Şimdi Ara

----samsung s760 & s860 kullanıcırı buraya---- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
0
Favori
76.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ama netlikte sorun var..sen daha iyi çekersin...aceleye geldi herhalde...hemşerim..
  • müdür;

fotograf cok net di ama orjinalinde :)

ortalama %40 filan kırpdım göz kararı . birde ince cervece ekledim . yanlız 800 600 e kadarda küçülttüm ... normalde crop yapdım ama küçültmeseydim netlikde sorun olmucakdı .
  • bu 1/2000 yapıpda filaşı açdımda bile . odakladıgım zaman denen 1/750 ye geri geliyor anlamadım .

makro cekdim filaş açık ve 1/2000 yapdım ama çekdigimde 1750 cekdi ayrıca

f2.8 1/2000 de makdo cekdim filaşdı ışık patladı (patlamaması gerekdi.

f8.1 1/2000 de gecdim filaşlı cok güzel cıkdı tam istedigim gibi.

ayrıca 1/2000 yapdım ama exitda makinede 1/750 gösteriyor
  • örnek fotoları yükledim yanı 1 /2000 ayarda cekemiyorum neden ?

birisi f2.8 1/2000 ayarda 1/750 vererek cekdi.
     ----samsung s760 & s860 kullanıcırı buraya----

buda f8.1 de 1/2000 cekdim ama buda 1/750 cekdi

• mbbilici;

nin bana attıgı bir fotograf buraya eklemek istedim

• ilginç ama...
    manuel ayarda çekersen ne verirsen onda çeker..
    otomatik ayarda ise makina ne yaparsan yap bildigini okur..

bende flaşla denedim parlama olmadı...yalnız mesafeyi iyi ayarlayacaksın..kırmızı göz önleme flaşını çalıştıracaksın ki...önce patlayıp aydınlatacak .

• Bu arada mbbilici nin çektigi kare çok hoş.netlikte iyi..
  • ŞİMDİ SEN BUNU PROGRAM MODUNDA MI CEKDİN FİLAŞLI . DENİYECEGİM
  • MÜDÜR .. SENIN ayarlara bakdım 1/ f2.8 de cekmisin .her ayarda denedim benbeyaz cıkıyor netledigim yer anlamadım bu işi böle olmaması laızm ya .

f8.1 yapmadan olmuyor sende nasıl oluyor anlamadım gitti . program . otomatik manuel het modda denemeler yapdım filaş patlattımı berbat oluyor
  • bana biraz deyişik geldi öteki makinedemde 5 cmden filaşı patlatıyordum ışık patlaması yaşanmıyordu . bunun böle olmaması lazım 10 cm den filaşı ışık patlaması gösteriyor .
    ben şimdi cicegi 10 cm den odaklayıp arka fonu karanlık cıksın diye filaşı patlatıca böle cıkarsa ayvayı yedik . yarın denemelerim devam edicek bu akşam evin içinde olmadı umdugum gibi cıkmadı berki karanlıkda böle oluyordur umarım
  • Arkadaşlar S760 modeli en fazla kaç GB hafıza kartını destekliyor.
    Bir de SD kart ile çalışıyor değil mi? Saygılar.
  • erhan arkadaşım.
    ben 2GB SD kart taktım çalışıyor..sorun yok.
    benim bildigim yeni nesil dijitaller 4 GB rahat destekliyor yönünde idi..
  • 4 gb sdhc clas 6 kart sorunsuz çalıştı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbbilici

4 gb sdhc clas 6 kart sorunsuz çalıştı.

4 gb rahat kaldırıyor makine
  • Teşekkürler arkadaşlar. Transcend nasıl bi marka acaba hafıza kartında. Fiyatları baya uygun da merak ettim. Bi arkadaşımın makinası için kart baktım da dün yine gittim 2 GB Sandisk aldım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhaninho_cArsi

Teşekkürler arkadaşlar. Transcend nasıl bi marka acaba hafıza kartında. Fiyatları baya uygun da merak ettim. Bi arkadaşımın makinası için kart baktım da dün yine gittim 2 GB Sandisk aldım.

bende var o kartan güzel normal yanı sorun yok .
  • BP benzin istasyonun bir kampanyasına göre gerekli kadar benzin ve fiyat odemesi sonrası hediye edilen ürünlerden bir tanesi de Samsung S760 mış.bu nedenle de bu kampanyadan yaralanıp bu kameradan alıcam. kullananlar bu kamera hakkında beni ayrıntılı bir biçimde bilgiledirir mi . genel olarak güzel kaliteli bir kamera mıdır acaba fiyatı ucuz olmasına ragmen

bu arada kamera mini sd ile micro sd ile mi çalısıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jnrgndz_798 -- 8 Ağustos 2008; 16:47:22 >
  • Daha önce hiç dijital kompakt makina kullanıp kullanmadıgınızı ve beklentileriniz hangi yönde cevap verirseniz bence daha doyurucu cevap verilebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: müdür

Daha önce hiç dijital kompakt makina kullanıp kullanmadıgınızı ve beklentileriniz hangi yönde cevap verirseniz bence daha doyurucu cevap verilebilir.

üzerime alınıyorum ama heralde bana söylediniz evet dijital kompakt makina kullandım ve kullanmaktayım ve kaliteli bir sony(imzamda) kameram var .7.2mp lik kamera nın kalitesinden az cok bildigim seyler var daha video kalitesini sormak istiyorum nasıldır .
  • Kullandıgın sony DSC-W17 ile kıyas edilmez bence..Sony daha iyidir.

Renk gerçekciligi (dogru renkleri göstermesi) yerinde,gece çekimlerinde noise yapıyor.netlemesi az ışıkta uzun sürüyor..
    video kalitesi bence iyi..tabii sony nin video kalitesini bilmedigimden kıyas yapamam..
    ama verilen para 150-200 ytl arası olunca ..ikinci kamera olarak iş görür derim..
    karar senin..
    mesela benim ikinci kamera olarak sanyom var.nedeni müthiş makro (çiçek-böcek) kabiliyeti var.onun için aldım..
    alma niyeti de önemli..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.