Şimdi Ara

Samsung Türkiye, Android 7.0 Nougat güncelleme takvimini resmen açıkladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
7.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A3 serisinin 2017 modelleri 206 modellerinden sonra alacak gibi görünüyor. İlginç, vallahi ilginç bir takvim...

• Standart Samsung hiç şaşırmadım :)

Edit: Samsung un standardı bu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBB76B0A9 -- 21 Şubat 2017; 23:17:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung S6 ların güncellenme tarihi ertelendi. 6 mart.

• quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Mesele sadece güvenlik değil. İnsanları bu kadar aptal görmeleri. Güncelleme vermeyeceksen mertçe diyeceksin ki vermiyeceğim bitti. Note 4 aldığımda 64 bit aktif olacak s6 ara yüzü gelecek dendi. En sonunda ne dendi. Hayır gelmiyecek. Adam gibi söyle

Bügün daha yaşadığım olay. Buzdolabı 2 aydır bozuk. Yeni alınmış. Teknik servisi arıyoruz. Gelen giden yok. Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturdum. Bakın gelmiyor dedim. Müşteri hizmetlerinden kayıt oluşturmanız lazımdı dedi. Kaydı açtık 10 gün geçti gelen giden yok. Aradım sıraya alınmıştır dedi. Bügün aradım dosya kapatılmış dedi. Nasıl olur gelmedi dedim. Bilmiyorum dedi teknik servis numarasını verdi arayıp sorun diyor. Ne işe yararsınız dedim kapattım.

Samsung ta sadece telefonda değil bu dengesizlikler. Her ürününde var. Allah tan tv lerin bozulma oranı düşük yoksa yine aynı muamele. şaçma sapan devlette yaşıyoruz. Amerika olsak dava ile fitil fitil getirirdik burnundan. Avrupa'da olsak adamlar ceza yerdi. Ama yok

Bu söylediklerinizin hepsinin altına imzamı atarım. Sonuna kadar haklısınız.

• note 4'e güncelleme yokmuş valla iyiki yok, son 6.0 güncellemesi ile telefonun sarjı hiç kullanmadığında bile 1 saate yüzde 15 gidiyordu, xda rom buldum yükledim sorunsuz kullanıyorum, boşta sarjı yüzde 2 bile gitmiyor. Bir nevi firma haklı beceriksiziz yapamıyoruz diyor anlıyana..

• Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum. Çokta ağlamamak lazım.

Bende bundan sonra iphone alacağım diyorum fakat bakıyorum Samsung da aktif kullandığım özellikler (Miracast, DLNA, Kızılötesi, Bluetooth Dosya paylaşımı, Apk dosyaları vs.) Yok ve aşırı kısıtlıyor. DLNA Kullanacaksan Apple TV Kullanacaksın mesela böyle saçma uygulamalar iphone dan soğutuyor.

• Memnuniyetsizlik konusununa yüzde yüz katılıyorum fakat hakkını vereyim. Güncelleme çok başarılı. Jb sonrası ilk defa bu kadar memnun olduğum bir güncelleme geldi.

• Nokia 8 çıksın birdaha ne samsung ne apple

Tövbe ettim artık

• Ben evde yatan S4üme 5.0.1 guncellemesiyle vedalaştım. 4 yil S4 kullandım mükemmel bir performansi vardı diyemem ama en iyi sürümde bırakıldı. 6.0.1le maceraya atlanmadi gerekte yoktu zaten halen her programi çalıştırıyor.

S7 edge aldim samsung nougata herseyi ilave etmiş 11 bucuk saat ekran süresi gördüm (HD çözünürlükte, ağırlıklı olarak Whatsapp,Youtube,Memrise,Ted) 1 saatte sarj doluyor sarj aletinin yerini unutturacak bi cihaz kullanıyorum sonunda. S7 edge bu haliyle yillarca güncelleme almasa cokta umrumda olmaz sonuçta herşey eksiksiz ve dört dörtlük durumda.

Guncelleme applelara yillardir geliyor noluyor kırpılıyor alt cihazlara gidiyor telefon güncelleme alamadığı an gerekli iletişim uygulaması whatsapp dahi kurulamaz oluyor. Al sana direk olarak çöp. !!!!

Guncellemeyle karnımız mı doyuyor telefon havada taklalar mı atıyor noluyor yani ben anlamiyorum. Herkes dilediğini alır kullanır. Androidin en sevdiğim tarafi teknolojiye çok düşkün insanlar için, özellikle birazda kafasi basarsa mutlu edecek tek ekosistemin olmasıdır. Diler iphone kullanın diler android bir cihaz. Hepsi sonuçta 3 yil sonra yıpranıyor! Ölümlü dünya çile çekme git yenisini al dünyası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Mesele sadece güvenlik değil. İnsanları bu kadar aptal görmeleri. Güncelleme vermeyeceksen mertçe diyeceksin ki vermiyeceğim bitti. Note 4 aldığımda 64 bit aktif olacak s6 ara yüzü gelecek dendi. En sonunda ne dendi. Hayır gelmiyecek. Adam gibi söyle

Bügün daha yaşadığım olay. Buzdolabı 2 aydır bozuk. Yeni alınmış. Teknik servisi arıyoruz. Gelen giden yok. Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturdum. Bakın gelmiyor dedim. Müşteri hizmetlerinden kayıt oluşturmanız lazımdı dedi. Kaydı açtık 10 gün geçti gelen giden yok. Aradım sıraya alınmıştır dedi. Bügün aradım dosya kapatılmış dedi. Nasıl olur gelmedi dedim. Bilmiyorum dedi teknik servis numarasını verdi arayıp sorun diyor. Ne işe yararsınız dedim kapattım.

Samsung ta sadece telefonda değil bu dengesizlikler. Her ürününde var. Allah tan tv lerin bozulma oranı düşük yoksa yine aynı muamele. şaçma sapan devlette yaşıyoruz. Amerika olsak dava ile fitil fitil getirirdik burnundan. Avrupa'da olsak adamlar ceza yerdi. Ama yok

+1milyon

• AOD DESTEK NEDİR ACABA

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Ekran sürekli açık kalma özelliği

Always on display =AOD

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 4 e göre donanımı baya düşük olan GM 4G de bile Android 7.1i çatır çatır kullanıyoruz ama note 4 kaldirmazmis peh... Yalaninizi sevsinler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 22 Şubat 2017; 9:26:21 >
  • her güncelleme muhabbetinde aynı şey. aldığınız telefonları marka ve os bağımsız verimli olarak orjinal firma dağıtımıyla güncelleyebileceğiniz süre maksimum 3 yıldır. ondan sonra kimse vermez. Az mantıklı olun. adamlar yeni yaptığı telefon içinmi yazılım ekibi çalışsın yoksa 2 sene önce çıkmış model içinmi? Samsunga kızıp htc alsanızda durum değişmez. Apple alsanızda değişmez. çünkü orda sürüm numarası yükseliyor evet. belli başlı güvenlik yamaları geliyor evet. ama major özellikler çoğu zaman gelmiyor gelsede cihazlar hakkaten kaldırmıyor yada bilinçli olarak yavaşlatılıyor. Android tarafında 3. parti romlar var gene. bugün s3 gibi bir telefonu bile lineage os ile 7.1.1 ile kullanabilirsiniz. Note 4 içinde biraz zorlarsanız güzel rom bulursunuz. Ama nedir kalem özellikleri gider vs vs. bunun artık bilinçli olarak yapıldığını kabullenin ve yersiz serzenişlerden VAZGEÇİN

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Hocam 2016 & 2015 diye ayırmamışlar J Serisini..

İlk defa iş yaptı samsung.

Sizin için güzel haber oldu ama geliş süresi çok uzun. Bu konuda hala bildiğimiz Samsung.

• WoXeD kullanıcısına yanıt
    iphone 4s e oldukça uzun süre güncelleme verdi. Bu konuda android ile ios arasında ciddi fark var.
  • Aynen daha o planlanan tarih S7''nin ki bile aksadıysa 2017'yi gözden çıkarmak lazım

Anlamadığım AOD desteği "A 2015" Serisinde var 2016 serisinde yok o nasıl oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

iphone 4s e oldukça uzun süre güncelleme verdi. Bu konuda android ile ios arasında ciddi fark var.

güncellemenin herşey olmadığının hatta planlı olarak telefonu kullanılmaz hale getirmenin kanıtı 4s 9.3.5 de tam bir kağnıya döndü al sana güncelleme
  • cinemaker kullanıcısına yanıt
    Fark etmez. Adamlar cihazlarının arkasında duruyorlar en nihayetinde. Mahrum bırakmıyorlar.

Görüldüğü üzere kullanabilecek durumda olan cihazlar için bile güncelleme çıkartmayan firmalar mevcut :)
  • Note 4'ü geçin, geçen sene Edge'e yeni görünümü bile vermediler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.