Şimdi Ara

----samsung s760 & s860 kullanıcırı buraya---- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
0
Favori
76.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: müdür

Kullandıgın sony DSC-W17 ile kıyas edilmez bence..Sony daha iyidir.

Renk gerçekciligi (dogru renkleri göstermesi) yerinde,gece çekimlerinde noise yapıyor.netlemesi az ışıkta uzun sürüyor..
    video kalitesi bence iyi..tabii sony nin video kalitesini bilmedigimden kıyas yapamam..
    ama verilen para 150-200 ytl arası olunca ..ikinci kamera olarak iş görür derim..
    karar senin..
    mesela benim ikinci kamera olarak sanyom var.nedeni müthiş makro (çiçek-böcek) kabiliyeti var.onun için aldım..
    alma niyeti de önemli..

karanlıktaki video cekiminde insanlar fark ediliyormu bir de video cekiminde flash sürekli acık kalabiliyor mu sony kameramı cok kullanmıyorum. bu nedenle günlük kullanım için düşünüyorum.daha cok bunu kullanarak gece video cekip pc ye aktarıp insanları net görüp izlemek benim için önemli

ilgin cok cok tesekkür ederim

• Tam karanlıkta çekim yapmadım..
    ama normal ampul-floresan ışıgında sorun yoktu.İnsanlar .yüzleri tabii ki normal seçiliyordu..
    Ama çektigi i formattan dolayı çok yer kaplıyor.. mutlaka convert etmek lazım..
  • quote:

Tam karanlıkta çekim yapmadım..
    ama normal ampul-floresan ışıgında sorun yoktu.İnsanlar .yüzleri tabii ki normal seçiliyordu..
    Ama çektigi i formattan dolayı çok yer kaplıyor.. mutlaka convert etmek lazım..

yardımın için cok sag ol hocam baya bi bilgi sahibi oldum sayende

kolay gelsin
  • ARKADAŞLAR KONUNUN İLK SAYFASINA KONUNUN İMZASININ LİNKİNİ YAPDIM .. İSTEYEN ORADAN İMZASINA EKLEYE BİLİR .

BİR KAÇ FOTO EKLİYİM .

BEN VE BİSİKLETİM UFAK Bİ TURDAN CEKİLDİM .

----samsung s760 & s860 kullanıcırı buraya----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kad_kad -- 9 Ağustos 2008; 21:25:31 >

•  ----samsung s760 & s860 kullanıcırı buraya----
  • kad_kad bugün hem dolaşmışsın hemde samsungla güzel manzara fotoları yakalamşsın..
    tebrikler..yakın çekim kızkulesi daha hoş olmuş...
  • bugun sabah 9 da cıkdım evden akşam 18:30 kadar bisiklet sürdüm ara ara dinlendim 10 ar dk . istanbulda kartal bostancı fener bahce kadiköy harem üsküdar buaza gittim kuzenımle . 90 km yol yapdım .baya fotograf cekdim paylaşıcam bir kaç tane daha ama diyerleri özel oldugu için paylaşmadım kendi fotomu koydum 1tane ..

bidaki hafta şile tarafına gidicegim bisikletimle 100 km aşıcam . bol bol kare yakalıcam kısmetse
  • merhaba.ben de dün s760 aldım 160ytlye.öncelikle fiyatına göre çok güzel özellikleri.giriş seviyedeki kullanıcılar için kullanışlı bir ürün.yüz tanıma imaj sabitleyicisi gibi özellikleri olması güzel.tek kötü yanı pilli olması bence.ama tabi bu fiyata çok iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: mlkkykc

merhaba.ben de dün s760 aldım 160ytlye.öncelikle fiyatına göre çok güzel özellikleri.giriş seviyedeki kullanıcılar için kullanışlı bir ürün.yüz tanıma imaj sabitleyicisi gibi özellikleri olması güzel.tek kötü yanı pilli olması bence.ama tabi bu fiyata çok iyi

pili olması çok iyi bence . :)
  • Hafta sonu Bursa-mudanya-Trilye gezisinden..
    samsung s760 ile çektiklerimden..

• devam....

• bi gezide senden müdür :)

fotograflar güzel devamınıda bekleriz
  • Barutun hepsini bitirmeyelim..
    ama birkaç foto daha olsun..

• birde ben eklim ozaman

• Eline saglık kad_kad
  • quote:

Eline saglık kad_kad

senınde elina saglık müdürüm
  • buda bu gece son foto olsun bakalım :=)

•  ----samsung s760 & s860 kullanıcırı buraya----
  • Oo bu ne yahu benden fazla gezmişsiniz .. :)

Çanakkale seferimden birkaç fotograf,netleştirme falan anlamadığım için fotograflar sizinki kadar kaliteli olmayabilir ..

Çanakkale Boğazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 14 Ağustos 2008; 12:16:36 >

• YOLCULUK SIRASINDA FOTOGRAF CEKERKEN DİKKAT ET

sen manzara görebilme sansın daha cok cek bi kenara kamyonu cek fotografını .. bizim ayda bi sefer oluyor oda işden fırsat bulursak
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.