Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.346
Cevap
378
Favori
638.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam İps Veya Va Panel İle İlgili Değil,Kalite Kontrol Yok Samsung Da Bu Yıl

Qled Zaten Bildiğimiz Led Tv,Sony Triluminos,Samsung QDot,Lg Nano Diye İsimlendirmişler

Malesef Sağlam Panel Bulmak Çok Çok Zor Q95T Modelinde Bu Yıl.

• quote:

Orijinalden alıntı: arslan3505

Yurt dışı kutu açılış videolarında hep bu kumanda var

Resmi TR sitesinde siyah kumanda gösterilmiş. O sebeple siyah gelmesi normal.

Ülkelerden ülkelere kumanda fark ediyor olabilir. Bı iki videoda da siyah kumanda gösteriyorlar. 3. Videoda da kutusundan siyah kumanda çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 6 Kasım 2020; 15:57:41 >

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Tamamdır. Teşekkür ederim bilgiler için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslan3505

Tamamdır. Teşekkür ederim bilgiler için

Rica ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Hocam İps Veya Va Panel İle İlgili Değil,Kalite Kontrol Yok Samsung Da Bu Yıl

Qled Zaten Bildiğimiz Led Tv,Sony Triluminos,Samsung QDot,Lg Nano Diye İsimlendirmişler

Malesef Sağlam Panel Bulmak Çok Çok Zor Q95T Modelinde Bu Yıl.

o zaman fiyat olarak en uygun hangisiyse onu almak mantılı, sanırım ben tercihimi lg nano'dan yana kullanacağım

• Konuyu samsunga sordugumda gelen cevap: Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

• 55 için yorum yapmayayım. Bende 85q80t var. Geniş izleme açısı yok. Samsung Web sitesinde de yok bu arada hiç bir ekran boyu için

• quote:

Orijinalden alıntı: GunesDoga06

55 için yorum yapmayayım. Bende 85q80t var. Geniş izleme açısı yok. Samsung Web sitesinde de yok bu arada hiç bir ekran boyu için

Memnun musunuz? Güneş gelince ekran hala izlenebilir durumda kalıyor mu?

• bukowski B kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık bir ay önce aldığım cihazda ölü pikseller çıktığı. Değişim veya iade kararı verildi. O süreçte 10 gün kadar kullandım. Ciddi derecede rahatsızlık verici bir durum olmadı yansıma ile ilgili. Cihazı iade edip Sony 85xh9096 modeli aldım. Dolby vision gibi artıları vardı. Fakat çok fazla blooming vardı cihazda. Fald panelden beklemiyordum o kadarını. Onu geri iade edip tekrar 85q80t aldım. Sony daha fazla parlama yapıyordu. Samsung o konuda ve blooming konusunda çok daha iyi. Bir de ses konusunda samsung daha başarılı kendi hoparlörlerinde. İki cihazda da gözüm vardı. Tesadüfen ikisini de kullanmış oldum. Artıları eksileri var birbirine göre ama ben Samsungdan daha fazla memnun kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: GunesDoga06

Yaklaşık bir ay önce aldığım cihazda ölü pikseller çıktığı. Değişim veya iade kararı verildi. O süreçte 10 gün kadar kullandım. Ciddi derecede rahatsızlık verici bir durum olmadı yansıma ile ilgili. Cihazı iade edip Sony 85xh9096 modeli aldım. Dolby vision gibi artıları vardı. Fakat çok fazla blooming vardı cihazda. Fald panelden beklemiyordum o kadarını. Onu geri iade edip tekrar 85q80t aldım. Sony daha fazla parlama yapıyordu. Samsung o konuda ve blooming konusunda çok daha iyi. Bir de ses konusunda samsung daha başarılı kendi hoparlörlerinde. İki cihazda da gözüm vardı. Tesadüfen ikisini de kullanmış oldum. Artıları eksileri var birbirine göre ama ben Samsungdan daha fazla memnun kaldım.

Ölü pikselleri siz mi tespit ettiniz, kurulum elemanları mı acaba? Nereden almıştınız? Nasıl iade ettiniz?

Son olarak 95T ile karşılaştırdınız mı acaba?

Ölü pikselleri evet ben tespit ettim. Sonra samsung servi aradım. Gelip rapor tuttular. İade veya değişim kararı yazıyordu raporda. Vatan Bilgisayar'dan almıştım. Servis raporu ile gidip iade ettim. Q95t teknik olarak daha iyi bir cihaz. Ama 85 inch olmadığı için hiç bakmadım bile

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt

Hocam sizin iade mevzusu ne oldu? Sonuç çıktı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BVBLİFE kullanıcısına yanıt

Salı Günü Arıza Kayıt Oluşturdum Servise 3 Gün Oldu Aramadılar Hocam,Bugün Samsung Servisini Aradım Niye İlgilenmiyorlar(İade,Değişim Veren Yetkili Diye) Samsung Müşteri Hzimetleri Tekrardan Acil Diye Not Düştü Bu Teknik Servis Elemanlarına,Bakalım Yarın Arayacaklarmı,Adamlar İade Lafını Duyunca Aramıyorlar Bile,Ağzıma Geleni Sayacam Normal Olur Bunlar Derse...Avrupalı,Abd Kullanıcı İade Edip Kurtuluyor Bizde 40 Tane Takla Atıyoruz Durum Böyle Hocam,Gelişmeleri Yazacam Zaten Burdan.

Ben 85q80t kullanıyorum, gayet memnunum 4- 4.5 mt den izliyorum. Suan kucuk bile gelmeye basladi. Ben buyuk ekran teecih ederdim

• quote:

Orijinalden alıntı: szr_trace

Ben 85q80t kullanıyorum, gayet memnunum 4- 4.5 mt den izliyorum. Suan kucuk bile gelmeye basladi. Ben buyuk ekran teecih ederdim

Az önce 85Q80T satın aldım Teknosa'dan. 95T ile 80T'yi orada karşılaştırdım. Yanyanalardı. Tabi o ortamda neredeyse her TV aynı görünüyor, çok bir fark beklemiyordum zaten.

80T'de geniş açı kaplaması olmaması tercih nedenim oldu aslında. 95T'deki kaplama belli açılarda yansımayı büküyodu.

29999 TL idi fiyat. Telefonda sordum, 1000 TL indirim yapabiliriz dediler. 28999 dediler. Oraya gittim, akım koruyucu vs hediyesi var dediler. Biraz kıllandım ama tamam dedim.

Sonra ödemeye gelince fiyat 28900 dediler. 100 lira daha indirim olmuş dediler.

Sonra faturayı görünce baktım aslında 1500 TL indirim olmuş, o verdikleri "hediye"lerle biraz arayı kapamışlar.

Ben 29000'e alacağım diye gittiğim için çok üstelemedim.

Galiba iyi tercih yaptım 85" alarak. Haftaya kurulacak bakalım.

Bence pisman olmayacaksiniz, 85 ile 75 arasinda olsukca boyut varki var. Dogru secim

• 85 inç tvyi duvara mı monte ediyorsunuz arkadaşlar yoksa ünite üzerinde mi? Ben 65 için bile korkuyorum ünite üzerinden devrilir mi diye?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    Bununla ikise yapilmis oluyor.

https://www.vatanbilgisayar.com/ekran-sabitleme-aparati-2-yonlu-deprem-guvenligi-ve-cocuk-emniyet-kilit-ozelligi.html

• szr_trace S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ben de alayım bir tane depremden sonra korkmaya başladım açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bu boyutlarda en iyisi projektordu bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.