Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Samsung ssiptv

49
Cevap
4
Favori
23.176
Tıklama
Giriş
    120 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı:

Tizene ssip tv nasıl yüklerim

Alıntıları Göster
    Hocam Tizen’e SS-iptv yüklemeyin stabil çalışmıyor. Onun yerine smart ip tv yi kurun bir defa satın alıp tv niz arızalana kadar kullanın. Genellikle smart ip tv öneriyoruz. Yurtdışı hepsi diyebilirim smart iptv yi satın alıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: bradenburg
  • Er
    8 Mesaj
    Arkadaşlar Samsung 43nu7100 model TV aldım.Televizyonu en son sürümüne guncelledim fakat smart ip TV uygulaması yok bu sorunu nasıl çözebilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

Orijinalden alıntı: karizmaertu

Arkadaşlar Samsung 43nu7100 model TV aldım.Televizyonu en son sürümüne guncelledim fakat smart ip TV uygulaması yok bu sorunu nasıl çözebilirim ?
    USB ile çözebilirsiniz

|
    |
    Bahsedilenler: karizmaertu
  • Yarbay
    120 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: karizmaertu

Altlara bakabilirseniz usb ile nasıl yapılır anlatımı ve dosyayı bulabilirsiniz.

|
    |
    Bahsedilenler: karizmaertu
  • Yüzbaşı
    284 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Arkadaşım merhaba

D serisi samsung kullanıyorum ssiptv geldi

Ancak ben smartiptv yüklemek istiyorum yada seyirTürk için ip adresi var mı bildiğin.

Alıntıları Göster
    D serisi kullanıyorum bende ssiptv yükleniyor fakat çalışmıyor kapanıyor uygulama D serisi için önerilceğiniz iptv uygulaması varmı arkadaşlar

quote:

Orijinalden alıntı: rehber_

D serisi kullanıyorum bende ssiptv yükleniyor fakat çalışmıyor kapanıyor uygulama D serisi için önerilceğiniz iptv uygulaması varmı arkadaşlar

Alıntıları Göster
    Kapanması aldığınız iptv den kaynaklıdır hocam,

|
    |
    Bahsedilenler: rehber_
  • Yüzbaşı
    284 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emirkanim

Kapanması aldığınız iptv den kaynaklıdır hocam,

Alıntıları Göster
    yok hocam iptv bilgilerimi dahi girmeden uygulama açılmaya başlıyor code gelmeden Tv yi resetliyor yendn başlıyor tv sanırsam samsung d serisinde artık uygulama çalışmıyor

quote:

Orijinalden alıntı: rehber_

yok hocam iptv bilgilerimi dahi girmeden uygulama açılmaya başlıyor code gelmeden Tv yi resetliyor yendn başlıyor tv sanırsam samsung d serisinde artık uygulama çalışmıyor

Alıntıları Göster
    ip üzerinden mi yüklüyorsunuz, yoksa flash bellek mi? Birde daha önce yükleme yapmış mıydınız hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirkanim -- 9 Kasım 2019; 16:21:47 >
    |
    |
    Bahsedilenler: rehber_
  • Yüzbaşı
    284 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emirkanim

ip üzerinden mi yüklüyorsunuz, yoksa flash bellek mi? Birde daha önce yükleme yapmış mıydınız hocam

Alıntıları Göster
    ip üzerinden yüklüyorum app yükleniyor içine girince 20 saniye sonra tv yi resetliyor evet 5 sene önce kullanmıştım o zaman sorun yoktu ama sanırsam şimdi d serisinde çalışmıyor yada daha eski versiyon lazım ssiptv nin şimdilik ottplayer i kurdum ondada yüksek çözünürlüklü kanallarda mozaik yapıyor artık olmadı bitane xiaomi mi box alırım
    |
    |

• Yüzbaşı
    284 Mesaj
    Neyse ben d serisi tv deki tüm uygulamaları sildim sadece ott playeri tekrardan kurdum iptv şuan sorunsuz çalışıyor 2011 d serisi Tv donmasız olarak
    |
    |
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.