Şimdi Ara

Samsung R520 Derneği (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.411
Cevap
11
Favori
159.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    everest ile ısıları bi kontrol edebilirimisin özellikle gpu ısısını( boşta ve oyunda iken) cihazın artı ve eksiilerini sıralarsan sevinirim. bütün güncellemelerden sonra vista puanlarını da alırsak iyi olur. 3dmark ta 6850 puanı 1280x çözünürlüğünde mi ve hangi sürücüyle aldın? ekran kartına oc de istiyecem ama seni fazla zorlamak istemiyorum
    teşekkürler

bu arada sanırım bataryayı çıkarıp kullanıyorsun cihazı sana tavsiyem eğer bir güç kaynağın yoksa bunu yapmaman çünkü ani voltaj düşmelerinde ve elektrik kesilmelerinde ankartın zarar görebilir.ha illa görecek diye bişey de yok tamamen şansına kalmış bir durum.ama bataryanın ömrünü 2-3 ay uzatacağım diye riske girmeye değer mi bu sana kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 15 Haziran 2009; 2:18:07 >

• System Software Media SAMSUNG R520/R522/SA21/E252/R620
    bide SAMSUNG CyberLink DVD Suite 6
    Bu cdler ne işe yarar dün aldım bilgisayarı c:/ ye 50 gb ayırdım yeterli olur dimi bide bişe yapmam gerekli mi oyun kurmadan önce recovery dvd falan nasıl yapılır bi anlatırsanız çok sevinirim
  • SELAMÜN ALEYKÜM beni de yazın kardeş sonunda geldi notebook um ufak bi telefon uyuşmazlığı sonunda.Dvd sııntısı bende de var ama bir arkadaş yazmış dma modu açık mı vista bazen kapatıyor diye henüz bakmadım.ama umarım düzelir yoksa dvd den bir şey yüklemek işkence.
  • arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum özellikleri falan gayet güzel yorumlarınızı tek tek okudum.. size sormak istedigim bu ürünü alabilecegim adres verirmisinhiz ya da siz nerden aldınız

BİR DEwww.sadecenotbook.com diye bir site var. güvenilirliği hakkında bilgisi olan var mı ?

cevaplar için şimdiden tşkler
  • evet baya yavaş dvd undercover yukluyom sozde :D o kadar yavaş ki :D ama olsun geç olsun güç olmasın dimi
  • 1270 tlş fiyat nasıl sizce
  • beyler bu aleti nerden sipariş ettiniz bende bugün sipariş etmeyi düşünüyorum. Bu dvd sorununa ragmen bu aleti almaya değer mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cevahirkomit

beyler bu aleti nerden sipariş ettiniz bende bugün sipariş etmeyi düşünüyorum. Bu dvd sorununa ragmen bu aleti almaya değer mi ?

valla kardeş dvd olayının yavaş olmadı kötü ama yazılımla düzeleceği söyleniyor.geri kalan kısımlar için söyleyecek birşey bulamadım makine vistayı resmen xp gibi çalıştırıyor ben şimdilik çok memnunum ama zaman ne gösterir bilinmez.Bence kafana dvd yi takma zaten bir saatte oyunu yüklersin 3 ayda oynarsın önemli olan oynatma kısmı bence
  • kardeşim peki ürünü alabilecegim bir site önerebilirmisin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevahirkomit -- 15 Haziran 2009; 11:44:46 >
  • arkadaşlar hiç servise başvuran olmadı mı bu dvd olayıyla ılgılı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wadet -- 15 Haziran 2009; 11:46:33 >
  • hızlıaldaki fiyat en uygunuydu ama şuralardan da alabilirsin güvenilir şirketler:
    http://www.kocpa.com/asp/show_stock.asp?product=NP-R520-FS01TR
    http://www.sadecenotebook.com/?pid=2&uid=1898&u=Samsung R520 FS01TR
    fiyatlar biraz daha yüksek ama en uygunları bunlar.

• http://teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=NTBTSMR520FS01TR&view=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wadet -- 15 Haziran 2009; 11:49:24 >
  • Başka sorun yaşayan yok anlaşılan...

"Arkadaşlar bende dün ladım ve 2 gündür kullanıoyrum.Şu ana kadar bir sorun yaşamadım.Yalnız kulaklık taktığımda sen hışırtılı geliyor.Örneğin bir film iziliyorum ses insan konuşmaları yerine arka fondaki ses daha yüksek geliyor ayrıca hışırtı var. Sizde de böylemi?"
  • abi vade farkı çok koyuyolar ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: wadet

http://teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=NTBTSMR520FS01TR&view=1

teknomarketim bu siteye güvenebilir miyim daha önce hiç alışveriş yapan oldu mu bu siteden ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: student_58

Başka sorun yaşayan yok anlaşılan...

"Arkadaşlar bende dün ladım ve 2 gündür kullanıoyrum.Şu ana kadar bir sorun yaşamadım.Yalnız kulaklık taktığımda sen hışırtılı geliyor.Örneğin bir film iziliyorum ses insan konuşmaları yerine arka fondaki ses daha yüksek geliyor ayrıca hışırtı var. Sizde de böylemi?"

ya allah aşkına birisi yok öyle bi sorun desin. Sesin birini hallettik en son fan sesı olduguna karar verildi, şimdi de bu hışırtı sesi çıktı :( ben anlamadım valla ayın 30 una kadar kdv ındırımı de uzarsa daha da bekelrim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cevahirkomit

quote:

http://teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=NTBTSMR520FS01TR&view=1

teknomarketim bu siteye güvenebilir miyim daha önce hiç alışveriş yapan oldu mu bu siteden ?

ben şahsen yapmadım ama forumda alışveriş yapan arkadaşlar olmuştu. Ankaralı arkadaşlar varsa aramızda daha da yardımcı olabilirler sanırım.

• mrb.
    benim datronda dizustu bilgisayarım vardı tamir edilemeyecekmis 30 is gunu bu pers. doluyor para iadesi olacağı kesinlestiği anda 1 bana 1de arkadaşıma alacağım.memphis KONT'tan alıyorsunuz sanırım t6600lu modeli yolda gozukuyormu cuma-cmts kesinlesir benim isimde ona gore bekleyelimmi :)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: student_58

Başka sorun yaşayan yok anlaşılan...

ya allah aşkına birisi yok öyle bi sorun desin. Sesin birini hallettik en son fan sesı olduguna karar verildi, şimdi de bu hışırtı sesi çıktı :( ben anlamadım valla ayın 30 una kadar kdv ındırımı de uzarsa daha da bekelrim

24ünde siparişimi verecem daha bekliyemicem valla:D

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.