Şimdi Ara

Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.535
Cevap
183
Favori
937.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.400 TL ye çıkan note 10 plus bugün sıfırı 7 bine alınıyor o bakımdan android bir tele 10 bin üzeri bir rakam vermeyin.

• ..Knight.. kullanıcısına yanıt
    Samsung Türkiye nin geri alım kampanyası ile Samsung bayilerinin kampanyası birbirinden farklı... Samsung Türkiye cihazı kontrol ettikten sonra nihai geri alım bedelini belirlerken, bayi eski teli söylediği bedelden anında alıp farkını ödeyene yeni cihazı veriyor... Sonuç olarak iki farklı kampanya var...
  • brave353 kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkürler.

O zaman Mediamarkt, Teknosa, Vatan Bilgisayar'ın geri alım kampanyaları da birbirinden farklı olabilir değil mi?

Evet hepsi birbirinden farklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung s21 ultra 3 günlük kullanim videosu.

https://www.youtube.com/watch?v=6ESXmk84EiI&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 18 Ocak 2021; 22:29:39 >
    Rica ederim... Geri alım yapan firma satan firmadan farklı, yani anlaşmalı farklı firmayla çalışıyorlar...
  • Exynos 2100 ile bir gün... Alt yazıları açıp izledim... Kısaca özet şu: İşlemcide çoğu sorun giderilmiş, ısınma efsane değil ama iyi gayet. Ama batarya ömrü harika diyor. 

Hadi bakalım Snapdragoncular, bu sene yandınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 18 Ocak 2021; 23:14:20 >
  • S20 ultrada batarya ne kadar gidiyordu.

Snapdragon işlemci ile exyones işlemci arasindaki fark sadece batarya ilemi alalaklidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 18 Ocak 2021; 22:26:53 >
  • Passenger kullanıcısına yanıt

Hocam pili söylediği kadar da harika görünmüyor bence. 20 saat kullanılmış ve 20 saat içinde 2 kere tampon şarj yapılmış. Ona rağmen 5 saat 31 dk ekran süresi görünüyordu. Hadi ilk haftadan sonra pilin biraz daha iyileştiğini varsayarsak, aşağı yukarı düz S20 kadar dayanacak demektir ve bu da hiçbir iyileşme olmadığına işaret bana kalırsa. Cihazda işlemci değişikliği, kasa kalitesinin ve ekran çözünürlüğünün düşürülmesi dışında hiçbir değişiklik yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Hocam pili söylediği kadar da harika görünmüyor bence. 20 saat kullanılmış ve 20 saat içinde 2 kere tampon şarj yapılmış. Ona rağmen 5 saat 31 dk ekran süresi görünüyordu. Hadi ilk haftadan sonra pilin biraz daha iyileştiğini varsayarsak, aşağı yukarı düz S20 kadar dayanacak demektir ve bu da hiçbir iyileşme olmadığına işaret bana kalırsa. Cihazda işlemci değişikliği, kasa kalitesinin ve ekran çözünürlüğünün düşürülmesi dışında hiçbir değişiklik yok.

Şarj %31 yalnız hocam. 6 saati geçecektir. 120 hz / 4 bin maH için iyi değerler bunlar.

OnePlus 8T kullandım o da o kadar dayanıyordu. Ayrıca;

Şöyle de bir bilgi mevcut: bunu da geliştirdilerse iyi olmuştur.

Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU]

Haklısınız, 4000 mAh + 120 hz için 6 saat iyi bir değer fakat şu an ben de zaten halihazırda düz S20 cihazımda 6-7 saat arası alıyorum 120 hz'deyken. Bana çok ahım şahım bir değişiklik olmuş gibi gelmedi ama en azından performans olarak ex 990'dan iyidir Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU] 

Bir de dediğiniz gibi 3rd uygulamalarla optimizasyon yapıldıysa oradan bir tık iyileşme olmuştur. Umarım o optimizasyon olayı bizim cihazlara da gelir zira instagram hikaye kalitesi çok da iyi sayılmaz. Kendi kamerasından çekip atarsam iyi oluyor anca, o da iki iş çıkartıyor insana Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU] 

• Aynen hocam. İnanın ben fiyat tarafında değilim olayın. O bizim ülkenin meselesi. Cihazlar ne kadar gelişiyor, yeni işlemci ne veriyor vs bunlara bakıyorum.

İnşallah güzel gelişmeler olur ve bunlar bize yansır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Aynen hocam. İnanın ben fiyat tarafında değilim olayın. O bizim ülkenin meselesi. Cihazlar ne kadar gelişiyor, yeni işlemci ne veriyor vs bunlara bakıyorum.

İnşallah güzel gelişmeler olur ve bunlar bize yansır.

S21 serisi ana konusunu acan arkadas ilk sayfada hic bir degisiklik yapmamis acaba sayfayi sizemi devretse daha aktif ve bilgili görünüyorsunuz.

• sakiri kullanıcısına yanıt
    İlgilense iyi olur hocam. Biraz araştırma yaptım o bilgiler yoksa yeni cihaz tam incelemeler daha düşmedi, ambargo devam ediyor. Her gün bir bilgi su yüzüne çıkıyor. Cihazlar aslında iyi ama işte ülkemizin en pahalı dönemine denk geldiler.
  • quote:

İlgilense iyi olur hocam. Biraz araştırma yaptım o bilgiler yoksa yeni cihaz tam incelemeler daha düşmedi, ambargo devam ediyor. Her gün bir bilgi su yüzüne çıkıyor. Cihazlar aslında iyi ama işte ülkemizin en pahalı dönemine denk geldiler.

Bende almak konusunda kararsizim.

256 gb 1300 euro eger ayin 28 ine kadar aliirsam yaninda 229 euroluk kulaklik hediyesi var.

1300 den girer 1 ay yada 2 ay sonra 1100 euro falan düserse insana hafifden enayilik hissi verir samsung Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 18 Ocak 2021; 23:4:35 >
  • sakiri kullanıcısına yanıt
    O düşme muhabbeti çok kötü hocam zaten.. 😂 Şimdi ön sipariş bitiminde rahat 8 bin TL seviyesine çekerler..
  • quote:

O düşme muhabbeti çok kötü hocam zaten.. 😂 Şimdi ön sipariş bitiminde rahat 8 bin TL seviyesine çekerler..

Türkiyedeki fiyatlar çok fazla 1300 euro x 9tl = 11700 tl yapar.

Türkiyeye çok büyük haksizlik yapiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 18 Ocak 2021; 23:9:15 >
  • S21 ultranin batarya performansı nasıl olacak en merak ettiğim mevzu bu Telefonda

Kesinlikle, tam olarak dediğiniz gibi olay. Şahsen param olsa bile S20 den S21'e geçmek için bir sebep bulamıyorum kendimce

• quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Kesinlikle, tam olarak dediğiniz gibi olay. Şahsen param olsa bile S20 den S21'e geçmek için bir sebep bulamıyorum kendimce

S20 varsa zaten bence de gerek yok hocam.

Ben S20 satmıştım bataryanın 4 saat zor süre verdiği zamanlar, şimdi daha iyi işlemci ve geleceğe yatırım anlamında S21 mi yoksa güncellemelerle baya kendine gelen S20 mi konusunda tam karar vermiş değilim. Araştırıyorum bakalım iyice. Biraz daha bilgi çıksın gün yüzüne.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.