Şimdi Ara

Samsung TV widget çalışmaları / Youtube widget kurulumu ve daha fazlası (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.415
Cevap
23
Favori
261.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_49704939/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49725245

b linke ilan verdim. arkadaşlar iş birazda iş size düşüyor. film izleme bölümüne film linkini yazarsanız tvye eklerim.

linkteki ilanımda yardım istiyoruz cevap yok.
  • germet i açınca bende iste falan görünmüyor. herkeste böyle mi acaba? bende sadece germet arayüzü geliyor ekrana.
  • yukarı.
  • bende filmler ve megavide olan görüntüler açmıyor sebebi nedir bilen arkadaşlar yardım ayrıca türkce olan film yokmu hiç??
  • arkadaşlar bende C630 var bunu c650 ye dönüştürmenin bir yolu varmı varsa nasıl yaparız lütfen sizlere imrenmemek elde değil şimdiden sağolun
  • webbrowser yuklenebiliyor mu ? veya tivibu hizmeti yuklenebiliyor mu?
  • güncellll
  • netplayerdeki düzenlemeleri için olgan arkadaşa teşekkürler. Şimdi aradıklarımı daha rahat bulabiliyorum.
    Ip numarasını değiştirmeden ülke kodlarını sırasıyla Almanya-Hollanda-Fransa-İtalya-İspanya-Avustralya-İngiltere-İsveç-Norveç-Finlandiya ve Rusya yaparak değişik widgetleri denedim. İçlerinden en çok hoşuma giden Avustralya ile Almanya'yı ayarladım. Çok ilginç widgetler var. Tavsiye ederim.
    Not:IP numarası değişmediği için önceki widget ayarlarınız silinmiyor, aynı kalıyor.
    Bu arada IP numarasını değiştirerek de widget nasıl yükleniyor hiç denemedim? Bilen varsa açıklayabilir mi?
     Samsung TV widget çalışmaları / Youtube widget kurulumu ve daha fazlası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 22 Haziran 2011; 0:39:15 >

• Selam, sayın yusuf_alp sizden bir ricam olacak, Samsung D7000 kullanıyorum smart hub a yeni 94.102.4.80 ip numarasıyla oturum açtım.

- Germet IPTV
    - Germet Radio
    - NetPlayer
    - nKTVplayer
    - muzu_tv
    - world_clock
    - RSSHaber
    - Son Depremler
    Bunların hepsi geldi ,fakat NETPLAYER' a tıkladığımda 20 dk bekledim bağlanıyor yazısı döndü durdu. Ülke ayarlarını değistirmedim girmedim o bölüme. Aynı şekilde Germet IPTV de acıldı ama bostu yani zemin resmi vardı birsey çıkmadı. Diğerleri acıldı acaba ne yapmam gerek netplayer ve germet iptv için. Yardımlarınızı bekliyorum. Acaba baska bir ip numarasımı lazım. İnternet hızım 8mbit. Teşekkürler...
  • kendi sitemi tvden izleyebiliyorsunuz.bu bölüme pek bakmıyorum selamlar.
    ayrıca istediğiniz film linkleri falan olursa siteme yazarsınız.
  • OLgan hocam yetiş, başka kimseden hayır yok.
  • selam genclık

dun ınternet tv de sorun var mıydı. bır turlu gırıs yapamadım
  • icarusstb
    internet@tv'de sorun yok. Ben kesintisiz izliyorum.
    agtr
    Bu yazılımı bende denemek isterim. Biraz Almancam vardır.
  • Kolay gelsin arkadaşlar, yüklemiş olduğumuz Widget'leri aşağıdaki gibi Samsung panelelrimizde görüntüleyebilir miyiz? Teşekkürler.

• hiç cevap verecek kimse yokmu ?????

türkçe film seyredeceğimiz bir yer yokmu burada
  • samsung d7000 kullanıyorum önceki sayfalarda verilen ip leri kullandım hepsinde germent tv ve netplayer yükleniyor fakat açılmıyor. D7000 de netplayer izleyen varsa yardımlarını bekliyorum...
  • cevap verdim. tv den görebilirsin.

communucator konusu önemli değil.
  • aşağıda linki bulunann sitedeki zipli dosyayı indirin, içindeki exe dosyasını tıkladığınızda, tv nize bilgisayarınızdan kumanda edebiliyorsunuz
    c8790 da denedim, çalışıyor, ama halen beta sürümü. dosya çalışmaz ise, firewall'ı disable edin

linki burada

• @agtr

Program çok işe yarayabilir zira uzaktan kumandaya akü bağlamayı düşünüyorum. Pil tüketimi inanılmaz. Artı çekim kalitesi de tartışılır. Kumanda dizaynına ise söyleyecek bir söz yok. Sanırım en kötü kumanda tasarım ödülünü alabilir. Gece karanlıkta ışıksız kullanmak çok zor.

quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcalisan

TV izlerken yeni versiyon mevcut uyarısı geldi. Her 24 saatte bir karşınıza bu uyarı çıkacaktır diyor. Yapsam mı yapmasam mı tereddütte kaldım :S

Edit: "3009" versiyonu

Aynen. Zorla yükseltecekler herhalde.

Twitter'a bağlanmada problem yaşayan var mı aranızda?

Bir hesap ile log on olup, onunla twitter hesabı tanımladıktan sonra twitter'a girmeye kalktığımda şöyle bir mesaj alıyorum...

"service is unavailable due to network or service interference"

Bu problemi yaşayan başka var mı?

Twitter'da aynı sıkıntıyı yaşayan var mı?

• öncesinde sizin onayınızı alan bir ekran geliyor.

not: sadece uzaktan kumanda bölümünü denedim, sms, vs bölümlerini kurcalamadım, ne yaptığını tam çözünce onları da anlatmaya çalışırım.
    @suavi hocam, haklısın valla. sırf bu tv yüzünden şarjlı AAA pil aldım ebayden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 23 Haziran 2011; 20:04:30 >

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.