Şimdi Ara

Samsung tasarımı mükemmelleştirdi: İşte Galaxy S24 Ultra tasarımı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
3.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S10+ tasarımı çok güzel kavisli ekran oval çerçeveler vs. Ekranı da 6.4 inç. Bence telefonlar özellikle ultra plus vs modelleri 6.5 inç boyutu geçmemesi gerek S22 S23 ve S24 ultrayı tek elle kullanmak imkansız. S10+ tek elle az zorlasa da kullanılabiliyor. Benim şahsi fikrim ama sektörde hep büyüyen ekranlar var 6.8 inç telefon için çok fazla gereksiz büyük. Aynı donanımı düz modellere de koymuyorlar özellik kırpıyorlar küçük yani 6.1 veya 6.4 inç telefon istediğin zaman kırpılmış sürümünü veriyorlar. Telefon sektörü garip bir hal aldı artık.

• köşeli iyi değil oval olsa tutuş dahada kolay olur.sony sırf bu yüzden satışları düştü zamanında hep köşeli modeller çıkardı ve sonra piyasdan silinmeye başladı.samsung ve apple ddeğişklik yapmalı kolay para almak için bir kaç değişiklik yapıyorlar yeni bir şeyler yok.çinli firmalar nasıl değiştiriyor öncü olmaya başladılar.

• ratsx kullanıcısına yanıt

Htc one m8 tasarımı %87 ekran-kasa oranlısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000 lerin başındaki telefonları özlüyorum. en azından bi tasarım,estetik derdi vardı.

• Son seri Lumia telefonları hatırlattı, geri gelmişler

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt

Gördüğüm kadarıyla hafif ovallik var, iPhone 14 gibi düz değil. Bence de ovallik iyi değil, hele hele ekranı da oval yapmak tam facia bence. Oval kenar isteyen kılıf kullansın, zaten çoğu insan kullanıyor.

• sony xa ultra da aynı bu tasarıma sahipti

• Önceden yuvarlatılmış köşeler için Plus serisinin alınması gerektiğini söylesem de kendim S23U'da ara sıra köşelerin çok sivri olmasından dolayı avucun içine batma falan yapıyor bayağı rahatsız edici. Ultra modellerinin de köşeden bir tık yuvarlatılmış olmasını isterdim.

• Çok kötü olmuş. Android üretim yapan telefonların kullanıma uygun hale gelmesi 2040 ları bulabilir

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    Böyle mi mesela

Samsung tasarımı mükemmelleştirdi: İşte Galaxy S24 Ultra tasarımı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllarca Samsung kullandım son telefonum S23 tü artık kullanıyorum ıphono geçtim sebebi ise Samsunglar da sallayınca ğıcık bir camera sesi geliyor tek sorun bu da değil birde bataryası hızlı bu saygılarımla

• Dostum oval ekran o kadar dayanıksız ki ben S20+'ın ekranını koruyucu olmasına rağmen 3 defa kırdım...

• Bence gayet guzel olmus 2024 mart aylarinda taksitle alirim muhtemelen

• Haber mi yapıyorsunuz reklam mı aldınız? Bu editörleri çok arıyor mu donanımhaber?

• Samsung s23 ultra'nın üstüne telefon yok. S24 ultra ile daha iyi şeyler gelir umarım.

• Sony telefon kısmı bu yüzden batmıştı.

• bu kadar paralar verilip iphone hariç telefon kullanılmaz , eğer ticari amaçlı kullanmayıp gelir elde etmiyosa kullanıcı , ben hiç ayfon kullanmadım , çünkü ben ana alandan ve güvenli klasör denen ikinci alandan hem nfc ödeme hem onlarca aynı uygulamayı tek telefonda çift kullandığım için mecbur Samsung kullanıyorum

geçen yıl 44bin e aldım S23Ultra düşün bir yıl sonra kaça satabilirim
    ama geçen yıl 48bin e ayfon alsaydım , belki enflasyonu karşılamaz ama 48bin üstünde satılırdı

bakmadım fiyatlara ama S23Ultra şimdi 30bin den fazlaya sayılabilecegini sanmıyorum , ayfon almış olsaydım en azından 55bin lere satılırdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • birkaç sene onceye kadar kamerası dışarda olan tüm telefonları yerin dibine sokarken, iphone/samsung bunu yapınca güzel denildi. insanlar 2 yüzlü ve güdülmesi cok kolay yaratıklar.

tasarım bildiğin kötü.. kenarları metal olan tasarım iphone4 veya iphone4 tarzında. siyah olan da ucuz telefonlar gibi duruyor. bildiğin kötü...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.