Şimdi Ara

Samsung tasarımı mükemmelleştirdi: İşte Galaxy S24 Ultra tasarımı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
3.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şuraya biriniz Süreyya hanım resmi koysun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Baya kötü olmuş

• Güzel olsa da ikinci eli para etmeyen telefon... Üstelik iPhone parasına....

• 45w direkt çöp

• amma velakin kullanıcısına yanıt

en azında 65-66w ye artık çıkmalılar ve usb gen2x2 ye de geçmeli ve tasarım dilinde güzel bir yenilik yapmalı ipi çok sıkıcı

• crashris kullanıcısına yanıt

Kesinlikle hocam şu an 120w şarj destekli bir Xiaomi kullanıyorum mesela Xiaomi orta segmentte 210w gibi rakamlar çıkarıyor adamlar hala 45w diyor.

2024 amiral gemisi için 65w seviyeleri de düşük aslında.

Ben yeni model alırken tonla para verip 3 kat daha yavaş şarj olma süresi yaşamak istemem doğrusu.

Şarj süresi yarım saati geçmemeli artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amma velakin -- 3 Ekim 2023; 19:24:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amma velakin kullanıcısına yanıt
    Zaten bi telefonu 3 sene kullanıyorum varsın hızlı şarj yesin bataryayı garanti bitmeden batarya değişimi yapar 1 sene öyle kullanır satarım temiz bataryayla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • crashris kullanıcısına yanıt

Aslında öyle batarya da öldürmüyor.

Sürekli 120w kullanma zorunluluğu yok mesela Xiaomi menüye tam hızlı şarj için ekstra bir seçenek koymuş şarja takınca onu aktif edip 20 dkda tam dolum alabiliyorsunuz. Aceleniz yoksa 67w ayarında daha yavaş şarj alıyor.

Bazen şarja takmayı unuttuğum oluyor işe gitmeden önce alıyorum hızlıya 20 dk da tam şarj. 20 dk şarjla 2 gün kullanım da cabası :)

Batarya'ya zararı da standart şarj ile aynı oluyor böyle kullanılırsa.

Samsung da aynısını yapabilir aslında eski modellerinde zaten bu vardı. Yıllar önce çıkan Note serisi bile 45w hızlı şarj ile geliyordu aradan geçen o kadar yılda sıfır ilerleme olması kullanıcı ile alay etmektir. 2019 da çıkan Samsung Note 10+ 45w 2024 çıkışlı amiral gemisi de 45w

Koskoca 5 sene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan bu sefer çok farklı bir tasarım olmuş ya harbiden  

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.