Şimdi Ara

Samsung S20 Ailesi Ana konusu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
8
Favori
39.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bu telefondan cok umitliydim ancak cikan sizintilar s10 plus ın ustune cok bisey koymadiklarini gosteriyor. kamera ayni islemci ayni e bu nasil en iyi galaxi olacak ? cikan sizintilar itibariyle s10 kadar ses getirmeyecegini ve mate 30 pronun gerisinde kalacagini dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemci ve kamera bugüne kadar kaç kere değişti aynı yıl çıkan s ve note'larda

Bence bu kadar takılmayın exynosmuş değilmiş

Şuan s10 plus kullanıyorum Daha önce note serisi kullandım

Telefonumla ilgili tek sıkıntı ön kamera performansının istediğim seviyede olmadığı
  • Sızan özelliklere bakıyorum öyle çok heyecan uyandıran seviyede değil. Bana kalırsa rog phone 2 asıl amiral gemisidir, Note serilerini çok seven biri olarak bakıyorum çok birşeyini göremedim.

• Samsung S20 Ailesi Ana konusu

samsung ders cıkarman lazım s7 edgeden bu yana aynı kamerayı sunup sunup duruyorsun. rakibin seni gecmiş kamerada.bu gidişle satışlardada gecicek.benden uyarması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 5 Ağustos 2019; 19:19:13 >
  • Aynen seriye baglamiş hep aynı kamera konusunda samsung gitgide mide bulandırıyor..

Note 9 kullanicisiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note 10 için note 9 daki heyecan dahi yok...

Çinliler iphoneyi zaten bitirmişlerdi sanırım samsungun da coktaaan pilu bitti...

• Dünkü tanıtımdan sonra alınmaması konusunda hem fikirim.

Fiyat aşırı uçuk durumda, inanılmaz bir telefon çıkarılmış gibi bir hava yaratılmaya çalışılıyor ancak neticede öyle bir durum söz konusu değil.

Malesef bu telefon fiyatı ile birlikte fiyat politikası nedeniyle ve yeni telefon alacağım nedenle Note serisine veda ediyorum gibi görünüyor.
  • eee note 10 bekleyin görün şöyle uçacak böyle uçacak diyip diğer telefonları kötüleyen arkadaş demek ki erken konuşmamak gerekiyormuş herkesin herşeyin bir kusuru eksiği hatası artık ne denirse varmış bu her marka için geçerli umarım note 10 konusunda da cihazın bütün eksiklerini iyice araştırıp diğer konulardaki gibi yerden yere vurur sayfa sayfa yazarak :)
  • bir aylık cihazımı daha çizik bile yok 3100'e sayıyor şaka gibi. şimdi elimi kolumu sallayarak 5500'e satarım. Not 9 benim için en üsttür daha da değişmem - değişemem...
  • Note serisi yenilikçi ve kullanışlı olması nedeniyle ilk tercihim oldu bugüne kadar. Görünen o ki bir önceki seriye göre satın alma heyecanı yaratan bir ürün ortaya çıkmamış. S ile Note ayrışması sadece kalemden ibaret maalesef.
  • Note 5le devam 1 yıl daha, 4 yılı devirdim cihazla, zamanının fiyat performans cihazıydı. Aynı F/P yi keşke yeni note modellerinde de görseydik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mseyitsahin kullanıcısına yanıt
    Uçacak filan mecazen dahi demedim. Ağırlıklı olarak temkinli ve dileklerim vardı.

Sonuçta Samsung ile hiçbir menfaat vs tarafimca yoktur.

Son kullanıcı tüketiciyim .

Artısı neyse reklamları vs ortada ama eksi yanları da varsa ki var ifade ettim ederim de .

Sipariş ile olmuyor senin için filan olmaz .

Bendeki Note9 8GB RAM ve 512 GB dahili depolama birimli ve hafıza kartı ve iris goz tarayicili .

Note10 larda ise yüz tamına güvensiz.

Zaman oldukça etraflıca ele alınacaktır.

Hemen atlamayın illa alınacaksa da.

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    İsimde vermemiştim halbuki niye böyle olduki tüh
  • Dönemine göre çıkan en kötü note serisi oldu sanırım, normalde emsallerinden hep bir fazlası olaması gereken cihazda eksikler var. Yeni ekran ve depolama teknolojileri yok. P30 un kasaya kalem eklemişler gibi bişey olmuş. Türkiye fiyatlandırması zaten rezillik. Note 9 yanına birde op7 pro alsan yine daha ucuza gelir.

• mseyitsahin kullanıcısına yanıt
    O yüzden cevap yazdım ilk 3 satır önceki cevabım bu yüzdendi.

Normaldir beni yanlış algılayanlar olmaktadır. Sanırm siz zaten beni doğru anlamış olduğunuz manasını çıkartıyorum

Cihazın artısı eksisi neyse övmek gibi olmasın egozim gibi olmasın fakat ortam da büyük bir boşluk var benim gibi objektif bakan nerdeyse yok gibi DH ve diğer Türkçe konuşulan forumlarda bile.

Doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar.....

• Ekran piksel sayısının düşürülmesi iyi bir şey değildir burdaki amaç ekranı göz yanması yapacak hale getirmek yani kullanıcının göz sağlığıyla oynayıp rahatsız edip bir üst modele geçirecekler.
    Seneye pikselleri biraz daha çoğaltıp yeni telefon yaptık diyecekler.
    Ben bu sorunu Samsung J8 ile yaşadım 6.0inç ekrana 273ppi piksel sayısı koymuşlar telefon gözümü öyle bir yakıyor ki yeni telefon al diye bağırıyor.
    Tam bir milli servet israfı Samsung telefon almak git İPhone al 4 sene kullan 2 sene sonra ömrü bitecek çöplere paranı harcama sakın Samsung çok iyi diyen insanların gazına gelmeyin

• huewei al desen anlardım ama çöpün çöpünün çöpünü tavsiye etmen tam bir çöplüktür

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    O da senin tercihin bilader hangisi işine gelirse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 8 Ağustos 2019; 15:45:29 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.