Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir (1 Mobil) - 18 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.338
Cevap
379
Favori
636.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 65q90r tvimin kurulumu gerceklesti. Ancak bazi uzman ayarlarinda bazi fonksiyonlar calismiyor. Mesela gamma ayari yada renk alani ayari gibi. Ayrica ses ayarlarinda da ekolayzer fonksiyonu calismiyor. Nasil acilabilir bu fonksiyonlar. Birde hdr10+ ayarinida bulamadim ayarlarda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zia06 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın..
    Led tv'lerin padişahını almışsınız..
    Ne kadara mâl oldu?
    Bu arada dediğiniz gibi bazı ayarlar her görüntü modunda açık olmuyor, en çok ayara izin veren film modu.. İstediğiniz ayarı orada yapabilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Zia06

65q90r tvimin kurulumu gerceklesti. Ancak bazi uzman ayarlarinda bazi fonksiyonlar calismiyor. Mesela gamma ayari yada renk alani ayari gibi. Ayrica ses ayarlarinda da ekolayzer fonksiyonu calismiyor. Nasil acilabilir bu fonksiyonlar. Birde hdr10+ ayarinida bulamadim ayarlarda.
    HDR10+ sadece Amazon Prime üzerinden dizi veya film izlerken aktif oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler gercekten de iyi TV. Ben haziran basinda almistim 18230 tl ye. Ancak yurtdisindaydim yeni dondum Turkiye ye o yuzden yeni kurulum yaptirdim. Bilgi icin sagolun film modunda deneyecegim ayarlari.

• quote:

Orijinalden alıntı: crukosu

Hayırlı olsun. Ölü piksel, blooming, vertical banding gibi testler yapabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Çok sağolun daha iyisi size nasip olur inşallah

• Zia06 kullanıcısına yanıt
    Yeni keşfettiğim şu uygulamayı epey beğendim, 4K, HDR falan destekliyor içeriğe göre.https://www.duplexiptv.com/index.html

Yoksa daha pahalı olan Set IPTV var. O da iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BVBLİFE

HDR10+ sadece Amazon Prime üzerinden dizi veya film izlerken aktif oluyor.

Alıntıları Göster
    HDR10 filmler varsa onlarda da aktif oluyor. XMen'in son filmini izlemiştim böyle.
  • falconeye66 kullanıcısına yanıt
    Bu iptv degilmi?

• owolfo O kullanıcısına yanıt
    Seneye herhalde q90 alti alinmicak bu gidisle.samsung mecbur qledlere yonlendiriyor.eskiden 6bine 65 inch 9serisi qled aliniyordu simdi alamiyoruz hersene 2 3bin zamli geliyor

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Vallahi kardeşim 11-12 yıllık bir Samsung kullanıcısı olarak ben artık her yıl kaliteyi düşürmesine ve 2-3 yılda bir panel arızası veren tv ler üretmesine artık daha fazla dayanamayacağımdan kendilerini ve ürünlerini terk ettim.

Şimdi bunları yazdım ya birazdan kendilerinin avukatları buralardan cevap verebilirler, versinler sorun değil.

Hem pahalı hem kalitesiz, ucuz yapsınlar demiyorum uygun fiyat yapsınlar en azından fiyattan geçtim kaliteli tv yapsınlar bizde savunalım.

Benim düşüncelerim bunlar.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Bu iptv degilmi?
    Bu IPTV izleyebileceğiniz bir uygulama. Sağlayıcınızın verdiği linki eklemeniz gerekiyor.
  • falconeye66 kullanıcısına yanıt
    Ucretlimi tvye indirecegimiz uygulamanin adi nedir

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Bu yılki q95T, geçen yılkı q80r ile q90r arasında bir görüntü kalitesine sahip.

• 4GonnaDie 4 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun bende de 55' olanı var bulutlanma için genel merkezden cevap bekliyorum. benim önerim bulutlanma testini standart testlerin dışında jeneriklerde denemen o zaman çok daha belli oluyorlar. önceki mesajlarımda buna ait görüntü var. birde tvnin anakartı tanımlanmamış ise kapatıp açınca tv yi, sağ üstte uyarı çıkıyor servis menüsünden yerel renk ayarlarını yapılandırın diye
  • Nisan ayında playstation 5 ile birlikte kullanmak maksadı ile 55Q70R almıştım.Tv den gayet memnunum fakat konsol fiyatları ve oyun fiyatlarını az çok görünce konsoldan uzak durmaya karar verdim.Pc kullanacağım. Tv yi satmak istiyorum. Ne kadara satabilirim sizce ortalama?
  • Merhabalar, Q60 veya 70 düşünüyorum çok da fark yoksa 60 modeli yeterli olur herhalde. Sormak istediğim usb veya harici disk üzerinden 4k X265 Hevc filmleri oynatmada, yüksek boyutlu filmleri oynatmada başarılı mı bir sıkıntı var mı? Genellikle film amacıyla kullanacağım için önemli. Netflix, Youtube, Prime 4k performansı nasıl?
  • stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun bu testi nasıl yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: YusufTimur

Merhabalar, Q60 veya 70 düşünüyorum çok da fark yoksa 60 modeli yeterli olur herhalde. Sormak istediğim usb veya harici disk üzerinden 4k X265 Hevc filmleri oynatmada, yüksek boyutlu filmleri oynatmada başarılı mı bir sıkıntı var mı? Genellikle film amacıyla kullanacağım için önemli. Netflix, Youtube, Prime 4k performansı nasıl?
    Tekleme yapıyor remuxlarda özellikle

• merhaba,dün itibariyle 55q70t kurulum yapıldı ve herhangi bir sorun görünmüyor ve kontrast seviyesi çok hoşuma gitti.Tv'nin genel olarak performansının beğendim.Xbox One X'im var ve 4k olarak açınca ben daha önceden oyun oynamıyormuşum dedim.Aktif olarak bluTv,netflix,youtube,konsol kullanıyorum.
    Twitch app olmaması biraz can sıkıcı.
    Şu an Pc'de watched app üzerinden huhu.to izliyorum harika bir şey acaba Tizen'de huhu.to izleyebileceğim app var mıdır?
  • Selamlar,

65q95t düşünüyorum fakat bir sorum olacaktı.

DTS yok bu tvlerde fakat benim bir sinema amfim ve hoparlör setim var.
    Dolayısı ile dts codecli filmleri usbden izlemek istediğimde muhtemelen açmayacak ama sesi avr üstünden alacağım için çözer değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.