Şimdi Ara

SAMSUNG R522 S.S.S Genel Sorular/Sorunlar Destek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
5
Favori
40.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OcEloTT

quote:

Orijinalden alıntı: burakpadir

quote:

Mehabalar. Acaba Win 7'yi Win7Loader kullanmadan aktif etmemiz mümkün mü? Yani Win Loader kullanmadan Win7'yi kurma şansımız var mı? Loader kullanan işletim sistemleri çok yavaş açılıyormuş. Birde WinLoader'a güvenemedim. Yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler, saygılar...

Loader kullanmadan kurmanın tek yolu biosun slic2.0 tablosunu slic2.1 modlamak ki bu herkesin yapabileceği bişey değil...

(Ama modladığım 04LL biosunu upload edip, gerekli flashlama tekniğini isteyenlere anlatabilirim...)

SAMSUNG R522 S.S.S Genel Sorular/Sorunlar Destek

Teşekkür ederim açıklama için ancak şu şekilde bir yardımda bulunabilir misiniz? Win7 kurma aşamalarını madde madde yazma şansınız var mı? Hem benim için hemde diğer kullanıcılar için çok yardımcı olur? (Örneğin: 1-İşletim sistemi formatlanır. 2-.... )

win7 kurma aşamaları için şu konuya bakabilirsin .http://forum.donanimhaber.com/m_29885855/tm.htm

• merhaba .kablosuz için driver http://www.x-drivers.com/catalog/drivers/wireless_networks/companies/realtek/models/rtl8190/13170.htmlyukleyın araştırmalar sonucu buldum benimkinde de cd de ve samsung un sitesindeki butun wireless drıverları denedım olmadı ama google da arastırdım ve buldum inş sorun hallolur(dıkkat ederseniz driver için vista nın yanına 7 yazıyyor)
    64 bit için no probem

• Teşekkürler dogii...
  • arkaşlar bendeki xso4 tr .ekran kartı hd4650 gddr3 buna overclock yapılma imkanı var mı varsa program linki verebilirmisiniz.dikkat:ekran kartım gayet yeterli performans sunuyor maksat denemek ve gelecek yıllarda çıkacak oyunlarda tam perfornmans
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtryn

arkaşlar bendeki xso4 tr .ekran kartı hd4650 gddr3 buna overclock yapılma imkanı var mı varsa program linki verebilirmisiniz.dikkat:ekran kartım gayet yeterli performans sunuyor maksat denemek ve gelecek yıllarda çıkacak oyunlarda tam perfornmans

Dikkat ette gelecek yıllara kadar dayanabilsin. Oc ile yakma biyerleri.
  • Driver bulamam sorunu yaşayan arkadaşlar için samsungun global download merkezini kullanın.

http://www.samsung.com/tr/support/global/supportGlobalAgreement.do

bu adresten girtdikten sonra bütün samsung marka cihazlar görüntülenmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tabip

Driver bulamam sorunu yaşayan arkadaşlar için samsungun global download merkezini kullanın.

http://www.samsung.com/tr/support/global/supportGlobalAgreement.do

bu adresten girtdikten sonra bütün samsung marka cihazlar görüntülenmekte.

Teşekkürler... Bu güzelmiş

• Merhaba iyi forumlar arkadaşlar bende 1 aylık R522 kullanıcısıyım...
    Orjinal vista yazılımıyla kullanıyorum bütün güncelleştirmelerim yapılı ve service pack 2 yüklü cihazımda...
    herşeyden memnunum tek sorunum kamera normal masaüstündeki kamera programından açınca sorun yok gayet iyi ama msn'den açmak istiyorum otomatik kapanıyor neden olabilir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightkids_han

Merhaba iyi forumlar arkadaşlar bende 1 aylık R522 kullanıcısıyım...
    Orjinal vista yazılımıyla kullanıyorum bütün güncelleştirmelerim yapılı ve service pack 2 yüklü cihazımda...
    herşeyden memnunum tek sorunum kamera normal masaüstündeki kamera programından açınca sorun yok gayet iyi ama msn'den açmak istiyorum otomatik kapanıyor neden olabilir acaba ?

Aynı sorun bende de vardı arkadaşım. Kamera açınca kapanıyor ancak görüntülü arama yapınca çalışıyor. Msn'in bir önceki sürümünü yüklersen sorun çözülüyor ama bana gerekmediğinden o kadar da, kamera açmak istediğimde görüntülü arama yapıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nightkids_han

Merhaba iyi forumlar arkadaşlar bende 1 aylık R522 kullanıcısıyım...

Aynı sorun bende de vardı arkadaşım. Kamera açınca kapanıyor ancak görüntülü arama yapınca çalışıyor. Msn'in bir önceki sürümünü yüklersen sorun çözülüyor ama bana gerekmediğinden o kadar da, kamera açmak istediğimde görüntülü arama yapıyorum.

bu sorun bende de var fakat farklı bir laptopta deneyince de aynı sorun oluyor. görüntülü arama yapınca sorun olmuyor. nedeninin ne olduğunu bilmiyorum maalesef

• arkadaşlar bugun birşeyle karşılaştım çok garip geldi.

bilgisayarı aldığımda kurtarma DVD si yazmamıştım. Bugun yapayım dedim fakat yüklemek için istediği kapasite 28 GB diyor bütün c yi yedeklemeye çalışıyor. ben mi yanlış yapıyorum yoksa bu iş böylemi. Hp de 2 ay sonra kurtama dvd si oluşturdum sadece windowsla alaklaı olnaları driverları aldı 2 dvd ye sığıyor zaten. yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: conspirator23

arkadaşlar bugun birşeyle karşılaştım çok garip geldi.

bilgisayarı aldığımda kurtarma DVD si yazmamıştım. Bugun yapayım dedim fakat yüklemek için istediği kapasite 28 GB diyor bütün c yi yedeklemeye çalışıyor. ben mi yanlış yapıyorum yoksa bu iş böylemi. Hp de 2 ay sonra kurtama dvd si oluşturdum sadece windowsla alaklaı olnaları driverları aldı 2 dvd ye sığıyor zaten. yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı şeyle bende irkilmiştim. Acemiliğime geldi ve bilgisayarı ilk aldığım günkü haline getirdim ondan sonra yedekleme yaptım. Bu da bir çözüm ancak daha kolay bir çözüm varsa burada ki arkadaşlar yardımcı olabilir sanırım... Saygılar...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: conspirator23

arkadaşlar bugun birşeyle karşılaştım çok garip geldi.

Aynı şeyle bende irkilmiştim. Acemiliğime geldi ve bilgisayarı ilk aldığım günkü haline getirdim ondan sonra yedekleme yaptım. Bu da bir çözüm ancak daha kolay bir çözüm varsa burada ki arkadaşlar yardımcı olabilir sanırım... Saygılar...

bu konu hakkında cvp verecek kimse yokmu?

• ben laptopu alalı 3-4 ay oldu başlarda çok sessiz çalışıyordu. Şimdi sesi baya bi arttı. Başlarda çok sessiz olduğu için şimdilerde bu beni rahatsız ediyor
    Sesfandan geliyor galiba.bir de ben laptobu bazen kucağımda kullanıyorum laptoba çok zararı olur mu?
  • Güzel paylaşım olmuş çok sağol...
  • MErhaba,
    Ben de yaklaşık 1 aydır R522-XS08TR P7350 işlemcili olanı kullanıyorum. İşletim sistemi üzerinde gelen vista basic.
    Benim sorunum;

1- Bazı klasörleri açarken- her klasörde değil, bilgisayarın takılma yapması. 40-50 sn. sürüyor klasörü açması, yanıt vermiyor ibaresi çıkıyor. Kum saati gözüküyor takılı kalıyor. Hiç dokunmazsanız bu süre sonunda açılıyor, yanıt vermiyor yazısı da kayboluyor.

2- Net üzerinden FM manager 2009 oynuyoruz. Her maç sonunda bir süreliğine yanıt vermiyor ibaresi çıkıyor. Beklerseniz düzeliyor.

Sorun ne olabilir, servise götürmelimiyim sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baverly

MErhaba,
    Ben de yaklaşık 1 aydır R522-XS08TR P7350 işlemcili olanı kullanıyorum. İşletim sistemi üzerinde gelen vista basic.
    Benim sorunum;

1- Bazı klasörleri açarken- her klasörde değil, bilgisayarın takılma yapması. 40-50 sn. sürüyor klasörü açması, yanıt vermiyor ibaresi çıkıyor. Kum saati gözüküyor takılı kalıyor. Hiç dokunmazsanız bu süre sonunda açılıyor, yanıt vermiyor yazısı da kayboluyor.

2- Net üzerinden FM manager 2009 oynuyoruz. Her maç sonunda bir süreliğine yanıt vermiyor ibaresi çıkıyor. Beklerseniz düzeliyor.

Sorun ne olabilir, servise götürmelimiyim sizce?

Sorunlarının tamamı yazılımsal. Bence Vista işletim sistemini değiştirirsen bir problem kalmaz. Tabi değiştirmek istemezsen, Ashampoo veya Ccleaner gibi küçük fakat yararlı programlarla bekleme sürelerini ve bilgisayarın yenıt verme süresini kısaltabilirsin.(Her iki programda regclean ve fileclean için kullanılmaktadır.) Ancak belli bir vakitten sonra buda fayda etmeyecek Recovery veya başka bir işletim sistemi kurmak çözüm olacaktır.

• merhaba arkadaşlar
    bilgisayarı daha bugün aldım. r522.
    denemek istedğim ilk şey esata çıkışı idi.
    esata kablosu aldım. notebook sata harddiskime taktım ama hiç tık yok.yeniden kapadım açtım bilgisayarı yine tık yok. anlamadım.bu konuda tecrübesi bilgisi olan var mı?
    bu arada bu r522 nin klavyesi iğrenç gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melitano

merhaba arkadaşlar
    esata kablosu aldım. notebook sata harddiskime taktım ama hiç tık yok.yeniden kapadım açtım bilgisayarı yine tık yok. anlamadım.bu konuda tecrübesi bilgisi olan var mı?

e-Sata özelliğini bağladığın harici desteklemese bile "usb" olarak görmesi gerekir. Bence chipset sürücüsünü yeniden yükle. Sorunun çözüleceğini düşünüyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: melitano

merhaba arkadaşlar

e-Sata özelliğini bağladığın harici desteklemese bile "usb" olarak görmesi gerekir. Bence chipset sürücüsünü yeniden yükle. Sorunun çözüleceğini düşünüyorum...

sağol.biraz araştırdım ve sorunun kabloda olduğunu anladım.adama özellikle sordum "bu direk çalıştırır mı die" ama adam kendinden çok emindi.neyse mesele şu arkadaşlar. sata to esata kablosu alacakmışız.yani esata kablosu demek yetmiyor.bir tarafı sata diğer tarafı esata olacakmış.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.