Şimdi Ara

SAMSUNG UE-40JU6410 UHD ,4K, 1000 HZ LED TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ürün hakkında bilgisi olan var mıdır? Kullanıcı yorumu bulamadım. Karşılaştırma ve değerlendirme yapabilecek var mıdır? Alınır mı?

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-ue-40ju6410-uhd-4k-1000-hz-led-tv-178503973

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 津波 -- 6 Ağustos 2015; 13:49:12 >

• Bu ürün hakkında bilgisi olan yok sanırım. Teknolojiden anlayan arkadaşlar bi fikir verirseniz sevinirim gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 津波

Bu ürün hakkında bilgisi olan yok sanırım. Teknolojiden anlayan arkadaşlar bi fikir verirseniz sevinirim gerçekten.

aldınız mı hocam aldıysanız nasıl sızce
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgmeteor

quote:

Orijinalden alıntı: 津波

Bu ürün hakkında bilgisi olan yok sanırım. Teknolojiden anlayan arkadaşlar bi fikir verirseniz sevinirim gerçekten.

aldınız mı hocam aldıysanız nasıl sızce

Henüz almadım. Biraz teknoloji forumlarındaki başka marka ve model tv incelemelerini izledim. Dikkat edilmesi gereken ve önemli yerleri öğrenmeye çalıştım. Hala kararsızım.

Bu televizyonda 3D yok mesela. Olsa da çok kullanılmıyor ama insan merak ediyor muhakkak.

Sonuç olarak kararsızım hala.
  • anladım hocambende n11 in 100 tl indirimiyle 1700 tl ye almıştım allah cezalarini versin iptal ettiler neymiş tedarik olmadı halbuki 4 adet kaldı diyordusipariş ederken ya acababu modeli dışarıda nerde bulabilirim dışaridaki fiyatlari merak ediyorum şuan en uygunu 1869tl..aynen bende 3d merak ediyordum ama 4k ile ilgili ikna oldum gibi 4k en son teknoloji sonuçta sürekli değişmeyecek almışken düzgün olsun tabi 2000 üstü kurtarmıyor
  • mgmeteor kullanıcısına yanıt
    Uyguna bulmuşsun.

Ben özel araştırıp bulmadım bu model ve markayı. Alışveriş sitesinde dolanırken baktım hem 4K hem de Hz yüksek kafama takıldı. Büyük ihtimal 3D olsaydı 2500 seviyelerine çıkardı fiyatı.

Sonuçta tv teknolojisinden çok anlayan biri değilim, ama gözle görülür bariz yüksek özellikleri var. Fiyatına göre yani.

Ben biraz daha araştıracağım ve ona göre karar vereceğim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 津波 -- 25 Ağustos 2015; 10:41:50 >
  • Dün Capacity AVM'de tesadüfen Samsung mağazası gördüm birbaktım aynı bu modelden 40 inç aynısı ju6410 mağazaya özel indirimli fiyatı 2.099 TL di yani indirimli hali 2100 2 buçuk yerine.. orda çalışana dedim ki n11 de buldum ben 1700'e geldi indirimiyle normal fiyatı 1800 bana olabilir dedi, sonuçta internet üzerinden ne derecegüvenli n11 dedim..diyorki bizim vergimiz var elektrik su onlarıda katıyoruz siz bilirsiniz:)

Benim gözüme takılıyordu birde öneri gelince tv takipçisinden tam uygun bütçe ve özellik açısından.. n11.com MH çok iyi. iptal edilenden sonra düşüğü 1895 TL müşteri hizmetleri bana %5 indirimi geri açtı ayrıca 55 tl sepet indirimi verdiler 1.745,25 ödedim toplam. az öncede geldi..Samsungun montaj için gelmelerini bekliyorum.

Eğer bugün n11.com'dan alırsanız %5 indirim 90-100 lira indirim iyidir yani

• hocam biz 2 sene önce 6340 almıştık gayet memnunuz(eğer almışsanız da hayırlı olsun)samsunglar'da bir sıkıntı çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNK19506 -- 26 Ağustos 2015; 11:40:28 >
  • quote:

Dün Capacity AVM'de tesadüfen Samsung mağazası gördüm birbaktım aynı bu modelden 40 inç aynısı ju6410 mağazaya özel indirimli fiyatı 2.099 TL di yani indirimli hali 2100 2 buçuk yerine.. orda çalışana dedim ki n11 de buldum ben 1700'e geldi indirimiyle normal fiyatı 1800 bana olabilir dedi, sonuçta internet üzerinden ne derecegüvenli n11 dedim..diyorki bizim vergimiz var elektrik su onlarıda katıyoruz siz bilirsiniz:)

Benim gözüme takılıyordu birde öneri gelince tv takipçisinden tam uygun bütçe ve özellik açısından.. n11.com MH çok iyi. iptal edilenden sonra düşüğü 1895 TL müşteri hizmetleri bana %5 indirimi geri açtı ayrıca 55 tl sepet indirimi verdiler 1.745,25 ödedim toplam. az öncede geldi..Samsungun montaj için gelmelerini bekliyorum.

Eğer bugün n11.com'dan alırsanız %5 indirim 90-100 lira indirim iyidir yani
    Teşekkürler hocam. Önerilerini dikkate alacağım.

@MehmetNK19506 Sanırım alacağım. Biraz daha araştırma yapıp son kararımı vereceğim.

• yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)
    Hocam son bir durum raporu almak istedim

Nasıl gidiyor kullanım? Aklına takılan bir şey var mıdır, hoşuna giden gitmeyen neleri var.

Mesela en son okuduğumda J serisinde telif hakkı nedeniyle kayıt özelliğini kullanamıyormuşsun. İşe yarar bir şey mi?
  • Biz demek ki televizyon izlemiyormuşuz dedim kurulumdan sonra..TRT 4K ne kadar güzel bir kalite netliktir o :) ilk açtığımda, yavaş yavaş özelliklerine baktım öğrenmeye çalıştım.O kadar teferruatlı nasıl incelenir problem var mı diye bilmiyorum ama çok akıcı güzel, daha bilmediğim çok özelliği var, geçen nasıl girdim bilmiyorum program izlerken sağda şeffaf pencere açildi etiket yazın diyordu programın etiketini yazıp tweetleri okuyablirsiniz twitatma filan.. sonra tekrar girmek istedim giremedim))

Kurulum günü akşam TRT1'i izlerken sol üstte A HABER logosu görünüyordu arkadan aha dedim problem mi oldu iz mi kaldı ne oldu.Hemen netten canlı desteğe yazdım bana görüntü testi yapın dediler yaptım, A HBR izi çıkmadı.Meğersem TRT1 yayını sorunluymuş))) Birde maç izlerken maaleseff sağda yukarıdan aşağı çook hafif karanlık bilmiyorum ona ne derler artık(bulutlanma değil galiba) yukarıdan aşağı hafif şeffaf bir şekilde siyahlık hem sağ hem sol ama yaklaşınca belli olmuyor kenardan bakınca yani TV nin tam karşısındaki koltuktan bakınca belli olmuyor yandan.. görüntü testi yaptım orada da problem gözüktü.Aradım bugün akşam gelecekler bakalım ne diyecekler yazarım ben.Bu sıkıntı biraz moralimi bozdu gibi.Büyük problem değil ama servisten ilgilenecekler.

Kayıt özelliğini kullanamadım bende, "UYGUN DEĞİL" yazısı çıkıyor.Canlı desteğe sordum böyle bir bilgi iletilmedi dediler telif hakkıyla ilgili.Müşteri hizmetlerini arayıp soracağım.Çok önemli değil benim için olmasada olur ama madem kayıt özelliği var o kadar para verdik bir zahmet kullanalım..Biraz uzun oldu ama aldığım günden özet geçtim bakalım servis ne diyecek yazarım buraya)

Tamam bekliyorum o zaman dostum.

Hayırlı olsun güle güle kullan bu arada.
  • O gün geldi servis sorunu soyledim.Kenardan sağdan soldan izleyince kenarda siyahlik görünüyor. Karşıdan ve yakından bakınca belli olmuyor. Görüntü testi yaptı yok görünmüyor dedi diğer eleman gördü en son yok problemi gölge yansima olabilir pencere yakin diye filan panel sorunlu değil arayüz öyle dedi.Tvyi sifirladi kurulum yaptı, kanallari yükledi o kadar.Ben uğraşmak istersem uğrasirdim servise soylerdim yada samsungu arardim.Kısaca rahatsız edici degil gözle görünmeyecek kadar anca yandan çok hafif.Bilmiyorum artik uğraşmak mi istemedi götürme işi filan ikna olmadim gibi belki dediği gibi pencere yansima:)) 2 yıl garantili zaten TV

Tv kayit özelliğini sordum tasinabilir harddisk olması lazımmış.Bende kendi hafizasina kayit eder diye kayda basiyordum, flash bellekte demedim onla bile olmaz dediler.
    ----
    Sağol bu arada))
    hocam tv yi bende almayı düşünüyorum.son görüşleriniz nedir :) kanal geçişleri ekran netliği vs nasıl.yardımcı olursanız sevinirim
  • ysnsln kullanıcısına yanıt
    Biraz geç cevap oldu ama.. Her şeyiyle 10 numara diyebilirim, 4k son teknoloji uzun yıllarda gider sadece yandan bakınca sağ ve solda yukarıdan aşağı şeffaf hafif siyahlık var ama o çok sıkıntı değil yani en ufak şeyi sorun edenler var belki istemezsiniz, panel sorunlu değilmiş teknik servisin söylediğine göre.. ve biriside ö.m den yazdı hepsinde öyle diğer markalı tv lerdede, tekrarlıyayım sorun gibi ufak birşey şu özellikle maç izlerken veya açık renkte yandan bakınca görünüyor ama karşıdan izlenince problem yok bunun dışında 10 numara
  • quote:

Biraz geç cevap oldu ama.. Her şeyiyle 10 numara diyebilirim, 4k son teknoloji uzun yıllarda gider sadece yandan bakınca sağ ve solda yukarıdan aşağı şeffaf hafif siyahlık var ama o çok sıkıntı değil yani en ufak şeyi sorun edenler var belki istemezsiniz, panel sorunlu değilmiş teknik servisin söylediğine göre.. ve biriside ö.m den yazdı hepsinde öyle diğer markalı tv lerdede, tekrarlıyayım sorun gibi ufak birşey şu özellikle maç izlerken veya açık renkte yandan bakınca görünüyor ama karşıdan izlenince problem yok bunun dışında 10 numara

Mesaj da attım ya sana senin tv de sorun yok diye o bütün tvler öyle paneller.
    benim calistigim yerde samsung h8000 curved 4k 65 inc tv var.o dediginiz ekran kenarlarina baktim yan taraftan oyle bi sey yok.ama o kadarda onemli deil benim icin. trt nin 4k yayinini izlediginiz mi nasil tv kalitesini gosteriyor mu orda

hocam bide akıllı kumanda mı var yoksa samsung kara düzen kumandası mı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysnsln -- 10 Kasım 2015; 14:43:33 >
  • Tv aldım.

Trt 4k çok güzel çalışıyor.

Ancak kanal listesi şu an karma şekilde. Ben de alfabetik olarak sıralamak istedim. Hepsini seçiyorum sırala>isim diyorum hepsi sıralanıyor çıkış yapıyorum fakat eski haline geri dönüyor.

Listeyi düzenledikten sonra kaydet gibi bir buton yok.

Fikri olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M e h m e t

Tv aldım.

Trt 4k çok güzel çalışıyor.

Ancak kanal listesi şu an karma şekilde. Ben de alfabetik olarak sıralamak istedim. Hepsini seçiyorum sırala>isim diyorum hepsi sıralanıyor çıkış yapıyorum fakat eski haline geri dönüyor.

Listeyi düzenledikten sonra kaydet gibi bir buton yok.

Fikri olan var mı acaba?
    Bu televizyondan aldım gayet güzel fiyat performans açısından alınabilecek en iyi tv'lerden. Karşılaştırıldığı modellerden farkı şık metal tasarım bir'de Ultra Clean View diye bir özellik.
    diğerlerinde de skart girişi filan var extradan geri kalan özelliklerin hemen hemen hepsi aynı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.