Şimdi Ara

Samsung R522-FS03TR | Kullananlar Derneğimiz | Driver - İlk Şarj ve Pil Bilgisi - Ses ayarları vs. (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.160
Cevap
6
Favori
125.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bladeburak

Arkadaslar 3 yıl sonra ilkkez fan temizliği yaptırdım maglum vidalar sıkıntılıydı servis e verdim dediklerine gore cok tozluymuş resim cektirseydim yahu. Suan pırıl pırıl ama macun yenilememişler sanırım onu 10 gune kendim yapacağım.

Ne kadar ödediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inocence

quote:

Orijinalden alıntı: bladeburak

Arkadaslar 3 yıl sonra ilkkez fan temizliği yaptırdım maglum vidalar sıkıntılıydı servis e verdim dediklerine gore cok tozluymuş resim cektirseydim yahu. Suan pırıl pırıl ama macun yenilememişler sanırım onu 10 gune kendim yapacağım.

Ne kadar ödediniz?

Klavyeyi de değiştirmiştim 75tl, temizlik ücreti almadılar.
  • vindows derecelendirme puanım. 64 bit ultimate kurduktan sonra bu hale geldi. açılış hızım 90 saniyeden 50 saniyeye düştü. bence hiçbir bilgisayarı orjinal yazılımı ile kullanmamak gerekiyor.

Samsung R522-FS03TR | Kullananlar Derneğimiz | Driver - İlk Şarj ve Pil Bilgisi - Ses ayarları vs.

Samsung R522-FS03TR | Kullananlar Derneğimiz | Driver - İlk Şarj ve Pil Bilgisi - Ses ayarları vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elcas -- 22 Ekim 2012; 20:54:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: elcas

vindows derecelendirme puanım. 64 bit ultimate kurduktan sonra bu hale geldi. açılış hızım 90 saniyeden 50 saniyeye düştü. bence hiçbir bilgisayarı orjinal yazılımı ile kullanmamak gerekiyor.

Windows 7 kullanmayı ben önceden denemiştim. Fan sesi fazla gelince (malum sessiz çalışmasına alıştık ) dayanamadım tekrar Vista ya döndüm. Bunun bir çözümü varsa bende geçmek isterim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elcas

vindows derecelendirme puanım. 64 bit ultimate kurduktan sonra bu hale geldi. açılış hızım 90 saniyeden 50 saniyeye düştü. bence hiçbir bilgisayarı orjinal yazılımı ile kullanmamak gerekiyor.

Windows 7 kullanmayı ben önceden denemiştim. Fan sesi fazla gelince (malum sessiz çalışmasına alıştık ) dayanamadım tekrar Vista ya döndüm. Bunun bir çözümü varsa bende geçmek isterim.

ben dandik bir soğutucu ile kullandığım için soğtucunun sesinden diğer sesleri duymuyom bile.

ancak performans konusu çok hoşuma gitti. yeni bilgisayarımda hemen 64 bit ultimate geçerim.

• Windows 8'i deneyen varmı ?
  • tek derdim şu cihazın fanını temizlemek arkadaşımda lenovo var 3 vide söküyor fan hemen orada bunun fanı sökmek için lcd parçalamak tüm kasayı sökmek gerekiyo onuda geri toplayamam sökmesi kolay
  • quote:

Windows 8'i deneyen varmı ?

windows 8 pro X64 bit kurdum. gayet güzel. ama ekran kartı sürücüsünde sıkıntı var. o da çıkarsa mükemmel çalışıyor olucak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperdursun

quote:

windows 8 pro X64 bit kurdum. gayet güzel. ama ekran kartı sürücüsünde sıkıntı var. o da çıkarsa mükemmel çalışıyor olucak.

http://www2.ati.com/drivers/legacy/amd_catalyst_12.6_legacy_win8.exe

be bunu kurdum en son ekran kartı sürücüsü bu daha güncelleme gelmeyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: chatlax67

quote:

quote:

işte bunu kurdum ben de. ama sıkıntı var. bu driverı kurduğumda metro arayüzündeki kamera ile çalışan uygulamalar çalışmıyor. uyumsuz diyor.

• up up
  • Selam arkadaşlar bana garantisi bitmiş bir samsung cihazın garanti belgesi lazım elinde olan varmı acaba? çok lazım inanın elinde olan varsa çok minnettar kalacağım tarayıp göndermesi yeterli arkadaşın
  • Arkadaşlar bence ciddi bir ısınma problemi başladı. Ne yaptıysam düzelmedi cihaz. İçi tertemiz macunuda yeniledim ama olmadı. Fikri olan var mı?

Edit : Termal macun yeni aldım ve tekrar denedim. Daha önce becerememişim. Makine şu anda hiç ısınma göstermiyor. Termal macunu çok ince ve taşırmadan sürmek lazım ve kesinlikle başka yere bulaşmasın. Sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeShah -- 5 Ocak 2013; 23:04:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlax67

quote:

quote:

Win8 kurduktan sonra hiç bi driver 7deki kadar olumlu çalışmadı malesef. Ben LOL oynuyordum 7de full grafik. Ama 8de imkansız. Ancak normalde oynayabiliyorum.

• İyi gunler ,

Bir türlü yanıtını bulamadığım bir sorum var.

Cihaz: Samsung R522 ( arkasında NP-522H ) yazıyor.

Inter code duo P8700 2.53 ghz 4gb windows 8 pro x64 kurdum, sıkıntı yok. Grafik kart Ati Radeon HD 4650

diski 280 olarak görüyorum. 140gb C 140gb D şeklinde.

Samsung sitesinde bu modeli bulamıyorum. Başka bir ad ile mi aramam gerekir. R522-FS03TR , NP-522H ile aynı şey mi ? Özellikler birebir aynı.
    Yardımıcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teos -- 23 Aralık 2012; 18:52:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teos

İyi gunler ,

Bir türlü yanıtını bulamadığım bir sorum var.

Cihaz: Samsung R522 ( arkasında NP-522H ) yazıyor.

Inter code duo P8700 2.53 ghz 4gb windows 8 pro x64 kurdum, sıkıntı yok. Grafik kart Ati Radeon HD 4650

diski 280 olarak görüyorum. 140gb C 140gb D şeklinde.

Samsung sitesinde bu modeli bulamıyorum. Başka bir ad ile mi aramam gerekir. R522-FS03TR , NP-522H ile aynı şey mi ? Özellikler birebir aynı.
    Yardımıcı olursanız sevinirim.

Muhtemelen fs03tr olabilir.
  • Bunların serileri aynı yazdığınız şekildedir ve dediğiniz model oluyor.
  • Yanıt tiçin teşekkürler. Bir de bu şekilde Samsung destek sitesinde arayacağım.
  • bu pc ye ssd takılıyor mu
  • Takılır,hdd yerine ssd takabilirsiniz ama veri yolu sata2 destekler sata3 ssd takabilirsiniz ama sata2 hızında kullnırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.