Şimdi Ara

Samsung R522-FS03TR | Kullananlar Derneğimiz | Driver - İlk Şarj ve Pil Bilgisi - Ses ayarları vs. (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.160
Cevap
6
Favori
125.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vercenik53

Takılır,hdd yerine ssd takabilirsiniz ama veri yolu sata2 destekler sata3 ssd takabilirsiniz ama sata2 hızında kullnırsınız.

sata 2 dediğiniz şuan ki hdd mi
  • Carbon fiber kapladım :D
    R522 klasöründe fotolar.

https://www.dropbox.com/sh/p2j09k1372jbqu3/rKFlsOyrcU
  • selam arkadaşlar laptop uma format atmaya çalışıyorum ama format atarken siyah ekranda bekliyor ve kapanıyor nası yapabilirm :(
  • Açılıyormu bilgisayar hdd'yi test etmeni isteyeceğim formata izin vermiyorsa hdd sıkıntısı olma ihtimali yüksek muhtemelen bedsector var.Format atmaya çalışmadan önce herhangi bir sıkıntı varmıydı leptopta donma kasma gibi birde rcovery'lemi formatlıyorsun yoksa herhangi bir cd'ylemi kullanmış olduğun cd'nin başlangıç dosyalarıda sıkıntılı olabilir farklı bir cd dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 16 Şubat 2013; 18:33:16 >
  • arkadaşlar format attım ama benim pc nin driver cd leri kayıp güncel win 7 32 bit driver arıyorum ama bulamıyorum nerden bulabilirm acaba veya olan varsa paylaşırsa sevinirim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocinyo

arkadaşlar format attım ama benim pc nin driver cd leri kayıp güncel win 7 32 bit driver arıyorum ama bulamıyorum nerden bulabilirm acaba veya olan varsa paylaşırsa sevinirim :(

http://www.samsung.com/tr/support/model/NP-R522-XS03TR-downloads
  • tesekkürler hocam saolun
  • Arkadaşlar bu makina 5+1 ses destekliyormu bilen varsa veya pc üzeridne bakabileceğim bi yer varsa alıntı yapıp söylerse çok makbule geçer .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

Arkadaşlar bu makina 5+1 ses destekliyormu bilen varsa veya pc üzeridne bakabileceğim bi yer varsa alıntı yapıp söylerse çok makbule geçer .

desteklemez bunun için ayrı bir ses çıkışı vardır spdif denilen bunda yok.Bunda normal bildiğimiz sağlı sollu 2 hoparlör takabilirsin 2 yollu ses sistemini destekler.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bu makina 5+1 ses destekliyormu bilen varsa veya pc üzeridne bakabileceğim bi yer varsa alıntı yapıp söylerse çok makbule geçer .

desteklemez bunun için ayrı bir ses çıkışı vardır spdif denilen bunda yok.Bunda normal bildiğimiz sağlı sollu 2 hoparlör takabilirsin 2 yollu ses sistemini destekler.

sağolun hocam ,usb ses kartı işimi görürmü aceba önerebileceğiniz bir ürün varmı ?
  • Hiç denemedim usb veriyolundan gerekli gücü alırsa olabilir,denemek lazım ne dersem yanlış olur.
  • Vay be efsane notebooktu. Hala kullananlar var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeburak

Vay be efsane notebooktu. Hala kullananlar var mı ?

olmaz mı hala son sürat kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeopol

quote:

Helal valla.. 4.yılına girecek, ya sizinki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawk-Claw -- 26 Nisan 2013; 19:22:16 >
  • ilk çıktığında almıştım.sanırım 4 yıl olmasına az kaldı.

yine de hakkını veriyor. sanırım bilgisayar kendi kendini yok edene kadar kullanırım.

filmdeki tabir gibi vuruyorum kırbacı ama banamisin demiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ilk çıktığında almıştım.sanırım 4 yıl olmasına az kaldı.

yine de hakkını veriyor. sanırım bilgisayar kendi kendini yok edene kadar kullanırım.

filmdeki tabir gibi vuruyorum kırbacı ama banamisin demiyor

Taş gibi.
  • quote:

quote:

quote:

Helal valla.. 4.yılına girecek, ya sizinki ?

Aynı şekilde benimde 4 yılı bulacak ve çok iyi durumda. Arkadaşlarımın yeni bilgisayarlarından daha iyi performansı var. Ama bir termal macun değişimi yaptım ve faydası oldu.

• quote:

quote:

quote:

sağolun hocam ,usb ses kartı işimi görürmü aceba önerebileceğiniz bir ürün varmı ?

Denedinizmi bunu acaba bende almayı düşünüyorumda. Birde jack çoğaltıcı işe yarar deniliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

quote:

quote:

quote:

Denedinizmi bunu acaba bende almayı düşünüyorumda. Birde jack çoğaltıcı işe yarar deniliyor?

denedim oluyorda laptopra uğraşılmıyor ya harici ses kartı aldım 5 kere kullandım duruyor kenarda :D boşa masraf jack coğaltıcı al 5 tanesinden ses almasanda 3 ü gaanti :D

• beyler şimdi hdd 320 gb lakin

C 142,9 GB

D 142,90 GB

Samsung Recovery 13,GB

Sistem Alanı 100 MB

totalde 297 gb gibi bir alan var peki eri kalan 28 gb alan nerede ?

Kurarken Windows 7 disklere bakıyorum ayrılmamış alanlara bakıyorum yok ?

bu R522 serisine has bişeymi ?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.