Şimdi Ara

SAMSUNG TV GARANTİ SÜRESİ DÜN BİTTİ BUGÜN EKRANIN ALTI KARARDI YARDIMMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamun aleykum arkadaşlar bir kaç gündür tv izlerken sanki tvm de bir kararı varmış gibi hissediyordum alt kısmında. renk ekran ayarlarıyla vs oynadım film modu spor modu vs bunlara girdim yine de aynı hissediyordum. En sonunda youtube dan piksel testiyle beyaz bir görüntü açtım işte buyrun kararı apaçık ortada ne oldu acaba televizyonuma normal tv izlerken çok zor belli oluyor :(
    bir darbe vs de gelmedi kesinlikle durup dururken böyle oldu. bu sorun nasıl düzeltilir bana kaça patlar garantisi bitmiş olsa bile bu durumla ilgili şikayette bulunabilir miyim yardımlarnızı bekliyorm resimleri yükleyeceğim şimdi
    GARANTİ BELGESİNE BAKTIM DÜN BİTMİŞ DAHA BU DURUMDA NE YAPACAĞIM
     SAMSUNG TV GARANTİ SÜRESİ DÜN BİTTİ BUGÜN EKRANIN ALTI KARARDI YARDIMMMM SAMSUNG TV GARANTİ SÜRESİ DÜN BİTTİ BUGÜN EKRANIN ALTI KARARDI YARDIMMMM

• Arka aydınlatmaya yarayan led lamba bozulmuş olabilir. Çok masrafının olacağını sanmam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehdiks M kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜR EDERİM. BAŞIMA GELENE BAK GARANTİ BİTTİĞİ GİBİ SORUN BAŞLADI. PEKİ SERVİS Mİ ÇAĞIRAYIM NORMAL TV TAMİRCİSİNE Mİ GÖTÜREYİM NE TAVSİYE EDERSİNİZ SERVİS KAZIKLAR GİBİME GELİYOR
  • yokmu başka yardımcı olacak olan
  • Led lamba sönmüş. Kesinlikle sonraya bırakmayın bir an önce servisi çağırıp fiyat alın. Elektriksel durumdan kaynaklıdır, umursamazsanız bir zaman gelir tamamen gider. 40D5800 tv'm vardı, komple led aydınlatma değişimi 1100tl. Garanti süresi içinde olsa bile bu sorun kullanıcı hatasıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakaya_o kullanıcısına yanıt
    ne demek kullancıı hatası kendi kenine sönmüş işte bunda bile garanti dışına mı çıkıyor yani :(
  • mehdiks M kullanıcısına yanıt
    Senin evinde/bolgende/sebekendeki dengesizlik beni ilgilendirmez diyor samsung. Regulator, akım korumalı priz, tesisat yenilemesi vs. öneriyorlar. Artık evde çoğu makine için akım korumalı priz kullanıyorum. Hama'nin bir ürünü var 20 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yaptınız hocam, halledebildiniz mi? kaça mal oldu? aynısı benim de başıma geldi.
  • atreidex kullanıcısına yanıt
    götürdüm servise 320 lira istedi. bende dedim ya tamamı giderse diye ? yaptırmadım o yüzden şimdi tamamı karardı sayılır sadece üstte 5 cmlik bir bölge kaldı mahkemeye vermek lazım bunları sözde 60 bin saat ömrü vardı ledlerin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.