilmiş yani aydın hoca.

• quote:

Orijinalden alıntı: FuXiN

Evet aldım teli inşAllah senin içinde hayırlısı olur. Adroid bana halen karışık geliyor ama elde fazla seçenek yok

Çek git forumumuzdan .. Bizi bizimle bırak.. :):) Hayırlı olsun hocam. Çok yardımın dokundu buraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

quote:

Orijinalden alıntı: sipru

1.5 yıldır wave 8500 kullanan birisiyim,
    hiçbir uygulama olmadı ki şunuda yüklüyeyim dediğim ihtiyacım bile yok. olan uygulamalar yetiyor.
    işletim sistemi 1.2 olsa nolcak 2.0 olsa nolcak 3.0 olsa nolcak.
    sadece manevi bir tatmin olcak, 2.0 çıksa eminim yine bekliyenlerin beklentilerini karşılamayacak,

ki insanlar wave de iphone görmek istiyor galaxy s2 görmek istiyor bakınca.... uygulamaları takan yok.
    hadi çok acil çok süper uygulama çıktı kim iphone daki gibi ücretini mecburen ödeyip yüklebilecek öyle bakıcaz uygulamaya kös kös.
    o yüzden böyle düşünenler satıp bir an önce iphone veya androit li bir telefona geçmeli gerisi boş laf. tabi onlarda 1600-2400 TL bandında geziniyor bizimkisi 600-900TL fark burada işte

ben wave ile mutluyum arkadaşlar

Skype,whatsapp,viber,biletix,yemeksepeti,fizy ,angry birds ilk aklima gelenler.bunlar en kisa zamanda badaya da gelicek demislerdi 1.5sene once

skype bilmiyorum ama çevremde bir sürü insanda iphone ve androitli cep telefon kullanan var. birkez olsun whatsapp, biletix, fizy kullandıklarını görmedim :-) benim de ihtiyacım olacağını sanmıyorum.
    (wc'de kullanıyorlarsa o başka :-))

ama yüklerken bak bizde bu program var demeyi biliyorlar... "ee kullanıyonmu?" yada "kaç kez kullandın diye sorunca ?" yükleyince bir ikikez denedim demekle yetiniyorlar.

dediğim gibi biri 1600-2400 TL bandında geziniyor biri 600-900TL aradaki farka gider yemeksepetindekinden daha süper bir restoranda yemek yerim :-))))

• quote:

Orijinalden alıntı: isacubukcu

Arkadaşlar neler oluyor. Satmayın bari eşe dosta hediye edin. Bu aletin ederi 350-400 değil kesinlikle.

Ben kız kardeşime hediye ettim şahsen bu telefonu 500tl yazdım kimse almayınca bende vazgeçtim kızkardeşimin 5800ını sattım 250tlye

Şimdi bunu ona vercem kullancak 350-400tl yakardım ginede satmazdım ben aynen katılıyorum size
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

quote:

1.5 yıldır wave 8500 kullanan birisiyim,
    hiçbir uygulama olmadı ki şunuda yüklüyeyim dediğim ihtiyacım bile yok. olan uygulamalar yetiyor.
    işletim sistemi 1.2 olsa nolcak 2.0 olsa nolcak 3.0 olsa nolcak.
    sadece manevi bir tatmin olcak, 2.0 çıksa eminim yine bekliyenlerin beklentilerini karşılamayacak,

ki insanlar wave de iphone görmek istiyor galaxy s2 görmek istiyor bakınca.... uygulamaları takan yok.
    hadi çok acil çok süper uygulama çıktı kim iphone daki gibi ücretini mecburen ödeyip yüklebilecek öyle bakıcaz uygulamaya kös kös.
    o yüzden böyle düşünenler satıp bir an önce iphone veya androit li bir telefona geçmeli gerisi boş laf. tabi onlarda 1600-2400 TL bandında geziniyor bizimkisi 600-900TL fark burada işte

ben wave ile mutluyum arkadaşlar

Skype,whatsapp,viber,biletix,yemeksepeti,fizy ,angry birds ilk aklima gelenler.bunlar en kisa zamanda badaya da gelicek demislerdi 1.5sene once

skype bilmiyorum ama çevremde bir sürü insanda iphone ve androitli cep telefon kullanan var. birkez olsun whatsapp, biletix, fizy kullandıklarını görmedim :-) benim de ihtiyacım olacağını sanmıyorum.
    (wc'de kullanıyorlarsa o başka :-))

ama yüklerken bak bizde bu program var demeyi biliyorlar... "ee kullanıyonmu?" yada "kaç kez kullandın diye sorunca ?" yükleyince bir ikikez denedim demekle yetiniyorlar.

dediğim gibi biri 1600-2400 TL bandında geziniyor biri 600-900TL aradaki farka gider yemeksepetindekinden daha süper bir restoranda yemek yerim :-))))

aynen o kısımda çok haklısınız.fiyat farkı çok fazla ben başta değmiyceği için wave tercih etmiştim.ama telefon hayatın bi parçası oldu,telefondan fazlası artık yani sonuçta.günlük olarak kullanıcağım birçok program yok,internet browser ı yetersiz.vaadedilenler gerçekleşmedi o yüzden bada artık tercih edilesi bi sistem değil.bana göre tabii ki herkesin ihtiyacı farklı.

• Arkadaşlar ben Turkcell hattı kullanıyorum ve wave kullanıcısıyım. Telefonuma sık sık siyah ekran üzerine beyaz yazılarla reklam mesajları geliyor. Bir türlü engelleyemedim. Bu nereden engelleniyor.. çok sıkıcı yaw...

Bir de ekran ışığı durup durup yanıyor. Bunun sebebi nedir acaba? Yukarıda bahsettiğim mesajın gelmesi ve henüz bu meseja bakılmamış olmasından mı kaynaklanırki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

whatismyflash.com

Flash fps testi 60fps

Flash versiyonu 11.1.115

Html5 testi
    Skyfire 347 +3 Bonus
    Opera 354 +11 Bonus
    Chrome 404 + 12 Bonus

Kolay Gelsin

aydınhocaya selam. galaxy s2 ye laf yok tabi. o kral..

az önce bir arkadaş uğradı yanıma onun iphoen4 'ü ile bu testleri yaptık.

flash versiyonu ve FPS testi yapamadık. zira flash iphone da yok.
    html5 score u ise 215 + 7 bonus çıktı, wave den düşük.

ama angry birds var. whatsapp var. :)))

burdan söylüyorum bada 2.0 kurdum telime tekrardan ısındım.
    socialhub harika. menu geçişleri süper daha ne olsun bir telde...
    siz siz olun telinizi 400-500'e filan kaptırmayın.
    2.0 ile iyi oldu cidden daha ne olsun.

ufak tefek buglar var. hayatınızı etkilemeyen ve çok ileri kullnıcıların farkedebileceği ki bu tarz sorunlar her telde var. galaxys2 dahil.
    bence bu tel 1 yıl daha gideri var. kıymetini bilin malınızın.

• quote:

Orijinalden alıntı: frukan

quote:

Orijinalden alıntı: FuXiN

Evet aldım teli inşAllah senin içinde hayırlısı olur. Adroid bana halen karışık geliyor ama elde fazla seçenek yok

Çek git forumumuzdan .. Bizi bizimle bırak.. :):) Hayırlı olsun hocam. Çok yardımın dokundu buraya.

Estf. kardeşim ne yardımı ben burada okuduklarımı tecrübe ettiklerimi yeri geldiyse paylaşmışım en fazla :) Başınıza genede bela olurum yani telefon tanıdıkta zaten bada güncellemeleri falanını filanını ben yapacagım onun için ben sık sıkı bu forum başka forumlarad gezerim

Ön yargılı olmayı sevmem onun için androidde herşey var yeni telefonumun ekranı çok büyük zor zabdediyorum paratiklik olarak wavemi çok arayacagım ama stabillik konusunda android aşmış onu söyliyeyim :)

• f/p wave..tek geçerim
    çok uzun zamandır kullandığı için sıkılıp satanları çok iyi anlıyorum şu aralar ip4 ü ilk çıktığında alan bir kaç arkadaşım var, baydı artık diyorlar..bu insani bir şey..ve tabi maddi bir şey..ben S8500 ımı çok seviyorum ve canı çıkıncaya kadar da kullanmaya kararlıyım..çok klas bir cihaz
  • 
Sayfa: önceki 15641565156615671568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.