Şimdi Ara

Samsung R-620 Alıyorum ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir kaç gün araştırmadan sonra bu cihazı almaya karar verdim. Bir süre stokta bulamadım ama bugün itibari ile bir yerden buldum 1630 liraya. Kullanan arkadaşlardan beğenmedikleri yönlerini ve fiyatınnı hakedip etmediğini açık ve tarafsız bir dille yazmalarını bekliyorum. Ona göre yarın almayı düşünüyorum. Ne diyorsunuz?

• http://forum.donanimhaber.com/m_34039511/tm.htm

bu başlıkta aradığın soruların cevaplarını bulabilirsin....
  • orada yazılan sorular cevaplarını çok geç buluyor... dikkat çeksin diye ayrı başlık açtım ve çabucak tarafsız kararlar bekliyorum yarın alacağım çünkü
  • ben gözlemlediğim kadarıyla alan herkez memnun,özelliklede ekran kartını çok metediyolar.bende aslında almayı düşünüyorum fakat tek endişem samsung oluşu (yani laptop piyasasına yeni girmiş olması).
  • quote:

Orijinalden alıntı: orki80

ben gözlemlediğim kadarıyla alan herkez memnun,özelliklede ekran kartını çok metediyolar.bende aslında almayı düşünüyorum fakat tek endişem samsung oluşu (yani laptop piyasasına yeni girmiş olması).

Emin ol samsung diğerlerinden çok daha iyi .
  • Ben samsungun harddisklerini diğerlerinden daha çok seviyorum çünkü çok daha sessiz ve kaliteliydi. Samsung Dslr kullandım o da çok iyiydi. Telefonlarıda iyi sayılır. Aslında Samsung gerekenden daha az değer görüyor. Fakat bu notebook piyasasında tutunmak için iyi ürünler çıkarıyor gördüğüm kadarı ile. Geçmişinin olmaması beni de tedirgin ediyor fakat özellikleri bakımından diğerlerinin neredeyse 2000-2500 liraya sattığı özellikteki cihazı 1600 liraya satıyor. Herkes memnunsa artık almak düşüyor bize de
  • 6yıldır 4-5 labtop kullandım, gerçekten çok başarılı.
    ayrıca almadan önce yaptığım araştırmalarda vatan ve gold personeli, her markanın arıza,siyah nokta vs. den dolayı geri geldiğini samsungtan bir şikayet duymadıklarını söylediler.
    ancak 1430tl ye aldık, 1630 kdv %18 e çıkmış olsada yüksek.
    aciliyeti yoksa bence biraz bekleyin,talep düşüp stok artınca bir kampanya yakalarsınız.

geçmişi yok diyorsunuz da dediğiniz gibi ram,dvd sürücü,hdd,lcd yıllardır üretiyor.
    bu arada içinde seagate hdd var, samsung değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpercan -- 1 Ekim 2009; 22:13:29 >
  • kullanan arkadaşlar birde ekran ve görüntü kalitesi hakkında bilgi verirse memnun olurum.
  • Evet 1430 liraya almış olmanız büyük avantaj o zaman bu bilgisayardan haberim yoktu benim :) gerçi bir kaç hafta öncesinden bahsediyoruz... Şans işte şu anda 1800lü fiyatlara da satan yerler var onlara göre 1630 lira yine bir nebze iyi sayılır... Biraz daha beklesek düşer mi bilmiyorum yani ne zamana kadar düşer... Kdv indirimi ufukta görünmediğine göre acil olarak da ihtiyacımız var. Daha ucuza bulabileceğimiz güvenilir bir yer varsa oradan alalım?
  • valla bencde doğru seçim bende indirimin son günü adanadan 1580 tl ye aldım 12 taksitli fiyatı ve çanta hediyeli
  • nereden aldım hocam Adanadan?
  • şu anda samsung fiyat-performans lideri
  • Arkadaşlar bu cihaz 3g uyumlu peki?
  • Tahmin ettiğimden daha büyük ve ağır geldi bana cihaz.Ve birde vista denen o illet işletim sisteminin yüklü olması tam bir facia.Bunlar eksi yönler benim için.
  • Ben de bugün arkadaşa aldırdım sonunda hadi hayırlısı
  • Hocam Adanadan baraj yolunda muhtarlığın yanındaki parkın karşsında bilgisayarcı var ismi mesut elinde yoktu 2 gün boyunca myroya baskı yaptı indirimin son günü gümrüktenki malın parasını ödedik ve daha bu gün geçti elime yani biraz zahmetli oldu ama indirimin son anlarında parayı hesaplarına geçebildim Myro konttan geçti siparişi 2 ürün vardı 2.yi vermediler :)
  • Neyse artık kalmadı topikte kapanabilir
  • hayırlı olsun
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: orki80

http://forum.donanimhaber.com/m_34039511/tm.htm

bu başlıkta aradığın soruların cevaplarını bulabilirsin....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.