Şimdi Ara

Samsung RT43K6000S8 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaşlar fazla buzdolabından anlamıyorum babam araştırmış bunu alalım diyor. Yalnız inox ve gri arasında fark var sanırım ve bu modelin ne olduğunu anlayamadım başka yerlerde inox diyor ama burada göremedim siz ne düşünüyorsunuz? Ayrıca alıp kullanan arkadaşım varsa yorumunu rica ediyorum. Bonus kampanyasıyla biraz daha uyguna getiriyorum bu fiyat aralarında farklı tavsiye veren olursa da çok memnun olurum ..

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/samsung-rt43k6000s8-a-440-lt-nofrost-buzdolabi-262403148#product-detail

• Hocam naptın aldın mı bu ürünü. Linkteki fiyat çok iyi fiyatmış. Ben de niyetlim bu ürüne.
  • Bizde yeni dolap aldık şg mediamarktda tanıdık satıcı önerdi filtresi daha büyğkmğş lg nin birde heryerden hava üflüyor lg lere de bakabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaygen

Bizde yeni dolap aldık şg mediamarktda tanıdık satıcı önerdi filtresi daha büyğkmğş lg nin birde heryerden hava üflüyor lg lere de bakabilirsin

hangi modeli aldınız acaba ? sessiz mi ?
  • KORO K kullanıcısına yanıt
    daha almadım kararsız kaldım bonus kampanyası vardı oda sonlanınca biraz daha beklemek istedim. şuan gg'de %5 var ayrıca world kampanyası ile çok daha uyguna geliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KORO

quote:

Orijinalden alıntı: berkaygen

Bizde yeni dolap aldık şg mediamarktda tanıdık satıcı önerdi filtresi daha büyğkmğş lg nin birde heryerden hava üflüyor lg lere de bakabilirsin

hangi modeli aldınız acaba ? sessiz mi ?

merhaba hocam bu modeli aldık mediamarktdan sessiz 43 db di digital inverter

http://www.hepsiburada.com/lg-gn-m702hqhm-a-546-lt-nofrost-buzdolabi-p-MTLGGNM702HQHM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.