Şimdi Ara

Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.509
Cevap
186
Favori
934.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S21 ultra S20 ultraya kıyasla bu kadar yüksek bir fiyatla gelmesi çok büyük hata... S21 ultra 12499₺ fiyat ile çıkmalıydı, diğer modeller de buna göre aşağı doğru fiyatlanmalıydı... S20 2k olmayan ekranıyla 7499₺ olmalıydı bence...
  • dalga mi geciyorlar ? QHD den FULLHD ekrana gecmisler ? saka mi bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 17 Ocak 2021; 13:6:19 >
  • devmanetihad kullanıcısına yanıt

Sadece onunla kalsa iyi. Kulaklık ve şarj cihazı da çıkmayacak artık kutudan. Üstüne bir de fiyatı katlamışlar, almayın der gibi :)

• brave353 kullanıcısına yanıt
    Reis kat kat vergi bindirince Samsung napsin.
  • CEBEP C kullanıcısına yanıt
    S20 serisinin çıktığı zaman kur ve vergi oranları bugünden pek farklı değildi diye biliyorum... Bu durumda dediğim gibi bence fiyatlar yüksek... Bakalım s21 serisi ne düzeyde alıcı bulacak... Ve nasıl indirimler görecek...
    Amiral gemisi modellerde çok alici hiç bir zaman olmayacak, ciro orta ve alt segmente den yapıyorlar. Amiral gemisi az satış çok kar. Onun için amiral gemisi fiyatlar hiç bir zaman ucuz olmaz. Yani Ferrari fiyatlar nasıl düşüyorsa bunlarda öyle.
  • Tek umudum bu yeni Exynos pil ömrü ve ısınma olarak işini bozmaz inşallah.
    Vergi nasıl değişmedi? Galaxy S20 Nisan 2020 de çıktı, reis haziranda OTV %25 ten %40-50 çıkarttı millet rahat rahat teknoloji kullansın diye.
  • S21'i yoğun bekleyen bir insandım. Arkadaki materyale çok önem vermem cam veya polikarbon, el değmeyen şeyin biraz daha dağılmayıcı özellikleri olması iyidir. Polikarbona daha yakınım bile ama ciddi fiyatı yüksek tuttular. Ön sipariş hediye fiyatı çıkınca da 8-8.5K dan zorlayacaklar piyasayı. S20 kullanmak çok daha fazla mantıklı şu aşamada...

• S20 Ultra ön siparişle aldım, taktıkları Exynos ile 5000mah olmasına rağmen telefon 1 gün dayanmıyordu. Bir hafta sonra sattım. Tek umudum yeni S21 serisinde yeni Exynos ta verdikleri bilgilere göre enerji tüketim SD dan bile daha az olması.
  • Samsung galaxy s21 ultra nin kamerasiyla alakali en detayli incelemesi diyebilirim. Izlemenizi tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=l7I_SR7CzEc&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 17 Ocak 2021; 19:34:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Haklısın vergiler büyük sıkıntı ancak birde şu video yu izlermisin

https://www.youtube.com/watch?v=m0bojgFBJP0&feature=youtu.be
  • Daha uygun fiyata almak isteyenlere tek yapılması gereken beklemek. S20 Ultra çıkış fiyatı 12.000tl idi, şuan 9.350tl.
    Hani ferrari fiyatı düşmezdi 😁 Şaka yapıyorum... Ben s20 Ultra ya 11bin vermiştim, geçen gün vatanda 8999₺ yi gördü cihaz... S21 Ultra fiyatının sonu da bu olacak kaçınılmaz...
    Tabi ki. S22 yada neyse çıkınca S21 fiyatı düşer. Tıpkı bir önceki Ferrari model fiyatlar yenisi çıkarken düşüyor gibi :)
    😂😂👍
  • Benim takıldığım bir konu

Bence İPHONE12 serisi şebeke çekimde daha iyi olacaktır..Daha fazla BANT aralığı var..

12 Serisinin Bant ları

4G bands1   1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 48, 66 - A2403,

APPLE

A2403 (International

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUda 21 serisini Bantları

4G bands1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 30, 38, 39, 40, 41, 46, 48, 66, 71 - SM-G991U1

Hatta

SM-G991U serisi USA da satılacak modelin bantlarıdır.. TR ye gelecek lerde bu daha da kısıtlı olacağını düşünüyorum...

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10510&idPhone2=10626

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 17 Ocak 2021; 22:21:53 >
  • Fiyatların saçmalığı ile ilgili güzel bir video.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir telefonu alma amacım %80 tasarım ve ekran kalitesinden ibarettir, çok ümitliydim ama tamamen hayal kırıklığı koskoca amiral gemisinin arkasını glastik yapmak nedir?

2K'dan FHD+'ya düşürmeyi bir nebze anlarım da edge ekrandan düz ekrana, camdan iğrenç hissi olan glastiğe düşürmek nedir o kadar parayı bunlara mı vereceğim? tasarım çok çok kötü arkasına bakınca çin'den ucuz mu ucuz bir tel hissi uyandırıyor, kamera modülü bir yenilik ama çok takoz duruyor daha tatlı bir geçiş yapılabilirdi.

Bütün ağırlığı Ultra'ya verip diğerlerini sallamamışlar bile, Ultra'nın grisi eh işte bir nebze güzel, özellikleri falan beklediklerimizi karşılayan tek cihaz, Samsung bunu alışkanlık haline getirdi, en son çıkardıkları TV'lerde de bir önceki seneye göre bir model downgrade yapmışlardı aynısını telde yapmaya başlamış, sıkı kullanıcısı olarak çok yadsıdım bu durumu bu paraları vereceklere zorla "bu sene git APPLE al" demiş resmen.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Her şeyi Ultra'ya koyup diğerlerindek kırparken fiyatları da indirdiler aslında. Yurtdışında geçen seneki cihazlara göre 150 - 200$ daha ucuz cihazlar. Ancak bizde ne yazık ki geçen seneki cihazlara göre aşırı pahalılar. 

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.