Şimdi Ara

Samsung ssiptv (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
7
Favori
98.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba

Evet internet var Netflix YouTube vs girebiiliyorum.
    Hatta tv nin internet tarayıcısından iptv kanalını acabiliyorum ama smartip duplex ip vs programların hiçbirinden açılmıyor.(kanal listesi , filmlerde film broşürleri gözüküyor ama yayın açılmıyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DGLYN

Merhaba

Hatta tv nin internet tarayıcısından iptv kanalını acabiliyorum ama smartip duplex ip vs programların hiçbirinden açılmıyor.(kanal listesi , filmlerde film broşürleri gözüküyor ama yayın açılmıyor)
    İrtibat kurdunuz mu aldığınız yerle DNS değişmiş olabilir, yada uygulamaya yeniden ekleyin
  • emirkanim kullanıcısına yanıt
    Evet görüştüm sorunu anlayamadılar. Başka bir ip TV paketi denedim o da olmadı.

Tv nin taraaycisindan açılıyor ama programlarla açılmıyor. Tv programların yayınları açmasını engelliyor gibi sanki.
  • Şimdi telefonun internetini paylaştım ve uygulamada iptv açıldı. Evimdeki İnternet (turknet) kablolu yada wifi ile bağlanınca açmıyor. Böyle bir sorun daha önce yoktu.

Modemden yapmam gereken bir ayar mi var acaba ?
  • quote:

Şimdi telefonun internetini paylaştım ve uygulamada iptv açıldı. Evimdeki İnternet (turknet) kablolu yada wifi ile bağlanınca açmıyor. Böyle bir sorun daha önce yoktu.

Modemden yapmam gereken bir ayar mi var acaba ?
    Dns değiştirin olmaz ise çocuk profilide olmuş olur
  • quote:

Merhaba

Hocam, iptv programlarına iptv dosyanızı tanıtırken dosya uzantısının sonunu m3u8 yaptınız değil mi?
  • Anbilivıbıl kullanıcısına yanıt
    Hocam iptv dosyasında sorun yok.
    Şöyle ki telefondan internetini paylaşınca tv ye açılıyor ama evin 45mbit hızıyla (Turknet) açılmıyor.

Tv nin internet tarayıcısından girince de(Turknet le) açılıyor. Ama iptv uygulamalarından evin internetiyle yayın alamıyorum ilginç bir şekilde.

Bir türlü bulamadım çözümü.
  • quote:

Hocam iptv dosyasında sorun yok.
    Şöyle ki telefondan internetini paylaşınca tv ye açılıyor ama evin 45mbit hızıyla (Turknet) açılmıyor.

Tv nin internet tarayıcısından girince de(Turknet le) açılıyor. Ama iptv uygulamalarından evin internetiyle yayın alamıyorum ilginç bir şekilde.

Bir türlü bulamadım çözümü.
    Kanallar geliyor mu? Açınca siyah ekran mı oluyor, kanal değiştirdiğinde değişiyor mu
    Hocam

Uygulama da kanallar gözüküyor hatta filmlerin vs kapak resimleri gözüküyor. Kanalda şuan hangi yayın olduğu alt bilgi de yazıyor. ( Mesela ana haber bülteni gibi) ama yayın gelmiyor connecting ekraninda kalıyor. Siyah ekran yani.

Telefonun internetini tv ye bağlayınca 2 saniyede geliyor. Kanal da değiştiriliyor buarada.

Çok ilginç bi durum bence. Turknetin internetiyle uygulamada iptv yayını açılmıyor ama internet tarayıcısından iptv sitesine giriş yapıp izleyebiliyorum.

Telefonun internetiyle hem iptv uygulaması hem tarayıcı açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DGLYN -- 26 Ağustos 2020; 21:9:3 >
  • quote:

Hocam

Uygulama da kanallar gözüküyor hatta filmlerin vs kapak resimleri gözüküyor. Kanalda şuan hangi yayın olduğu alt bilgi de yazıyor. ( Mesela ana haber bülteni gibi) ama yayın gelmiyor connecting ekraninda kalıyor. Siyah ekran yani.

Telefonun internetini tv ye bağlayınca 2 saniyede geliyor. Kanal da değiştiriliyor buarada.

Çok ilginç bi durum bence. Turknetin internetiyle uygulamada iptv yayını açılmıyor ama internet tarayıcısından iptv sitesine giriş yapıp izleyebiliyorum.

Telefonun internetiyle hem iptv uygulaması hem tarayıcı açılıyor
    Uygulama uzantısı ile ile ilgili bir kısıtlama, tv markası nedir hocam, başka uygulama denediniz mi? Tv üzerinden dns değiştirsiniz mi?
    Denedim hocam ya.

İlk başta smart ip tv kullanıyordum. Durup dururken gitti. Kaldırdım duplex,set ip, vs 3 -4 uygulama denedim. Hepsi aynı şekilde katalog resimleri yayın bilgisi gösteriyor ama yayın gelmiyor.

Dns degistdirdim 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yaptım yine olmadı. Vodafone (cep telefonu interneti paylaşımı) ile olunca modemden kaynakli diye düşündüm. Resetledim, söktüm kablolu kablosuz denedim. Yok bir türlü olmuyor.

Kafayı yiyeceğim ksc gündür denemediğim şey bakmadığım forum sayfası kalmadı.
  • quote:

Denedim hocam ya.

İlk başta smart ip tv kullanıyordum. Durup dururken gitti. Kaldırdım duplex,set ip, vs 3 -4 uygulama denedim. Hepsi aynı şekilde katalog resimleri yayın bilgisi gösteriyor ama yayın gelmiyor.

Dns degistdirdim 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yaptım yine olmadı. Vodafone (cep telefonu interneti paylaşımı) ile olunca modemden kaynakli diye düşündüm. Resetledim, söktüm kablolu kablosuz denedim. Yok bir türlü olmuyor.

Kafayı yiyeceğim ksc gündür denemediğim şey bakmadığım forum sayfası kalmadı.
    Android cihazla deneme şansınız var mı, telefona aynı uygulamaları yükleyip ev interneti ile deneyin,

• quote:

Orijinalden alıntı: emirkanim

Android cihazla deneme şansınız var mı, telefona aynı uygulamaları yükleyip ev interneti ile deneyin,
    Televizyonun ip adresini elle girin, farklı bir ip adresi olsun modem üzerinden bakın otomatik olmasın. Birde böyle deneyin, belki ip adresi ban yemiş olabilir,
    Merhaba denedim onları da...

iP yi manuel ayarladım olmadı.dns ayarladım olmadı.
    Telefondan wifi ye bağlanıp iptv uygulamaalari ile giriş yapınca yayın geliyor.
  • quote:

Merhaba denedim onları da...

iP yi manuel ayarladım olmadı.dns ayarladım olmadı.
    Telefondan wifi ye bağlanıp iptv uygulamaalari ile giriş yapınca yayın geliyor.
    Android de denediniz mi ev interneti ile aynı uygulamayı kurun birde öyle deneyin
    Denedim Hocam
    Ayni uygulama ayni ağ üzerinden açılıyor. Tv'den açılmıyor.

Bugün farkettim atv nin uygulamasında da videolar açılmıyor. Telefonu bağlayınca aynı şekilde açılıyor.

Youtube ve Netflix de sorun yok ama.
    Sorun internetten şirketinde mi televizyonda mı iyice kafam karıştı.

Şuana kadar denediğim işlemler:
    *Modemi sıfırladım
    *Farkli iptv uygulamaları denedim(netip,smartip,duplex...)
    *Televizyonu sıfırladım
    *Dns ve ip manuel ayarladım
    *Telefondan denedim açılıyor (evin intenreti ve tv deki aynı uygulama ile)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DGLYN -- 29 Ağustos 2020; 13:27:56 >
  • quote:

Denedim Hocam

Bugün farkettim atv nin uygulamasında da videolar açılmıyor. Telefonu bağlayınca aynı şekilde açılıyor.

*Modemi sıfırladım
    *Televizyonu sıfırladım
    Başka iptv kullanın, PM den yazın test olarak vereyim, birde öyle deneyin,
  • quote:

Denedim Hocam

*Modemi sıfırladım
    *Televizyonu sıfırladım
    Kanallar geliyor, kanal değiştiriyorsunuz, ama ekran siyah ise Bu Samsung tv de bizimde başımıza böyle bir şey gelmişti, televizyonu fabrika ayarlarınada çok kere yaptık olmadı, tüm uygulamaları denedik iptv linkte uzantı değiştirdiğimizde bazen açıyordu, kapatıp bir daha açtığımızda aynı sorun devam ediyordu. en son amazon free steck aldı sorun çözüldü. 😊

Samsung a kayıt bıraktım.
    Televizyondan kaynaklı olduğu kesin . Son güncelleme ile bu sorun oldu sanırım. Daha önceki sürüm 1284 gibi bir şeydi. Şimdiki sürüm 1300.

Olmuyorsa artık çare yok tarayıcıdan idare edeceğim verimli olmasa da. 20 güne çocuğum olacak , ekstra masrafa yerim kalmadı :)
  • quote:

Samsung a kayıt bıraktım.
    Televizyondan kaynaklı olduğu kesin . Son güncelleme ile bu sorun oldu sanırım. Daha önceki sürüm 1284 gibi bir şeydi. Şimdiki sürüm 1300.

Olmuyorsa artık çare yok tarayıcıdan idare edeceğim verimli olmasa da. 20 güne çocuğum olacak , ekstra masrafa yerim kalmadı :)
    Dediğiniz gibi güncelleme kaynaklı olmuş olabilir, ama tüm uygulamalarda yapmaz sadece smart iptv de sıkıntı yaratır, desteğini çekti,
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.