Şimdi Ara

samsung tab 4 sm-t 232 3g tablet telefon ozelligi yuklenebiliyor mu? (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
11
Favori
63.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    t232 yi verdik ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim...
  • şimdi yükledim çalışdı emegi geçenlere sonsuz teşekkürler.........
  • Ben de tab e t562 var .telefon ozelligi kapali. Başka ülkelerde açık,bunu o ülkenin yaziliminimi yüklemeniz lazım .nerden indireceğiz. Diğer ülkelerde t561 diye geçiyor.ana bant sürümü değişik sıkıntı olur mu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe80 -- 9 Ocak 2016; 22:01:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba;

t231 romu bulamadım, forumda ki linkte ölü.
    yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aristt_

Arkadaşlar merhaba;

t231 romu bulamadım, forumda ki linkte ölü.
    yardımcı olurmusunuz.

mega linkleri ölmüş dostum istersen muttipx in ilk paylaştığı orjinal t231 romunu indirerek anlatığı alternatif yolla yapmayı deneyebilirsin yada direk kendisine pm den yazıp rica et linkleri yenilesin onun uyarladığı romu kurmak 5 dk. sürüyor
    1. T231 Firmware indiriyoruzhttp://www.sammobile.co...2_T231SER0ANE2_SER.zip/
    2. zip dosyasının içerisindeki ( T231XXU0ANE2_T231SER0ANE2_T231XXU0ANE2_HOME.tar.md5 ) winrar ile açıp bir klasöre ayıklıyoruz
    3. T232 Firmware indiriyoruzhttp://www.sammobile.co...3_T232TUR0ANE3_TUR.zip/
    4. aynı şekilde bunuda ayıklayalım
    5 T232 den DTim.Primary - DTim.Recovery - param.lfs - radio.img >> T231 e ekliyoruz
    6. tar.md5 e çeviriyoruz ( bilmeyenler için ayrıca anlatabilirim )
    7. Odin3 indiriyoruz ve yükleme bittiğinde telefon özelliği açılıyor.https://mega.co.nz/#!Ud...GQRCP-dG3uykgP2pT4rh8Ek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mesajını yeni gördüm Teşekkür ederim dostum,
    bir yerden bulduğum T231 rom'unu çaktım.
    3gündür telefon özelliğini kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim..
  • Arkadaşlar T-332 düşünüyorum da bana sadece internete girmek için lazım. telefonda görüşmesemde olur. t 332 de sim kartını aktif edebilen var mı ? konuyu takip ediyorum
  • Arkadaşlar kitkat mı attığınız rom?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Arkadaşlar kitkat mı attığınız rom?

kitkat dostum bu arada konu tamamen pasif durumda buraya yazıp cevap beklemek vakit kaybı sanırım biz bu cihazı biraz geç keşfettik millet çoktan başka modellere geçmiş heralde

• Arkadaşlar 332 yi telefona dönüştüren var mı acaba. Bi önceki sayfadaki arkadaşın verdiği twrp rom silinmiş. Elinde olan var mı acaba?

• O kadar araştırıyorum ediyorum ama hala kimse Samsung Tab 4 SM-T332 modelinin telefon özelliğini aktif edemedi arkadaş ya ! Sıyıracağım resmen. Codemaster34 arkadaşımız gibi Londra'ya mı gitsek napsak !
  • arkadaşlar merhaba aranan kan bulundu. aşağıda ekde verecegim dosyayı odin ile cihaza atın telefon özelligini kullanmaya başlayın. ben yaklaşık 1,5- 2 aydan beri kullanıyorum gayet güzel hiç bir problem yok. yanlışlık olmasın aşagıdaki yazılım sadece samsung tab 4 sm-t 232 3g sim kartlı tablet içindir başka marka model tablete atarsanız cihaz kilitlenebilir. bu konunun çok uzmanı degilim bende buradaki arkadaşların paylaşımlarını okuyarak yaptım. emegi geçenlere çok çok teşekkür ederim.tüm sorumluluk size aitdir. herkeze kolay gelsin.

http://www.mediafire.com/download/sd3fp8jhs64mwsz/t231.tar.md5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyin39 -- 27 Şubat 2016; 20:31:02 >

• t332 için yok mu ?
  • Samsung Galaxy Tab 4 T331 romunu atarsan tahmin ediyorum çalışır.yurt dışında satılan model ve telefon özelligi aktif.
  • Denemiş olmamış heralde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsung bu 7 inc tabletin yeni modelini neden çıkarmadı?
  • niyomania kullanıcısına yanıt
    selamlar saygılar,
    tar.md5 çeviri işlemi nasıl yapılıyor acaba? teşekkürler

samsung galaxy tab4 sm-t232
  • fockewulf F kullanıcısına yanıt
    çeviri derken neyi kast ettigini anlamadım, odin programıyla verilen dosyayı tablete atıyorsun.
  • Arkadaşlar ben de telefon özellikli bir tablet arıyorum bu modeli tavsiye eder misiniz? Veya başka bir önerisi olan var mı? Mümkünse bataryası iyi giden bir model.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fockewulf

selamlar saygılar,
    tar.md5 çeviri işlemi nasıl yapılıyor acaba? teşekkürler

samsung galaxy tab4 sm-t232

linkten t231 den bizim cihazlara uyarlanmış hazır romu indirip odinle yükliyeceksiniz

http://dosya.co/f0nzpsv10p5t/t231.rar.html

bu arada @muttixp üstada da tekrar teşekkürler zamanında emek verip hazırladığı ve paylaştığı rom için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niyomania -- 8 Nisan 2016; 7:16:42 >

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.