Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sadays , orhan1461 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
13.454
Cevap
220
Favori
120.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 39 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1065
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 197
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 104
  • Favoriye Eklediklerim 223
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sadays (794 mesaj) RANCH SOS (614 mesaj) RNNN (606 mesaj) owolfo (314 mesaj) drangela61 (269 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5390 mesaj) Mobil (4675 mesaj) Tablet (28 mesaj) Mini (1007 mesaj) Uygulama (2698 mesaj) (39 mesaj)
  • @
16 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
61. Sırada  bugün en iyi #33
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, Samsung QE-65Q60T 4K Ultra HD 65" modelini almak istiyorum. Daha dogrusu Samsung QLED TV almak istiyorum. Butcem asiri yuksek olmamakla birlikte 15'e kadar cikabilirim. Onerilerinizi bekliyorum. Not: Tv, Netflix, PS5 amacli kullanim.

|
    |
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    75inç Q95t internetten 28 bin tl aldım görüntü süper.internetten videolar süper.
    Digitürk geldi kurulum yapamadı. one connect box Hdim bağlantıyı görmüyor.2-3 kutu değişti yok olmuyor.cihaZı görmüyor.Ben bilgisayarı taktım onuda görmüyor😡😡 flash belleki taktım onu gördü.
    digitürk gitti yarın Samsung servis gelecek Çok ama çok merak ediyorum ne OLACAK diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2444 Mesaj

Hdm girişinden hem pc hem dijitürk görmüyor ise akıla ilk gelen bu giriş oluyor.
    |
    |
    taşkınkadıoğlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    147 Mesaj

Aynı problemi 65q95t ile bende yaşadım hocam. Hiç bir HDMI kaynaktan görüntü alamadık. Sürekli sinyal yok uyarısı veriyordu. One connect box ana kartı değiştirildi ama sorun çözülmedi. Sonunda komple cihaz değişti. Umarım kısa zamanda sorununuz çözülür
    |
    |
  • Yüzbaşı
    508 Mesaj

Sony yi daha çok beğendim. Ayrıntı daha fazla geldi bana. Bu arada q80t kullaniyorum
    |
    |
    The_Punisher007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    424 Mesaj

Bunlar ayarları oynanarak çekilen videolar ,cam gibi tvin var her konuda geçer sonyi
    |
    |
    szr_trace kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    508 Mesaj

Sony yi daha çok beğendim. Ayrıntı daha fazla geldi bana. Bu arada q80t kullaniyorum
    |
    |
    The_Punisher007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    97 Mesaj

Arkadaşlar 65BX ile bende aranızdayım. Merak ettiğim ekrandaki bu jelatini sökmelimiyim, kalmalı mı? Kurulumu yapan servis çalışanı sökmelisin, iz yapar dedi ama hiç sökesim yok çünkü gayet güzel çekilmiş bir jelatin. Uzun süre kullanıp sonra söken var mı? Tecrübeleri nedir

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/54/26/1b/54261bb07b2f3dd78c4e0bf824605149.jpeg&t=0&width=480&text=1
  • Onbaşı
    35 Mesaj

Servis geldi bana da ana kart değişimi yapılacakmış eğer olmazsa cihaz komple değişecek.zaten box Kutusu tek başına yok bu nedenle monte edilmiş TV İle beraber değiştirecek.Pazartesi bekliyoruz sonuç ne olacak.Zaten benim televizyon piyasada tükendi gibi bir şey belki kıyak olsun diye 8Ktelevizon verirler 

|
    |
    cengiz-83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    424 Mesaj

İşallah 8k verirler :)
    |
    |
  • Yarbay
    15200 Mesaj

Samsung QE60Ta TV'de 1460 yazılımını kurduktan sonra yazacağım iki sorunu yaşamaya başlayan var mı?

1. Bu güncelleme sonrası gün içinde belli süre internet içeriği açmazsam bağlantı kopuyor. Günde 1 defa yeniden bağlantı yapmam gerekiyor.
    2. Bu güncellemeden sonra kanal taraması yapıp 1 tane yeni kanal ekledim ondan sonra nedense TV ses seviyesini 10 altına indirince ara ara hafif uğultu sesi duyuyorum. Daha önce yoktu bu iki sorun. Bariz güncelleme sonrası oldu
    |
    |
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj
    Beyler selam 65Q95T ile Philips 65 Oled+935 arasında kaldım smsng 18 lira phlps 22 lira verilen nakit fiyatlar siz ne düşünürsünüz?
    |
    |
  • Teğmen
    136 Mesaj

Ben de televizyon bakıyorum da, gördüğüm kadarıyla en kötü oled bile q95ten daha iyi. Parlaklık, renklerin doğruluğu ve siyahlar benzersiz.

|
    |
  • Teğmen
    147 Mesaj

Hocam bu ihtimale karşı bence karar vermeden q800t yi inceleyin. Bildiğim kadarıyla bu modelde one connect box yok. Daha başka farklılıklar da olabilir.
    |
    |
  • Yarbay
    15200 Mesaj
    amazonda snow white & the huntsman ( pamuk prenses ve avcı) filmini izliyorum hdr içerik demişler ama nedense hdr aktif olmadı. tv de hdr içerik izlerken otomatik aktif oluyor ve resim modlarında hdr simgesi beliriyor normalde ve bu film hdr denmesine rağmen öyle olmadı. amazo hatalı bilgi girmiş anlaşılan.

Filmin sayfasında Hdr yazıyor göreceğiniz gibi. Ama tv de resim modlarına bakınca hdr yazması gerekirken yazmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 31 Ocak 2021; 23:8:41 >
    |
    |

• Onbaşı
    35 Mesaj

yahu bir inanç var en kötü led Qled den iyidir.😊😊😊Evet fiyat olarak iyidir evet yanık led olarakta iyidir😊😊😊

Q95t daha parlaktır daha uZun ömürlüdür.

|
    |
    cengiz-83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    508 Mesaj

Ekran fazla ısınıp zarar gormesin
    |
    |
    onesyllable kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10955 Mesaj

Aranızdayım derken yanlış topictesiniz sanırım Samsung topiği burası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    onesyllable kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj

Hocam zaten şuan 55 HU 8200 kullanmaktayım spva panelli güzel tv tık demedi 5 yıldır artık sıkıldım bubama vercem Q95t tvdeki dse effect biraz araştırdım beyazlar çok kirli kararsızım. Oled in yanık riski hep aklımda 935 te mühendisler önlem almışlar %95 e kadar önleyebiliyorlarmış. Sabit yanan oled leri kısıp riski kaldırıyorlarmış.
    |
    |
  • Çavuş
    97 Mesaj

Evet yaa sorma. Konular üstüste olunca oled yerine yanlışlıkla qled'e tıklamışım 😁😁😁
    |
    |
    sadays kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.