Şimdi Ara

3 Günlük Samsung a54 şarjı cok hızlı bitiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburadadan samsung a54 aldim. 3 gündür kullanıyorum. %85 e kadar şarj ediyorum, Samsung kendi hızlı şarj orjinal adaptörü ile ama çok hızlı bitiyor maximum 5 saat açık ekran süresi oyun filanda oynamıyorum yardım arkadaşlar.

• flupesx F kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda açık olan bir şey var mı konum nfc gibi o kadar erken bitmesi imkansız normak kullanımda ilk aylarda 2 gün şarjı gitmesi lazım bence bataryayı tamamen bitirin sonra şarjı fulleyin yine erken bitiyorsa ürün arızalı diye iade edin
  • EnesTürkyılmaz RY2BO E kullanıcısına yanıt

anladım dediğinizi deniycem

• Diğer pil ayarlarından adaptif pil seçeneğini aktif edin. Birkaç gün içinde pil performansı yükselecektir.
  • adaptif pil seçeneğini aktif edin. güç tasarruf modunu açın. samsung ile gelen gereksiz kullanmadığınız uygulamaları kaldırın

nadiren kullandığınız uygulamaları derin uyku moduna alın, arada sırada kullandığınız uygulamaları normal uyku moduna alın

ekran süreniz bariz şekilde artacaktır

• Pil kullanımı öğreniliyor diye birşey var ilk 1 hafta şarj düzensiz gider sonra rayına oturur.

• sarjinizi ilk 2-3 defa tam dolu ve tam bos yapin, sonra piliniz yerine gelecektir. ama bunun yaninda yuklediginiz uygulamalar da onemli. bazi uygulamalar o kadar kotu yaziliyyorki arkada butun pili tuketiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.