Şimdi Ara

Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
13.535
Cevap
183
Favori
937.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Bu fiyata çöp gönderseler bile erken deneyim olumlu olacak :)
    Paylaşırım tabi ki. Benim için en önemli kriter pil ömrü, oda 2-3 günde belli olur ve anlaşılan kötü olamayacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEBEP -- 20 Ocak 2021; 14:55:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyupdmrc1

Ben de note 20 ultra verip alıcam ancak kulaklık vermezseniz yokum dedim. Şuan birleştirme yapamıyoruz ama bu yönde çok talep var kampanya birimimiz değerlendirecek dedi. Ön satışlar istedikleri gibi gitmediği taktirde bikaç geri adım atacaklardır ve bence şuan ön satışları iyi gitmiyor.
    Hocam nesi iyi gidecek 3 cihaz tanıttılar 2si çöp biri de ultra ultra ultra süper ))) Ama fiyatı da ultra. Seride tek alınacak cihaz var s21 ultra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben de note 20 ultra verip alıcam ancak kulaklık vermezseniz yokum dedim. Şuan birleştirme yapamıyoruz ama bu yönde çok talep var kampanya birimimiz değerlendirecek dedi. Ön satışlar istedikleri gibi gitmediği taktirde bikaç geri adım atacaklardır ve bence şuan ön satışları iyi gitmiyor.

Ben artık Samsung ile devam etmeyeceğim gibi görünüyor. Alıyoruz, 3 kuruşa satıyoruz. Beni mutlu etmiyor bu durum.

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, s20den itibaren böyle, resmen insanları zorla ultra ya itmeye çalışıyorlar
  • burki_rock kullanıcısına yanıt
    12 pro max e göz attım da cidden o çentik aşırı kötü be hocam. Yok kapalı kutu da yok şunu yapamıyorsun da yok bunu yapamıyorsun da muhabbetine kulak asmıyorum. Apple cihazları güzel performanslı cihazlar ama göze çok hitap etmiyorlar benim açımdan.
  • quote:

12 pro max e göz attım da cidden o çentik aşırı kötü be hocam. Yok kapalı kutu da yok şunu yapamıyorsun da yok bunu yapamıyorsun da muhabbetine kulak asmıyorum. Apple cihazları güzel performanslı cihazlar ama göze çok hitap etmiyorlar benim açımdan.

Valla Samsung'da copy-paste gidiyor bir çok cihazda aslında :) Tasarım konusunda Huawei çok çok başarılı. Hayır cihaz olarak da çok iyi. Şu ABD durumları olmasa piyasa lideri olurdu. Ben Pro max veya 21 Ultra alabilecek bütçelere sahip değilim zaten. O sebeple düz 12 alırım gibi. Şu hediyeler yerine, uygun fiyatlı gelseydi de s21 ultra düşünseydik keşke.

2 aya ultra modeli 13 bine falan alınabilir. Daha bu gece bile s21 teknosa sitesinde mağaza teslim alırsanız 9500 e alınabiliyordu İstanbul ve Kocaeli'nde bikaç mağazada stok gözüküyordu
  • quote:

2 aya ultra modeli 13 bine falan alınabilir. Daha bu gece bile s21 teknosa sitesinde mağaza teslim alırsanız 9500 e alınabiliyordu İstanbul ve Kocaeli'nde bikaç mağazada stok gözüküyordu

Şaka mı ya? Hahaha bi çıksaydı telefon. Benim sürekli teknoloji kovalayan biri olarak en büyük yakınmam bu ve güncelleme konusu Samsung'da. Hayırlısı diyelim, sizin de gönlünüze göre olur umarım. :)

şaka değil gece nöbettim internette gezerken denk geldim :D hatta şimdi siteye girerseniz note 20 ultra 11300e alınıyor yine mağaza teslim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyupdmrc1 -- 20 Ocak 2021; 16:25:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

Valla Samsung'da copy-paste gidiyor bir çok cihazda aslında :) Tasarım konusunda Huawei çok çok başarılı. Hayır cihaz olarak da çok iyi. Şu ABD durumları olmasa piyasa lideri olurdu. Ben Pro max veya 21 Ultra alabilecek bütçelere sahip değilim zaten. O sebeple düz 12 alırım gibi. Şu hediyeler yerine, uygun fiyatlı gelseydi de s21 ultra düşünseydik keşke.

Alıntıları Göster

Huawei Pro 50 muazzam bisey olacak ama gel görelim ki google lisan sorunu bu markayi alinmaz yapti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam telefon alın, 6 ay bekleyin reis ÖTVyi 100% çeker satıp para kazanırsınız :)
  • quote:

şaka değil gece nöbettim internette gezerken denk geldim :D hatta şimdi siteye girerseniz note 20 ultra 11300e alınıyor yine mağaza teslim

Valla trajik ya. 9.999'a sipariş verenleri düşünseniz ya. Burada da kulaklık hediyesi vs her türlü veriliyordur. Üzücü ya. Kendi ürününü değersizleştiriyorsun. Doğru fiyattan sun şunu, bir daha fiyat kırma.

• quote:

Orijinalden alıntı: CEBEP

Hocam telefon alın, 6 ay bekleyin reis ÖTVyi 100% çeker satıp para kazanırsınız :)

Kur düşse, vergi yükselir diyorsun :) Eh haklısın tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakiri

Huawei Pro 50 muazzam bisey olacak ama gel görelim ki google lisan sorunu bu markayi alinmaz yapti.

Alıntıları Göster

Petal Search vs. ile onları çözdüler aslında. HarmonyOS ile de bence çok acayip işler yapacaklar. Ama fiyat yüksek, 2. el zor, böyle olunca sıkıntı.

"Vergiye zam" sadece Türkiyede olan birşey olduğu için tabi ki böyle olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

Petal Search vs. ile onları çözdüler aslında. HarmonyOS ile de bence çok acayip işler yapacaklar. Ama fiyat yüksek, 2. el zor, böyle olunca sıkıntı.

Alıntıları Göster

Huawei kamera ve hizli sarj konusunda çok cömert bir firmadir. HarmonyOs market ve appler konusunda nedir ne degildir tam olarak belkide degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakiri

Huawei kamera ve hizli sarj konusunda çok cömert bir firmadir. HarmonyOs market ve appler konusunda nedir ne degildir tam olarak belkide degil.

Alıntıları Göster

App Galery'de ne varsa hepsini anında HarmonyOS ile kullanabilecek kullanıcılar deniliyor. Petal Search ile de olmayan ne varsa kullanılacak denildi ama daha vakti var. Zaten Türkiye'de 2. el vs. sebebiyle almak risk, alınca telefon ömrünü doldurana kadar kullanmak lazım.

• Samsung destek ile görüştüm, on siparişler 25 ten itibaren gönderilme başlayacaklar, 19 Ocak fln hikaye
  • S21 alıp değişim kampanyasına katılan varmı

iPhone 8 e 4300 veriyor
    Mağazadan oluyor mu?

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Mağazayla site farklı, mesela site 9500e note 20 ultra diyor, mağaza 7500 teklif ediyor
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.