Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sammu Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.338
Cevap
379
Favori
636.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran fazla ısınıp zarar gormesin
  • onesyllable kullanıcısına yanıt
    Aranızdayım derken yanlış topictesiniz sanırım Samsung topiği burası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • taşkınkadıoğlu T kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten şuan 55 HU 8200 kullanmaktayım spva panelli güzel tv tık demedi 5 yıldır artık sıkıldım bubama vercem Q95t tvdeki dse effect biraz araştırdım beyazlar çok kirli kararsızım. Oled in yanık riski hep aklımda 935 te mühendisler önlem almışlar %95 e kadar önleyebiliyorlarmış. Sabit yanan oled leri kısıp riski kaldırıyorlarmış.
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Evet yaa sorma. Konular üstüste olunca oled yerine yanlışlıkla qled'e tıklamışım 😁😁😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensei

Hocam zaten şuan 55 HU 8200 kullanmaktayım spva panelli güzel tv tık demedi 5 yıldır artık sıkıldım bubama vercem Q95t tvdeki dse effect biraz araştırdım beyazlar çok kirli kararsızım. Oled in yanık riski hep aklımda 935 te mühendisler önlem almışlar %95 e kadar önleyebiliyorlarmış. Sabit yanan oled leri kısıp riski kaldırıyorlarmış.

Hocam bende sizin gibiyim acikcasi q95t guzel ama bu banding. Dse efect turlu sorunlar yuzunden oled le arada gidip geliyorum . Birde q95t lerde silince mavi leke olma sorunu vs.

Bu 935 dediginiz oled phlipsin ayakaginda soundbar olan tv si mi . Su 23 bin civari olan tv

Muhendisler nasil bir onlem almislar diger oled tv lerden farkli . Tam olarak yazabilrimisiniz bunu.bende merak ettim bunu. Ayrica 805 modelindede varmi bu bahsetmis oldugunuz ozel onlem .ayrica bu bilgiye nereden ulastiniz kaynagi paylasirmisiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Ewet altında Bowers&willkins soundbar olan tv.Hayır hocam sadece 935 has bir yenilik Philips mühendisinin anlattığına göre yapay zeka 32400 noktadan yanan pikselleri sürekli kontrol altında belirli bir süreye ulaştığında orada yanan organik LED’lerin ışık gücünü kısıp yanma riskini %95 e kadar önlendiğini anlatıyor. Kaynak YouTube da hdtv test kanalı. Editör vincent theo tavsiye ederim müthiş anlatım dili var.
  • ensei kullanıcısına yanıt

Bi bakalim hocam . Tesekkur ederim .keske bu cihazda birde hdmi 2,1 olsaymis tam bir cihazdi

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Filmci adama gerek yok. Konsol veya PC game merakım yok. 120hz ile şimdilik işim olmaz
  • arkadaşlar SAMSUNG QE 65Q80T modelini kullanan varmı aranızda ışık sızması bulutlanma gibi sorunlar varmı bu modelde

• odesy kullanıcısına yanıt
    Bu sorunlar yok vertical banding sorunu var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün teknosaya uğradım ve uğramışken samsung akıllı kumandası arka kapağı nasıl açılıyor diye sordum gösterdiler. Bende denedim açıldı. Eve gelince benim kumanda da denedim aynısını yine açılmıyor. Arkada yukarı kaydır diye işaret var tam oradan değil onun 2 cm altından hafif basıp kaydırıp açılıyormuş ama benim kumanda da olmadı.

Resmen arkası açamazsın beni diyor

• merhaba, q60t tv aldım. ilk kez smart tv alıyorum. cihaz kumandasında klavye yok tek tek harfleri seçmek gerekiyor. iphone telefondan baglanıp telefon klavyesını kullanabileceğim bir app var mıdır?

• Peter Hammill kullanıcısına yanıt
    Mouse bağladım arada işe yarıyor kendi uygulamasında da klavye çıkmıyor
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Keşke kumanda bataryalı olsa şarj ederek kullansak açmaya kapamaya gerek kalmaz.
  • gokaykac kullanıcısına yanıt
    Yeni neo qled serisinde tepe modellerde vs. solar (gunes-isik ile sarj olan) kumanda gelecek.. Ins tr paketlerinde alt model olan 80 serisinde vs. de de olur..
  • Arkadaşlar bu soru eminim çok sorulmuştur ama bir kez daha kullanıcıların deneyimlerini almak istiyorum. 55Q95T ile 65Q80T arasındayım. Bana kalırsa 95T serisi daha iyi olur her türlü. Ama daha büyük ekran diye 80T öneriyolar çokta fark yok deniyor. Samsung' un 95T serisinde birde one connect box' u çok beğendim. Eski televizyonda kablolar TV nin arkasında kalabalık yapıyordu. 80T serisinde bu kutu yok. Ne dersiniz direk 95T alınıp geçilmeli mi yoksa biraz daha üstüne koyup 65Q80T mi alınmalı? Aslında burada soru sanırım 80T ile 95T arasında ahım şahım bir fark var mı konusuna dönüyor. Yardımcı olabilirseniz mutlu olurum.

• cem_23 C kullanıcısına yanıt

q80t ile q95t arasında çok fark yok diyen göz doktoruna görünsün :)

• cem_23 C kullanıcısına yanıt

Samsung aynı resim aynı görüntü işleme işte 95t ekran yansıma kaplaması sınıfında en iyidir ancak budur karanlık ya da yansımasız ortamda büyük fark olmaz ikiside fald panel fiyat farkı nedir ama bunuda belirtin üstteki evkurcuya uymayın bu arada eldeki stoğa göre yönlendiriyor bilginiz olsun bir sürü feyl üyeliği olan kişilere dikkat ediniz.

• rezil geldi gene kendine süs vermeye devam senin ne olduğunu herkes öğrendi Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]  forumdan onlarca kez banlanan sony fanboyudur kendisi insanlara iftira atmaktan çekinmez görmediği tv ler hakkında google dan öğrendiği 2-3 kelime ile insanlara bilirkişi rolü yapar...

gene uçmuş kimbilir kime hakaret iftira etti yine...

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]
    Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 3 Şubat 2021; 19:12:28 >

• Selam dostlar, 65q80t var bende, ekran koruyucu düşünüyorum birlikte gelen hediye para ile Bursa’daki servis 800 TL gibi bir fiyat verdi, sizin öneriniz var mı? Marka olarak acaba
  • 
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.