Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (1564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.929
Cevap
51
Favori
1.919.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15621563156415651566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bada 2.0, bada 1.2'ye göre oldukça iyi toparlanmış bir sistem.. Getirdiği yenilikler "olmazsa olmaz" türden değişiklikler değil belki ama ayrıntılara inince dahada keyif almanızı sağlıyorlar.
    Wifi direct, text to voice, multitask gibi özellikler benim beklediklerim arasındaydılar.. (Türkçe text to voice'de olsaydı çok iyi olurdu. belki ilerde.. )
    Bada 2.0'ı wave 3 ile birlikte inceledim.. telefonda çok şık, alınası bir telefon olmuş.. Yinede teli degistirmeye degmez..
    Benim planım, wave 4 (yada adı her ne olacaksa..) cikana kadar elimdeki teli kullanmak.. gerisi kismet..
    Not: Paralel ithalatlarin bir çoğu xeu koduna sahip.. wave 2'ler için Bada 2 güncellemesi bu sabah geldi deniyor.. Bir bakın bence..
  • arkadaşlar telefonun şarjı 24 saatte bitiyor neyapabilirim açık program falan bırakmıyorum görev yöneticisinden kapatıyorum programları ekran aydınlatması en düşük seviyede başka ne yaparak şarj süresini uzatabilirim?
  • Değerli forum üyeleri 2.0 son sürüm kullanıyorum
    Exchange ActiveSync hesabı kuruyorum ilk bir iki gün mailleri alıyorum ama sonra mailler gelmez oluyor, bağlantı kuruluyor mailler alındı diyor ama gerçekte mailler gelmiyor. Hotmail ve gmail herikisindede aynı bir önceki vodafone 2.0 betasındada aynı durum oluyordu. Aynı problemi yaşayan varmı varsa çözümü nedir?
    Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralksk

quote:

Orijinalden alıntı: star74

Kies den JVLA1 i yükledikten sonra telefon çok sık reset atmaya başladı, bu sorunu yaşayan var mı?

sürekli reset atıyor sanırsam çözüm yok.

şu an benim telefonum açılmıyor. ilk boot ekranı olan samsung wave yazdıktan sonra kendini yine resetliyor, hatta usb kablosundan bağladığımda şarj bile etmiyor, yine resetliyor kendini telefon. resmen bozuk update i çaktı adamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: firat48

arkadaşlar telefonun şarjı 24 saatte bitiyor neyapabilirim açık program falan bırakmıyorum görev yöneticisinden kapatıyorum programları ekran aydınlatması en düşük seviyede başka ne yaparak şarj süresini uzatabilirim?

ayarlar>konum servislerini kapatın,ayarlar>şebeke>şebeke türü>900/1800 seçin. paket veriyi kapatın. ama 24 saat şarj iyi bile.telefonu günlük kullanımla her akşam şarja takıyorum.
  • bende wave telefonumu satmak zorunda kaldım sırf bada 2 resmi sürümünün geçmemesinden dolayı bezdirdiği için soğudum açıkçası sizlere mutluluklar dilerim bir daha samsung cep telefonu almayı düşünmüyorum ne cıkarırsa cıkarsın umurumda bile değil 1 yıldır bada 2 nin gecikmesi wave 3 ün cıkmasıyla bilerek geciktirildi samsungun çakallığı yüzünden wave için bada2 gelseydi wave 3 ü satamayacaklardı haliyle pazarı kaybetmek istemediği için öncelikle wave 3 pazarını genişletip o şekilde bada 2 resmi sürümünü ancak yayınlayacaklar samsunga buradan

• hala bada güncellemesi alamadınız mı yau ne yapıyor bu samsung ?

iyi ki satmışım wave i benim de bir daha samsung marka telefon almam mümkün değil.. isterse en iyi en ucuz telefonu çıkarsın bi daha zor.. çok zor..

size sabırlar diliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 28 Şubat 2012; 23:21:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: åziz

wireless den tüm internet işlemlerini yapabiliyorum fakat,
    Türkcellden bağlanınca, İnternet, Tv, apps, int radio vs. vs. her şey tamam fakat mailleri alamıyorum
    bilinmyen hata yeniden deneyin diyor

Wirelese geçince mailleri alıyorum çözümü bulamadım, atladığım bir nokta mı var?

Edit: Herhangi bir güncelleme yapmadım eski kies duruyor

oneri?

• Bende bir gün gelip burada telimi sattım demek istemezdim ama ne yazık ki sattım bu şıklıkta kibarlıkta bir telefon bir daha zor gelir ama samsung kendini telini yedi bitirdi ne yazık ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuXiN

Bende bir gün gelip burada telimi sattım demek istemezdim ama ne yazık ki sattım bu şıklıkta kibarlıkta bir telefon bir daha zor gelir ama samsung kendini telini yedi bitirdi ne yazık ki...

fuxin sen de mi?

• Bende müşterisini bulur bulmaz satıcam.Birdaha dünyanın en iyi donanımlı telefonunu bile çıkarsa içinde bada olduǧu sürece Samsung almicam.
  • Wave'ciler dökülüyor yavaş yavaş
  • Şu an limitim olsa dakika durmaz Motorola Atrix alırdım, malum garantili Wave II 500-550TL gitse bile 300-350TL koyup Motorola Atrix gibi iki kat daha iyi bir cihaz alma şansı doğuyor insana.

Bada bekleneni verene kadar daha epey uzun yıllar geçmesi gerekiyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 29 Şubat 2012; 2:27:26 >
  • arkadaşlar daha önce de yazdım.bizler samsung ve bada ya göbekten bağlı değiliz.sadakat tripleri gereksiz.bada iyi ve sağlam bir sistem yalnız yetersiz.ben özel romlu android cihaz kullanıyorum.inanılmaz keyifli ve seri.wave yanından bile geçemez.android de internet keyfini deneyin dehşet bir şey.uygulama için bir şey söylemeye gerek yok zaten. var oğlu var...diyeceğim odur ki kendinizi kasmayın samsung düşünsün.kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: quismodo

quote:

Orijinalden alıntı: kralksk

quote:

Orijinalden alıntı: star74

Kies den JVLA1 i yükledikten sonra telefon çok sık reset atmaya başladı, bu sorunu yaşayan var mı?

sürekli reset atıyor sanırsam çözüm yok.

şu an benim telefonum açılmıyor. ilk boot ekranı olan samsung wave yazdıktan sonra kendini yine resetliyor, hatta usb kablosundan bağladığımda şarj bile etmiyor, yine resetliyor kendini telefon. resmen bozuk update i çaktı adamlar

hocam aynısı başıma geldi servise gönderdim geçen hafta dün aradım bana denilen temassızlık var ve internet ayarları yapıldı yarın(bugünden için) kontrolden geçip tekrar kargolanacak umarım yarın elimdeolur telefon sorun aynı hatta telefon ısınıyorda dimi geçen salı başıma geldi olay benimde..

• quote:

Orijinalden alıntı: ortamcıl

quote:

Bende bir gün gelip burada telimi sattım demek istemezdim ama ne yazık ki sattım bu şıklıkta kibarlıkta bir telefon bir daha zor gelir ama samsung kendini telini yedi bitirdi ne yazık ki...

fuxin sen de mi?

Evet bende :)

Arkadaslar sızlere bır sorum olacak Motorola ATRIX mi? HTC EVO 3D mi ? hangisini alırdınız.

• quote:

quote:

quote:

fuxin sen de mi?

Arkadaslar sızlere bır sorum olacak Motorola ATRIX mi? HTC EVO 3D mi ? hangisini alırdınız.

Atrix in sonraki jenerasyonu çıktığı için Evo3D derim.
  • Samsung değişik bir firmadir.. Şu an canınızı siksada ilerleyen zamanlarda iştahinızı kabartacak ürünler çıkarabilir.. "bir daha asla.." demeyin bence :)
    Motorola atrix muadillerine göre biraz geri kalmadımı artık? sony, panasonic, lg oldukça kaliteli telefonlar çıkardılar.. Az daha sabredip onlardan biri alınabilir.. Yada amerikayi yeniden kesfetmeye gerek yok deyip s2 alir rahat rahat kullanirsiniz..
    Htc 3d'nın gözü yorma durumu söz konusu. belki herkeste olmuyordur ama beni baya rahatsız etmişti.. Üstelik menülerinde lg'deki gibi 3d yok. sadece uygulama ve fotoğraf çekimlerinde var.. Gozluksuz 3d için daha çok yol almaları gerek..
  • quote:

quote:

quote:

fuxin sen de mi?

atrix in tft ekranı çok zorlar samoled ten sonra evo3d düşünmek daha mantıklı ama kalın kaba bi telefon bence.3d için almayı düşünüyosanız çok göz yoruyo pek mantıklı değil öyle kullanmak.

• @sadrag kardeşim guzel dıyorsunda s2 pahalı alamam diger bahsettıgın telerde ucuk fıyat gelecek gucum hetmez farklı tel onerın varmı. Buarada ben samsungun telerınden sıkayetcı degılım bıraz duzgun fw cıkarsalar ıyı olacaktı ama umıdım kalmdı.

@can kardesım evet kalın bır tel ve bur okadar buyuk benıde dusunduruyor. Motorolanın ekrnıda cok ıyıdegıl senın tavsıyen var mı ?

• 
Sayfa: önceki 15621563156415651566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.