Şimdi Ara

Samsung tavsiye lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eşim yaklaşık 4 yıldır kullandığı note 2 yi artık ekrani kırıldığı için yenilemek istiyor ve bu sürede samsunga alıştığı için yine Samsung olsun diyor. Sizden istediğim 5.5 inç civarında hesaplı 1000-1500 civarında hangi modeli alalım. J7-J7 prime-J7 max-J7 pro- c5- c7 ne alalım kafamız iyice karıştı. Ayrıca ithalatçı garanti nasıl olur sıkıntı yaşar miyiz? Nereden alalım lütfen yardımcı olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle Samsunga bulaşmayın Bütün Cihazlar sorunlu.

• C5 pro c7 pro

Ustte arkadas da yazmis samsungtan s ve note haric cihaz alinmaz ama 1500e de pek secenek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • J7 Prime alıp geçiniz. Yukarda ki arkadaşlar bu kadar sevmiyorsa neden samsung forumunda geziyor anlamış değilim?

J7 Prime şuan 1300 liraya TR Garantili bulunabilmekte.

• Note 5 şebeke problemi var 1 aydır 4 defa servise gitti sorun yok diyorlar. Ürünün arkasında durmuyor sorun olursa. Uzak dur kardeş. Ben hiç iphone kullanmadım ams iphone a geçeceğim.sorun olunca adamlar değiştiriyor direk. Uzak dur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

J7 Prime alıp geçiniz. Yukarda ki arkadaşlar bu kadar sevmiyorsa neden samsung forumunda geziyor anlamış değilim?

J7 Prime şuan 1300 liraya TR Garantili bulunabilmekte.

Android forumunda geziyorum samsung forumunda degil para zor kazaniliyor 6 ay da sisip donup satilmayacak kadar ucuzlayan cihazlari ovmeyecegiz tabiki

samsung sevmiyorum mecbur kalmadikca da onermiyorum c5pro c7 pro a serisi dahil s ve note haric her seriden iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun son hali bu. Eşim ille de Samsung diyor ben ne yapayım. Yoksa Huawei veya xiaomi bakardım ama. J7 serisi en mantıklısı.

Samsung tavsiye lütfen

• Bu fiyata bundan başka alamazsınız j7 pro biraz yüksek j7 prime uygun beyaz ve arkası gold olan mosel ve 32 gb olanı tercih edin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.