Şimdi Ara

samsung UE32D5000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar UE32D5000 model led tv aldım. bunun ps3 performansı nasıl? oynayan arkadaşlar cvp verirse sevinirim.
    ayrıca hd dsmart next 15000 receiver var. ve tv izlerken ara ara goruntu 1-2 sn gidip tekrar geliyor sol ustte 1920x1080i @50hz diyerek. bunun sebebi receiverdanmı tvdenmi sizce?

• guncel
  • hocam keske uzerine biraz daha katip lg 32lw4500 alsaydin 1350 fln su aralar senin tv ablamda var lgde bende fark olarak samsungda renkler yapay gibi cok asiri canli ama siyahlar daha iyi
    lg de ise renkler cok doal bi inceleme sitesinde renkleri en dogru veren panellerden biri oldugunu gordum 3d destegi var ps3 icin demissin uncharted3 u 3d oynadim 2 saat fln sonra bide 2d ye bakim dedim 2d yapinca oyun hic zevk vermedi
    birde samsung 50hz lg 100hz degistirme sansin varsa kesinlikle lg al pisman olmassin birde lg cinema 3d ana konuyu bi incele ilk sayfayi
  • ha birde samsunglarda lag daha yuksek buda direk oyun zevkini baltalar yani goruntu senin tusa bastigindan biraz daha gec gelmesidir bu sekilde call of turu oyunlar zor oynanir
    lg de bu oran oldukca dusuktur oyun icin en ideal tv diyebilirim lg icin
  • 32d5000 100hz deilmi?
  • 100Hz CMR olarak geçer. ve ps3 performansı çok iyi yada mükemmel olur mu bilemiyorum. bende uzun zaman düşündüm odamda ne kullanayım diye. PS3 + PC sonunda karar veriip sony ex520 serisi aldım gayette iyi mükemmel de görüntü kalitesi var almadıysan ( aldğına dair yazıyı atlamış olabilirim :) ) bir bak derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merlinsonnak -- 14 Aralık 2011; 16:53:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arcani

32d5000 100hz deilmi?

valla ablamda 100 hz die aldi ama forumlari bi arastirdim meger 50hz mis yazilimla 100 oluyomus
  • yazılım ne yazılımı? ps3 performanısını bilen bir arkadaş soylesin hiçmi ps3 oynayan yok bu tv de?
  • gncl
  • guncellllllllllllllll
  • ps3 performansı 32d5000 de nasıl arkadaşlar bir kişi bile yokmu şu tvye ps3 takıp oynayan??????????????

• 32D6000 Kullanıyorum.32D6000 200 Hz ve 3D desteği var.Ayrıca internete girebiliyor , oyun , film v.s indirebiliyorsunuz.32D5000'de PS3 oynanırmı sorusuna cevabım : '' Tabiki oynanır '' fakat çok fazla görüntü kalitesi beklemeyin benden söylemesi.Denemiş biri olarak D6000 ile D5000 arasında dağlar kadar fark var.Ayrıca 50 Hz bir televizyonda PS3'tende fazla bir beklentiniz olmasın.Tercihinizi en az 100 Hz ( Kendinden 100 Hz yani yazılım desteğiyle olmayan ) TV'lere veya fiyat farkını ödeyerek 32D6000 alın.
  • yalnız ps3 yi tv ye bağladığında sol üstte 1920x1080i@ 60hz diyor. yani 100 hz kullanamıyor. ps3 nin max verebildiği 60 hz sanırım. ( oyununa göre çözünürlük değişiyor ama hz her oyunda değişiyormu bilmiyorum. )
  • gncl
  • TV'yi tavsiye eder misiniz? Bende xbox için kullanmayı düşünüyorum.Ayrıca usb'den film oynatma özelliği var mı varsa mkv-avi gibi formatları açıyor mu hocam?
  • TV 100 Hz dir.USB desteklediği formatlar AVI, ASF, MKV, MP4, 3GPP, VOR, VOB, PS, TS, RMVB, FLV, DivX 3.11, DivX 4.x, DivX 5.1, DivX 6.0, XviD bunlardır.USB den de film oynattığım zaman herhangi bir sorun olmadı çoğu formatı destekliyor.Pc yi bağladığım zaman oyunlarda sıkıntı yaratmadı akıcı bir şekilde oynanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: togobjk

TV 100 Hz dir.USB desteklediği formatlar AVI, ASF, MKV, MP4, 3GPP, VOR, VOB, PS, TS, RMVB, FLV, DivX 3.11, DivX 4.x, DivX 5.1, DivX 6.0, XviD bunlardır.USB den de film oynattığım zaman herhangi bir sorun olmadı çoğu formatı destekliyor.Pc yi bağladığım zaman oyunlarda sıkıntı yaratmadı akıcı bir şekilde oynanıyor.

20 gündür bu ürünü kullanıyorum.Bir sıkıntısını görmedim çok şükür.Mkv...vb herşeyi oynatıyor alt yazılardada bir sıkıntı yok gibi en azından ben görmedim.Laptopu bağladım oyun falan açtım ondada bir takılma gözlemlemedim.Ama oturup saatlerce oyunda oynamadım.Lan girişi var ama adece yazlım güncellemesi için kullanılıyor.
    Smart tv yok yani.Next minix hd uydu alıcısı bağladım hd kanallar mükemmel,insan hd kanalı görünce diğerlerini izlemek gelmiyor içinden.

• arkadaşlar hiç kimse yok mu bu tv de ps3 oynayan? ya olması lazım 1 tanede olsa ya da arkadaşında herhangi bir yerde gorup değerlendiren...
  • gncl
  • gncl
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.