Şimdi Ara

LG 49UF7787

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
10.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi almak istediğim tv şu;
    http://www.teknosa.com/urunler/110015543/lg-49uf7787-dvb-s2t2c-4k-uhd-webos-smart-led-lcd-t

Zaten bütçemiz 2500tl 3d o kadar önemli değil benim için dts ses formatı ve mkv görüntü oynatabilmesi önemli. Aile evi için alınacak. Eksileri artıları nelerdir ? Marka olarak lg de karar kıldık fakat geçerli Yorumları olan arkadaşlar olursa değiştirebiliriz. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacey01

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi almak istediğim tv şu;
    http://www.teknosa.com/urunler/110015543/lg-49uf7787-dvb-s2t2c-4k-uhd-webos-smart-led-lcd-t

Zaten bütçemiz 2500tl 3d o kadar önemli değil benim için dts ses formatı ve mkv görüntü oynatabilmesi önemli. Aile evi için alınacak. Eksileri artıları nelerdir ? Marka olarak lg de karar kıldık fakat geçerli Yorumları olan arkadaşlar olursa değiştirebiliriz. Teşekkürler.

hocam bunda trumotion yok yani maçlarda özellikle bu çok farkediliyor aslında her türlü hareketli görüntüde bu farkediliyor. ama bu sizin için önemli değilse bu tercih edilebilir. akıllı kumanda yok harici 150 tl civarı fiyatı ve dediğiniz gibi 3d yok. bunun alternatifi samsungda 48ju6470 modeli kavisli malesef flat değil. ve biraz daha pahalı. hevc codec falan ikisinde de var

• dostum bu cihazı bugün vatandan ben aldım geldi kurulumu yapıldı..cihazın içinden sihirli kumanda çıktı cihaz çok şık bu fiyata inmişken kaçıramazdım ne zamandır takipteydim 3300tl civarından 2450 tl ye düşünce harika oldu..özellikler üst düzey webos 2.0 çok başarılı gayet akıcı yağ gibi akıyor cihaz.. metal ayağıyla tv ünitesine koydum çok iyi uyum sağladı..ses sistemi harman kardon olan modelleri aratmıyor çok tok ve kaliteli ses veriyor..2015 çıkışlı olması buda tercih sebebi özetleyecek olursak bu fiyata bence şuan en iyi 4k led tv çok net..
  • bu modeli 2450 tlye görsem hemen alıcamda hiç bir yerde bulamadım teknosa ve vatanda da 3 bin küsür lira fiyatı var bir kampanya olsada bende alabilsem şu üründen
  • sony 50W805c
  • Bugün bimeksten 2699 tlye 269 tl bipara + 50 tl puanla 2380 tlye aldım ürünü ilgilenen Arkadaşlara duyurulur

• quote:

Orijinalden alıntı: yellowcanary56

Bugün bimeksten 2699 tlye 269 tl bipara + 50 tl puanla 2380 tlye aldım ürünü ilgilenen Arkadaşlara duyurulur

Akıllı kumanda çıktı mı kutudan ?

• İki kumndayı teke indirerek çok işlevli ergonomik yapmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacey01

quote:

Orijinalden alıntı: yellowcanary56

Bugün bimeksten 2699 tlye 269 tl bipara + 50 tl puanla 2380 tlye aldım ürünü ilgilenen Arkadaşlara duyurulur

Akıllı kumanda çıktı mı kutudan ?

Kutuyu açmadık servis gelip açacak kuracak ama sordum akıllı kumanda standartmış teşhir ürününde akıllı kumanda vardı baya bir inceledim bir kaç tv ile karşılaştırdım sonuçta bana bu tv görüntü kalitesi olarak daha iyi geldi ve aldım

• yellowcanary56 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Hayırlı olsun.
  • yellowcanary56 kullanıcısına yanıt
    bende bu modelle samsung 48ju6070 arasında kaldım.erken olacak belki ama olumsuz bişey var mı şu an için ? bi de 50 tl puanı hangi banka verdi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih4641

bende bu modelle samsung 48ju6070 arasında kaldım.erken olacak belki ama olumsuz bişey var mı şu an için ? bi de 50 tl puanı hangi banka verdi acaba ?

Daha kutuyu açmadım servis gelip açması gerekiyor hediye puan world card puan olmasa bile bi para ile 2430 tlye geliyor ki bence iyi fiyat kampanya bu akşam sonlanıyor ben zaten hediye bipara ile eve süpürge ve mini fırın alacağım bir sene geçerli ayrıca bipara haberin olsun

• evet arkadaşlar bu ürünü ben de almış bulunuyorum. inşallah pişman olmayız:)

n11.com'dan %5 televizyon indirimi ile 2400 tl'ye aldım, bana baya uygun geldi. ürünü teslim alıp kurulumunu yaptırdıktan sonra izlenimlerimi paylaşırım.

yalnız kafamı kurcalayan bir konu var. bu ürünü hiç bir yabancı sitede göremedim. acaba sadece türkiye için mi üretmişler napmışlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncer_gs1905 -- 11 Ağustos 2015; 9:19:27 >
  • Sonunda benim tv servis gelip kurdu kanal geçişleri İnternete bağlanma hızı gayet iyi kutudan akıllı kumanda çıkıyor görüntü kalitesini ilk başta beğenmedim ama sonra ayarlardan kendim yapınca gayet iyi ses çok iyi bundan sonra ses sistemine gerek kalmayacak sanırım ama keşke 55" olanı alsaydım

• bugün bu televizyona meylettim..

alan arkadaşlar maç izlerken sıkıntı çekiyorlar mı acaba? ya da beğenmediğiniz birşey ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jesusozz

bugün bu televizyona meylettim..

alan arkadaşlar maç izlerken sıkıntı çekiyorlar mı acaba? ya da beğenmediğiniz birşey ?

ben memnunum ama beğeni göreceli bir kavram kişiye göre değişir. sonuçta bir nevi geleceğe yatırım yapıyorsunuz bu tv'yi alarak.
  • 49uf8507 titriyor beyler 50 hz panel

• Kliksa dan 200 tl indirim kampanyası +100tl maxi uan ile 49 uf7787 modelini aldık. 4K yayın izlemek gerçekten çok keyifli.HD kanal performansınıda güzel . Ama gel görelim ki sd yayınlarda mac filan izlenmez zangır zangır titiriyor:)))
    Bu tv alacaksanız dsmart yada digitürk baglatıp sadece hd yayın izleyeceksiniz. Yayın kalitesi arttıkça mac izleme keyfi artıyor.
  • bir musluman kardesimiz sd yayin bir mactan video goruntusu koyabilir mi acaba? cok sevaba gecer gercekten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jesusozz -- 20 Ağustos 2015; 22:03:07 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.