Şimdi Ara

Samsung R522-FS03TR | Kullananlar Derneğimiz | Driver - İlk Şarj ve Pil Bilgisi - Ses ayarları vs. (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.159
Cevap
6
Favori
125.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada bilgisayarı ilk çıktığı zman 1800 tl ye aldım hala kullanıyorum oyunlarda çok iyi perfermans vermesede işimi fazlasıyla görüyor :D

http://www.hepsiburada.com/liste/wd-black-500gb-sata-6gbit-s-25-sabit-disk-wd5000bpkx/productDetails.aspx?productId=bd500644&categoryId=100221

bunu aldım bakalım performans artışı olacakmı yazarım etkilerini ama bu pc nin tek sorunu hdd si çok kötü

Arkadaşlar birde ramların mhz si düşük 800 mhz , bu makinanın anakart en fazla kaç mhz destekliyor değiştirmeyi düşünüyorum ramleri .

Bilgisi olan varsa sevinirim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 14 Ocak 2014; 10:28:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

Bu arada bilgisayarı ilk çıktığı zman 1800 tl ye aldım hala kullanıyorum oyunlarda çok iyi perfermans vermesede işimi fazlasıyla görüyor :D

http://www.hepsiburada.com/liste/wd-black-500gb-sata-6gbit-s-25-sabit-disk-wd5000bpkx/productDetails.aspx?productId=bd500644&categoryId=100221

bunu aldım bakalım performans artışı olacakmı yazarım etkilerini ama bu pc nin tek sorunu hdd si çok kötü

Arkadaşlar birde ramların mhz si düşük 800 mhz , bu makinanın anakart en fazla kaç mhz destekliyor değiştirmeyi düşünüyorum ramleri .

Bilgisi olan varsa sevinirim .

hdd yi değiştirdim eski hdd puanı win7'de 5.4 'ttü yeni hdd puanı 5.9 ve açılış genel kullanım baya rahatladı , ama puanlamada 6.1 ve üstü bekliyordum :)

Neyse gene iyi bir artış oldu .

Arkadaşlar ramler en fazla kac mhz destekliyor bilen yokmu .

• piyasadaki sıradan hdd lerle 5.9 un üzerine çıkamazsın. ben ssd taktım 7.7 puana çıktı. Ramler için önceki sayfalara bak bişeyler vardı sanki
  • vay be 5 yıl oldu hala takır takır çalışıyor

oynamadığım oyun yok hepsini çalıştırıyor

takıldığım nokta herkesin batarya ölmüş benim hala iyi , 3 saat gidiyor en az

5 yıldır hiç temizlemedim , süpürge ile filan havalandırma yerlerinden tozlarını alıyordum fazla etkili olmaz tabi

ısınma sorunu çok yaşamadım fazla fakat fan gerekli artık onu anladım

bu yaza bilgisayarı 600-800 civarı masrafla güzel bir şekilde yenileyebilir miyim yardımcı olabilir misiniz ?

işlemciyi değiştirmeye gerek var mı

8 gb ram takılır mı

ssd takılır mı

ekran kartı değişebilir mi , f/p oranı yakalayabilir miyim

windows 7 ultimate 64 bit kurabilir miyim , bilgisayar 32 bit fakat 64 bit destekliyormuş

sorularım bunlar fakat siz daha iyisini biliyorsanız şunları şunları yaparsan en az seni 2-3 sene daha idare eder gibi yorumlar bekliyorum

• Dark Brotherhood kullanıcısına yanıt
    bu konuları diğer başlıkta tartışıyoruz. biraz incele sorun olursa orda cevaplayalım

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=41346599&mpage=3
  • r522 de card reader in markasını bilen varmı arkadaslar 32 gb lik kartları gormuyor driver bulmam lazım ??
  • Dark Brotherhood kullanıcısına yanıt
    windows 7 ultimate 64 bit kullanabilirsin.
  • faturası mevcut olan r522 satmayı düşünen varsa uygun fiyatlı alabilirim. Bilginize Arkadaşlar.
  • merhabalar, r522 ekran arka kapağı ve çıtalarını satmayı düşünen varsa lütfen PM den ulaşınız, iyi günler
  • Arkadaslar r522 için 07LL haricinde guncel bir bios varmı acaba varsada nerden bula bilirim ??
  • merhaba satmak isteyen olursa alabilirim iletişime geçin lütfen
  • efsane laptop hala taş gibi

5 yıl oldu dile kolay
  • Benim de 5 yıl oldu.
    Gayet de memnunum. Bu sürede sadece pili değiştirdim.
    Ancak son 1 aydır bir sorunum var.
    Şarja taktığım zaman kafasına göre şarj oluyor. Bazen şarj oluyor bazen de olmuyor.
    Jak girişinde herhangibir sorun olmadığına eminim.
    bazen şarja takıyorum. şarj etmiyor, PC ye hiç dokunmadan 20 dk. falan bekleyince şarj etmeye başlıyor.
    Bu konuda bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tetra2

Benim de 5 yıl oldu.
    Şarja taktığım zaman kafasına göre şarj oluyor. Bazen şarj oluyor bazen de olmuyor.
    bazen şarja takıyorum. şarj etmiyor, PC ye hiç dokunmadan 20 dk. falan bekleyince şarj etmeye başlıyor.

Ama bu dedigin sorun temassizlik olabilir jak girisinde problem olabilir anakarttan jaka gelen kabloda temassizlik da olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeverGiveLife

quote:

Orijinalden alıntı: tetra2

Benim de 5 yıl oldu.

Ama bu dedigin sorun temassizlik olabilir jak girisinde problem olabilir anakarttan jaka gelen kabloda temassizlik da olabilir

Tamam da hocam şarj kablosunu hic oynatmadan bekleyince bazen oluyor şarj.
    Temassizliktan olsa kabloyu oynatinca falan şarj baslardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• efsane laptop vs.görünce çok şaşırdımm
    vay be bende kıymetini bilememişim
    bende r522 xs03tr var öyle aman aman kullanmam,daha çok ev netbooku sonuçta feyse takılırım vs.işte
    Hanımın işgüzarlığıyla yani leptopun klavyesini süpürge makinasıyla temizlemeye kalkınca tuş takımının 4 tanesi yerinden çıkıp kırılınca bende klavye değiştirebilirmiyim diye nette gezinirken sizin sayfanıza ulaştım ve klavyemi değiştirdim.sayfaları neredeyse tek tek okudum ve bende de upgrade hevesi oluştu birden
    fan da sesli çalışmaya başladı temizlenecek herhalde,birde termal macun olayı var herhalde yılda bir yenilenmesi gerekiyormuşş nerdeee ben daha değiştirmedim ki aldığımda neyse şimdide aynen devam işte
    Herhalde baya bi işi var.O halde ne yapmalı??
    işlemci ne olmalı?
    hdd ne olmalı?
    ram ne olmalı?

• işlemciler gerçekten yurtdışında ucuz ucuz olmasınada,gümrükte takılır mı acaba???Başımıza iş almayalım sonraa
  • Efsane 5 yaşında aktif olarak kullanan var mı hala?

Bu saatten sonra işlemci yükseltmesi yapmayınız. HDD 320-500GB herhangi bir 7200rpm lik disk veya SSD alınabilir. Ram ise, ikinci el DDR2 800MHZ 4x2 8GB yükseltmesi düşünülebilir.

@neska20
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeburak

Efsane 5 yaşında aktif olarak kullanan var mı hala?

Bu saatten sonra işlemci yükseltmesi yapmayınız. HDD 320-500GB herhangi bir 7200rpm lik disk veya SSD alınabilir. Ram ise, ikinci el DDR2 800MHZ 4x2 8GB yükseltmesi düşünülebilir.

@neska20

benim hiç mi hiç sorunum yok saat gibi çalışıyor valla,pili bile sağlam rahat beni bir 5 yıl daha götürür.Ama bakım şart en kısa zamanda termal macunlarını yenileteceğim,fan temizliği veya değişimi de gerekiyor galiba.Bende tamda leptopu kayınçoya verecektim burada yazılanlardan sonra vazgeçtim :D

• Beyler, bu pc nin usb 3.0 ı desteklemesi için ne yapmak gerekir?
    Bilen varsa yardımcı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.