Şimdi Ara

Samsung RL4353FBASL/TR A++ 473 Lt NoFrost Buzdolabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
6.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kurban için buzdolabı yenilemeyi düşünüyorum derin dondurucu kısmının geniş ve büyük olmasını düşündüm

Samsung RL4353FBASL/TR A++ 473 Lt NoFrost Buzdolabı bu modeli kulanan varmı tavsiye edermisiniz

• 2 ay içerisinde ben de 4323 modelini almayı düşünüyorum. 4323 modeli bir miktar daha ucuz aralarında ki fark ise kapakta ki ekran ve buzdolabı bölümünde ekstra 2. sebzelik çekmecesi. Ben uzun araştırmalarım sonucu pek sorun yaşayana rastlamadım. Kullananlar oldukça memnundu.
  • teşekkürler ugun fiyatlı bulup alacağım ozaman
  • fast-man F kullanıcısına yanıt
    Aldığınız zaman yorumlarınızı da yazarsanız yeni alacaklara fikir vermiş olursunuz. Şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Aldığınız zaman yorumlarınızı da yazarsanız yeni alacaklara fikir vermiş olursunuz. Şimdiden hayırlı olsun

dün satın aldım bügün servis gelip kurmuş 2 saate çalıştırmayın demişler sonra fişe takıp çalıştırın bilgisini vermişler 3 saattir çalışıyor ilk izlenimim çok sessiz çalışıyor soğutmaya başladı kaliteli bir ürün benim 2008 yılından beri çalışan ariston nofrost çok sesli çalışıyormuş

servis samsung garanti belgesini doldurmamış bu sorun olurmu servis kağıdı ve fatura kulllanma klavuzu mevcut
    Samsung Müşteri hizmetleri ile bir görüşün hocam. Genelde merkez kayıt altına alıyor ancak emin olun siz yine de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 444 77 11 arayın bir tanışın garanti dışı gibi bir olay olmasın daha sonradan başınız ağrır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackwhite1

444 77 11 arayın bir tanışın garanti dışı gibi bir olay olmasın daha sonradan başınız ağrır.

sordum garanti için fatura ve servis kağıdı sakla yeterli dedi
    Öncelikle hayırlı olsun. Bende 50k modelini aldım. İnox 500 litre olanı.
    Ses bana biraz fazla gibi geldi. Ama devir düşünce azalıyor. Yalnız fan motoru sürekli çalışıyor. 24 saat boyunca. Sizin dolapta öylemi acaba. Ses hiç kesilmiyor. Sizde de varmı bu durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan2705

Öncelikle hayırlı olsun. Bende 50k modelini aldım. İnox 500 litre olanı.
    Ses bana biraz fazla gibi geldi. Ama devir düşünce azalıyor. Yalnız fan motoru sürekli çalışıyor. 24 saat boyunca. Sizin dolapta öylemi acaba. Ses hiç kesilmiyor. Sizde de varmı bu durum.

inox değil bence mıktanıs tutuyor inox mıktanıs tutmaz pahalı olur yapmazlar ses konusunda gelınce dibine kadar gelınce ses duyuluyor surekli çalışmıyor ses kesiliyor inverlar motorlar sürekli çalışır diyordu bayi alırken
  • 3 aydır kullanıyorum ürünü. Öncelikle, internette resimlerde çift sebzelikli görünüyor fakat, buzdolabı tek sebzelikli bunu göz önünde bulundurun.
    Gerçekten acayip sessiz çalışıyor. Özellikle gömme bir dolap içerisindeyse sesini duymak için 1mt den daha yakın olmanız gerekli. Kesinlikle koku vb yapmıyor ve koyduğum besinler uzun süre tazeliğini koruyor. Tatil modu biraz kısıtlı tam hatırlamıyorum fakat sadece buzdolabı kısmını kapatabiliyoruz diye hatırlıyorum. Onun dışında fiyatının ürünü diyebilirim.
  • Bende RL4323RBAWW modelini aldım üç günlük izlenimim sesi gerçekten çok az dondurucu gayet yeterli sogutucu kısmı biraz daha büyük olsa çok iyi olurdu kısaca memnunum eski buzdolabım arçelik 5194 tü çalışıyordu ama artık bıktırdı sözde nofrost ama 8 ayda bir buzlanma yapıyordu servisin ürettigi çözüm fişini çekin buzu çözülsün ayrıca sesi aşırı fazlaydı sözde 42 desibel ama samsung buzdolabını gördükten sonra ses konusunda yıllarca bizi kandırmış
    inox çelikten yapılır ve mıknatıs tutar, alüminyum mıknatıs tutmaz.
  • Ben de bu dolabı almayı düşünüyorum. Eksileri nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: i39AHiM

Ben de bu dolabı almayı düşünüyorum. Eksileri nelerdir ?

şuan kullanıyorum hiç bir eksiğini farketmedım çok kullanışlı özellikle buzlugu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tema1

Bende RL4323RBAWW modelini aldım üç günlük izlenimim sesi gerçekten çok az dondurucu gayet yeterli sogutucu kısmı biraz daha büyük olsa çok iyi olurdu kısaca memnunum eski buzdolabım arçelik 5194 tü çalışıyordu ama artık bıktırdı sözde nofrost ama 8 ayda bir buzlanma yapıyordu servisin ürettigi çözüm fişini çekin buzu çözülsün ayrıca sesi aşırı fazlaydı sözde 42 desibel ama samsung buzdolabını gördükten sonra ses konusunda yıllarca bizi kandırmış

Güle güle kullanın hocam. Geçen hanımla baktım, güzel kullanışlı geldi. 132 L dondurucu, 303 L dolap hacmi vardı. Sanırım net hacim. Artısı eksisi nedir sizce? Bana fiyat performans ürünü gibi geldi. Nerden, kaça almıştınız? Şu an GG'da yaklaşık 1900 TL. Samsung Türkiye garantili. Tavsiyelerinizi rica ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben samsung yetkili bayisinden 1999 tl 9 taksit aldım ertesi gün getirdiler ardından hemen servis geldi kurulumunu yaptı bir gün sonra müşteri hizmetleri memnuniyetimizi sormak için aradı ses konusunda mükemmel diyebilirim çalışıyormu duymuyorum bile eski buzdolabım arçelikti model olarak 4 yıl öncesine kadar piyasadaydı ve aşırı sesli çalışıyordu artı kronik sorunları vardı arçelikten çok çektigimiz için özellikle tekrar arçelik almadım özellikle dondurucunun hacmi büyük olması çok güzel 20 gündür kullanıyorum şu ana kadar ben memnunum bence parasına göre güzel bir ürün ayrıca elektrik yönünden A++ olması güzel
    kısaca ben memnunum ama yanlış yönlendirmek istemem yinede siz araştırın
  • tema1 kullanıcısına yanıt
    2000tl iyi fiyatmış İnox mu aldınız beyaz mı ?
  • Yanlış anlaşılmasın ben başlıktaki RL4353FBASL modelinden degilde RL4323RBAWW modelini aldım ikisinin arasında çok büyük fark yok bildigim kadar renk farkı ve önde digital gösterge var fiyat olarakta 500 Tl civarında fark var digital gösterge renk için 500 Tl daha vermedim ayrıca beyaz mutfagıma daha çok uyuyor
  • tema1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam doğru tahmin etmişim 4323ün inox rengi de var ben de onu alacağım 100-150tl gibi bir fark var arasında.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.